|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že spet se gnoji uho..
7.8.2008 10:55:39   
nanč
..in to že drugič!Dale sma si delat uhančke,ker jih je dobila za krst(belo zlato)ni bilo problemov en čas,potem pa se je začela gnojiti desna uhica,natekla je..komaj smo ji ga ven vzeli.Pa je imela kr kakšno leto in pol samo en uhanček,ker si ni želela več luknice delatuser posted image .Pred kakšnim dobrim mesecem pa se je opogumla in sma spet novo luknico delat.Pa se je spet zagnojila desnauser posted image kaj bi to bilo krivo?Obstaja kaj takega,da bi pomagalo proti gnojenju,al kaj jaz vem no..

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že spet se gnoji uho..
7.8.2008 13:13:19   
mily
Mogoče ne prenese nič v ušesku. Meni se je tudi gnojilo vedno in zdej nimam nobenega uhana več.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že spet se gnoji uho..
7.8.2008 13:51:02   
nanč
Mogoče ne prenese nič v ušesku.
ja sej,samo čudno da skoz samo enouser posted image ja nič,na silo ne gre!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že spet se gnoji uho..
7.8.2008 14:41:17   
Anonimen
Moji sestri se je tudi gnojilo, pa par let potem ni imela uhanov, zdaj je pa ok.

Kolk pa je sploh staro tvoje dete? Ce nima vsaj 5-6 let, tko ne rabi uhanov, pa se to je za moje pojme prezgodaj.

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že spet se gnoji uho..
7.8.2008 21:29:15   
bica
uhančke od krsta v škatlico, pa v omaro za spomin, in ne matraj otroka. Saj ima še celo življenje pred sabo, se bo že še "okraševala" - ko bo njej to pasalo, ne pa zato, ker je babica rekla: A mojih uhančkov ji pa še niste dali gor?   - to je namreč moja izkušnja, zato tako pišem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že spet se gnoji uho..
8.8.2008 7:39:06   
nanč
Kolk pa je sploh staro tvoje dete?
4 leta je stara.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?