|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
19.8.2010 21:14:37   
soncnica 3
Pozdravljene, sotrpinke. Štartamo 1.9.. Jaz začnem z 90-dnevno ločevalno dieto. Pred dvema letoma sem že uspešno shujšala 20 kg. Lani sem načrtovano zanosila in /nenečrtovano ha ha ha/ dobila med nosečnostjo gor 16 kg. Sedaj sem na +13 kg od moje željene teže, 65 kg. Se mi katera pridruži, jaz se naslednji teden začnem psihično pripravljat na dieto.

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 19.8.2010 21:15:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
19.8.2010 21:39:41   
evelinka
jaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image jassssss


ampak ne vem kako se lotiti(kakšne diete mislim,),ŠE VEDNO NIMAM razpucanega podstrešjauser posted image user posted image  

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
19.8.2010 22:03:26   
soncnica 3
evelinka, saj tudi mene še muči, ker vem da žrem po nepotrebnem; ko sem živčna, jezna, žalostna... Ampak, bomo šle skupaj čez to. Lahko noč.

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
19.8.2010 22:06:19   
Felicita
jest bi tut... ne vem sicer če dieta, mislm da bom šla kar na slavno francosko 'manžri', predvsem se morm pa spravit migat... ta teden sem začela s tekom, pa mi gre tko počas podaljševanje poti da me mineva zagon. mam pa za dol vržt ene 15 kg vsaj, poleg tega bi, če drugega ne, rada spet mal oblike dala telesu.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 6:53:36   
TDTP
se pridružujem sicer bi rada izgubila samo od 5 do 7 kg, do moje idealne teže, ki sem jo imela pred cc. 15 leti, ker je potem samo šlo še gor! S tem da jem pred 5 leti s ločevalno shujšala 12 kg in pred tremi spet kakšnih 10! Moj problem pa je tu, ker moj dragi hujša, njemu pridno delam solatke, otroci imajo kosilo v vrtcu in nočejo jesti doma, jaz pa sem lačna kot volk in si pridno ob treh ko pridem iz službe naredim en sendviček (ker kosila samo zame, se mi ne da kuhat)itd. pa se bom mogla mal zapremzat, ker bom drugače spet okoli številke 90 kakor sem že bila pred leti! Bomo zmogle, BOMO JA! user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 7:36:20   
al1*
Še jaz se vam pridružim.
Imam 6 kg viška, hujšala pa bom po montinjaku.


_____________________________

lp


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 8:00:40   
soncnica 3
No, pa nas bo nekaj. Felicita, saj ta manj žri je itak bistvo vsega, a ne? user posted image user posted image user posted image

TDTP jaz sem tudi z ločevalno uspešno shujšala in tudi držala 1 leto in pol, potem pa nosečnost, pa izgovor, da ne sme odjenčku nič manjkat, bla bla bla, pa sem sei nabrala +kg. Meni sicer ločevalna ustraza, ker mi prav paše do 12 ih jest samo sadje, potem pa ostalo, pa še jedilnike imam v knjigi, ki jih potem samo še "dodelam" za ostale družinske člane- recimo, ko imam jaz meso, možu in otroku dodam še prilogo, tamali je pa še itak na Hippu in začne konec septembra s sokci...

al1* tudi tebi lep pozdrav, občudujem vas vse, ki hujšate po Montignacu, ne morem pomagat, meni je malo preveč kompliciran ali pa ga ne znam preštudiratuser posted image .

No, jaz sem si malo za motivacijo narožila novo izdajo 90-dnevne ločevalne, da bom na novo čečkala po njej.
Če je katera pripravljena izdelovat seznam s težo... pa naj se kar javi.
Pa dogovorimo se, ob katerih dnevih se bomo tehtale.

Naj vam še ena dobrazadiši, jaz se med dieto edino ne bom odpovedala kavi in verjetno jo bom pila kar z mlekom, kot prvič, pa je vseeno šlo dol 22 kg.


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 8:40:02   
soncnica 3
Sem si končno popravila znak, da nisem fant, ampak sem punca!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 9:06:00   
2violina
Evo tudi jaz se vam pridružujem. Sem na temi ločevalne od 1,4 2010 skenslala 17 kg. sedaj držim + - 2 kg. Rada pa bi jih še 10. Seveda ob moralni podpori in striktnem ločevanju. V času ločevanja in zbivanja telesne teže sem se pričela ukvarjat tudi s tekom in kolesarjenjem.... No v glavnem sem zraven

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 10:09:55   
TDTP
tut jaz se ne odpovem kavi z mlekom za nobeden dnar, tista doza zjutraj ob forumih na ringaraji mora padit, drugače gumb za start za začetek dela enostavno noče zagrabit!hahauser posted image Bom ločevala, ampak ne strogo, danes to, jutri to itd, samo ločevala, pa malo sladkarije stornirala! Veliko uspeh vsem sodelujočim!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 11:09:01   
tinca35
Tudi jaz bi se vam pridružila. Izgubiti bi morala nekje med 8 do 10kg. Pred leti sem shujšala 16kg in obdržala celih 4 leta iste kg. Zdaj pa se ne več počutim preveč fajn s temi kg. Tako odločitev je padla dijeta manj žri in nič kruha (moja šibka točka, če je pa tako doberuser posted image )  Lep dan.

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 11:49:57   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image

Še samo 11 dni nas loči do dneva D!!! user posted image user posted image user posted image

Bodimo odbre volje, pa bo. No, jaz 1.9. pošljem tavečjega otroka v šolo, tako da se bom dopoldne res bolj umirjeno lahko posvetila vozičkanju s tamalim in tudi imela več časa zase.

Joj, kar srem me je, da sem si pridelala tolk kilogramov+. Moj največji problem je, da jem, ko sem žalostna, jezna, tečna..., ko imam premalo časa (potem samo na hitro zmečem kaj vase...). Kok so srečne tiste, ki NE MOREJO JEST, ko so jezne...

Nič, grem zdaj s sinovoma na zrak.

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 12:53:11   
Aninchy
Br dan!

Ena taka, ki bi, pa ne bi zato nč nardila...user posted image

V glavnem, rodila sem pred 2 meseci, pred nekaj tedni zgubila mleko user posted image , tak da zdej je napočil čas, da se mami odpravi nardit neki zase...user posted image
Z dojenjem sem izgubila skoraj vso nosečniško težo (15kg), zdaj pa bi rada spravila dol še kakšnih 10kg. In ker zeeloooo rada jem, ne bi rada stradala, ampak sem se odločila, da poskusim z ločevalno. Priznam, da se na to spljooh ne spoznam, tak da bi bla vesela mogoče kakega recepta ali pa navodil, katerih naj se držim...
Ker se še nikoli nisem prav odločila za hujšanje, čeprav bi bilo kar potrebno user posted image

No, pa ker že ve ravno štartate s 1.9., bom tud jst... začela bom tud malo migat - rolarji, kolo, peš honda user posted image no, kadar bom imela varstvo, ker moj veliko dela popoldne, tak da sem večino časa sama z malimuser posted image Pa še ravno v času krčkov smo, tako da sem že tako ali  tako ful utrujena...user posted image

Nič, lep dan vam želim in upam, da bomo dobr skupi hujšale user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 19:11:03   
soncnica 3
Aninchy, sva bile skupaj pri junijčicah in tudi naš mišek je žal že na adaptiranem mleku... tako da, ja, hujšali bomo.

Glede ločevalne, jaz grem kar po knjigi, mi je všeč, ker mi da ideje za jedilnike, pa tudi kaj se da pokombinirat, zamenjat..., meni je všeč predvsem zato, ker mi daje "občutek varnosti", v bistvu so to ideje za jedilnike, tako da ne "zaidem" v samo eno vrsto hrane /beri sladkarije.../, pa tisti četrti dan s sladkarijami je meni pač ful motivacija.

Glede krčev pri tamalem pa verjamem, da je hudo, mi smo že skoraj 10 dni brez in uf, je kar bolj lušno. Smo sprobali cel kup mlečnih formul, do tako zelo propagiranega Novalaca, zdaj pa ko smo porabili vse piksne, pa smo pred par dnevi "šaltali" na Hipp 1 Plus Probiotik, pa moram rečt, da je 100% razlika, boljše. Mu pa vseeno dajem še BioGaia kapljice (probiotične), saj sem po dveh dneh, ko jih ni dobil spet opazila blage krče... No, v glavnem, glavo pokonci, TUDI KRČI BODO MINILI!

Tako, BOMO ZMOGLE, BOMO JA!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
20.8.2010 19:53:59   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica 3

user posted image user posted image user posted image

Še samo 11 dni nas loči do dneva D!!! user posted image user posted image user posted image

Bodimo odbre volje, pa bo. No, jaz 1.9. pošljem tavečjega otroka v šolo, tako da se bom dopoldne res bolj umirjeno lahko posvetila vozičkanju s tamalim in tudi imela več časa zase.

Joj, kar srem me je, da sem si pridelala tolk kilogramov+. Moj največji problem je, da jem, ko sem žalostna, jezna, tečna..., ko imam premalo časa (potem samo na hitro zmečem kaj vase...). Kok so srečne tiste, ki NE MOREJO JEST, ko so jezne...

Nič, grem zdaj s sinovoma na zrak.



jest grem pa s 1.9. v 'redno' (za 1 leto) službo. kar bo tut zadeve potegnil za sabo, upam da nimajo menze tam, v prejšnji službi so jo mel pa je bla katastrofa (z mojo težo, hrana je bla ok user posted image )
sicer pa ja, soncica, jest tut čutim z želodcem kot ti... groza. upam da se mi bo tokrat ratal nazaj držat.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.8.2010 14:24:32   
soncnica 3
Hojla, pri nas je vroče za pop*****. To "čutenje" z želodcem je ena res huda zadeva, a ne?user posted image user posted image user posted image

No, jaz s tamalim /dojenčkom/ še itak največ naredim, več kot ko sta doma še tavečji in mož. Tako da 1.9. bom umirjena, skulirana... user posted image user posted image user posted image , pa bom lahko hujšala.
No, pa user posted image bo treba.

Bomo že pokazale user posted image tem našim kilcam.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.8.2010 21:41:12   
urshak
Tudi jaz se vam pridružim. Jaz bom štartala z montignacom, sem pred dvema letoma izgubila 28 kg in bi rada sedaj dosegla enako, pa še malo čezuser posted image Grem pa po porodniški in dopustu končno v službo in bo lažje.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.8.2010 8:20:34   
soncnica 3
urshak, kako je zahrbtno biti doma s polnim hladilnikom, neuser posted image user posted image user posted image ?

user posted image za vse bodoče borke proti kilogramom.

Tiste, ki hujšate po Montiju, kje črpate svoj vir "navdiha"? Mislim predvsem na literaturo, ima katera kakšno dobro knjigo? Namreč vem, da je to odlgoročno zelo učinkovita dieta, mene pa namreč zmedejo Montignacovi recepti z /meni/ neznanimi lai pregrešno dragimi sestavinami in me zato potem vse skupaj ne potegne. Pri ločevalni mi je pa všeč prav to, da so sestavine znane in čisto, bom rekla, vsakdanje.

Lepo nedeljo, ta je predzadnja pred hujšanjemuser posted image .

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.8.2010 13:48:06   
xoxox
Tudi jaz bi se vam z veseljem pridružila. Oziroma se vam bom pridružila. Seveda, če lahko. user posted image Sem ugotovila, da je sedaj skrajni čas, da nekaj ukrenem. Kilogrami se kar kopičijo. V letu in pol sem si nakopala +12 kg. Prej sem bila kar suhcena, potem pa so se pričeli problemi. In bolj kot mi je bilo težko raje sem jedla. Čudno a ne?! user posted image No pa sem rekla, da če želim, da se mi življenje uredi moram prvo sestaviti samo sebe. No in seveda ne moreš graditi na samozavessti, če imaš slabo samopodobo. Glede na to, da bi rada zanosila bi rada pred tem izgubila nekaj kilogramov in pričela z zdravim načinom življenja. No moj cilj je izgubiti 6 kg. Ne bi si rada zadala previsok cilj. No glede diete bom do 1.9. še razmislila katere se bom lotila. Vsekakor pa pričnem s telesno vadbo, katere sem se do sedaj zelo uspešno izogibala. user posted image Lep dan vam želim. 

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.8.2010 18:22:23   
soncnica 3
xoxox, seveda si dobrodošla, več kot nas bo, lažje si bomo pomagale in se vzpodbijale.
Jaz se zavedam, da je bistven problem pri moji teži to, da se ob težavah najem, potem mi je pa "fajn".

Mislim, da ni bistvo vsega skupaj, po kateri dieti bo katera hujšala, ampak da se vzpodbujamo, si pomagamo, pojamramo in se tolažimo...

Punce, glavo pokonci, ZMOGLE BOMO!!!

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.8.2010 12:35:59   
TDTP
Evo, se že pipravljam, včeraj sem še malo čipsa pojedla in coca cole spila, od tega je šlo pol čipsa v kanto, ko ga otroci ob gledanju filma kekec na tv, niso hotli več jest, meni pa tut ni treba vse pojest, kar vidim, kajne! In pol coca cole v umivalnik. Ja, saj vem, da hrane ne smem stran metat, a kaj ko če jo nebi, bi jo jaz vse pojedla in popila! Čistim zaloge sladkega v shrambi, sem jo dala eno vrečko svakinji, zdaj bom pa v trgovini kar mimo teh polic furala in imela daljši postanek pri sadju in zelenjavi! Aja pa po tehnico sem šla v hofer jih imajo danes v akciji za 11,90 evra, jo preiskusila in kaže 66,10 kg! Tako, da 6 kg mora iti definitivno dol! Upam, d bom s 1.9. še kar ako zagnana!

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.8.2010 12:51:40   
urshak
Joj, ve ste vse taka "mušja kategorija". Boste vse takoj shujšale, kaj pa jaz, ko bo to bolj dolgo trajalouser posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.8.2010 13:55:23   
Eva19
se vam lahko še jaz pridužim?? po porodu sem kar nekaj kg izgubila, vendar sem jih potem dobila nazaj, se vidi da sem doma še vedno in je preveč časa očitno user posted image

no cilj je vsaj 10 kg, namen pa imam začet z ločevalno dieto...nimam še nič izkušenj z le-to, ampak bo že user posted image

važno da je dovolj podpore in pa predvsem da začnem migat migat migat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.8.2010 14:10:41   
soncnica 3
TDTP, vsaka čast, dobr si začela, jaz pa še kar jem, pa jem...

urshak - počasi se daleš pride!!! Pomembno je začeti! in vztrajati. Poglej, vsaka ima pač svoj cilj. Jaz pri svojih 164 cm in 79 kg pač spadam kar že k tistim PREKOMERNO TEŽKIM, ampak vem, da bo šlo!!!

Eva19, dobrodošla. Po obeh porodih sem jaz imela itak večjo krizo kot prej /sedaj sem ravno v 2. takšni krizi/. Premalo časa zase, potem poa jem, kaj pride pod roke (čokolade, sladkarije...).

Od 1.9. kuham tudi in PREDVSEM ZASE. zA DRUGE POSKRBIM, NASE PA POZABIM! NE BOM VEČ POZABLJALA NASE!

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.8.2010 14:11:55   
tinca35
Danes grem po mestu in srečam gospo, ki je včasih imela šolo hujšanja. Medve se meniva razne stvari in med drugim o hujšanju. Povem ji,da se pripravljam na hujšanje. Ona pa meni naj se psihično pripravim ,ker sem že pred leti hujšala zdaj pa bo šlo počasneje in težje zaradi obrambnega mehanizma telesa. Sem si mislila če bo 1 kg na mesec bo ravno tako prav samo da bo šlo dol. Moj cilj ni, da v dveh mesecih pridem na željene kg ampak zdravo hujšanje. Dobro je tudi to, da imam doma podporo.
Vsem lep dan.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?