|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. 1. 2009 - gre katera z mano
5.12.2008 19:46:41   
snorlax
Ojla!

Letos 1.1. sem se začela prehranjevat po Montignacu. Uspelo mi je oklestit 26 kg, a sem v drugi polovici leta popustila in ga malo sračkala (no, zdajle ga itak, v tem veselem decembru). Nazaj sem pridobila 4 kilograme.

Ampak 1.1.2009, je pa tisti datum, ko začnem spet strogo po Montiju. Če se mi katera pridruži, je dobrodošla. Ni nujno, da se prehranjujete tako kot jaz, lahko ste na ločevalni, beljakovinski....dieti.

Pred skoraj letom se je začelo takole: BOMO ZMOGLE, BOMO JA!


< Sporočilo je popravil win -- 20.1.2009 22:31:24 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.12.2008 19:50:36   
Lianna
Jaz se ti pridružim. Samo verjetno ne bom na Montiju. Ker sedaj bom počasi nehala z dieto, ker sem kar naprej bolna in se morm najprej pobrat. Pa še za čez praznike pridem domov in vem da me bodo razvajali s hrano.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.12.2008 20:02:03   
sesil
JJJJAAAAAAZZZZZZ!!!!!!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.12.2008 20:34:11   
Jančika_
Snorči moja, jaz sem vedno s tabo. Hujšat mi ni treba, ampak saj veš user posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.12.2008 20:43:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 7:39:10   
anajmad
Jst bi tudi. Sam,če mi poveste ,oz. če mi lahko katera napiše (magari na ZS) osnove montija. Ker to pri meni res ne vodi nikamor. Kar širim se in širim in vedno težje gre dol. Bi se pa  pridružila.Imela bi pa kar eno lepo cifro dol za oklestit - 15 kg.


_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 9:40:19   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Jst bi tudi. Sam,če mi poveste ,oz. če mi lahko katera napiše (magari na ZS) osnove montija. Ker to pri meni res ne vodi nikamor. Kar širim se in širim in vedno težje gre dol. Bi se pa  pridružila.Imela bi pa kar eno lepo cifro dol za oklestit - 15 kg.



Jaz Montija ne poznam. Imam samo knjigo v elektronski obliki in ti jo lahko pošljem na mail. Samo sporoci mail na ZS. Drugače pa je kar nekaj kombinacij kako punce jejo napisano na temi Montignac.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
6.12.2008 9:58:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 10:35:14   
kepa*
Jaz. Spet.user posted image user posted image user posted image
Še oklevam med montijem in ločevalno.
Saj delno poznaš moje težave.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 11:07:30   
mayy
Snorlax, evo tudi jaz ponovno od začetka. Že lani sva začeli skupaj in očitno nama je usojeno tudi letos. Jaz sem lani z ločevalno shujšala 10kg in vse nazaj dobila user posted image .  Tudi zdaj bom ločevalno furala in upan da mi zdaj uspe zadržati izgubljene kilograme. Aja začnem pa 3.1.. Se bereva.

Oj živka tudi midve bova ponovno skupaj. user posted image


< Sporočilo je popravil mayy -- 6.12.2008 11:08:23 >


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 11:14:22   
Pingvinčica
Jaz bi tudi začela z 3.1. Bi prosila če mi lahko katera pošlje, če ima Montijevo dieto.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 12:37:06   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

Jaz bi tudi začela z 3.1. Bi prosila če mi lahko katera pošlje, če ima Montijevo dieto.


Pošlji mi zs, pa ti pošljem knjigo na mail.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 16:07:49   
snorlax
Osnova, alfa in omega, od A do Ž in hkrati Biblija vsega je knjiga "Jem, torej hujšam". Zato vse zainteresirane, hitro nabavit in do novega leta preštudirat. user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 18:23:03   
Maleal
A mi lahko pove kakšna je ta montijeva dieta?Ločevalno poznam,je dosti kolegic po njej shujšalo,a fora je v tem,če se potem po 3 mesecih dalje ne paziš dobiš vse nazaj in še kak kilogramček več.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.12.2008 19:00:57   
snorlax
Montignac ni dieta. Je doživljenjski način prehranjevanja. Mislim, da niti ena dieta ni taka, da bi lahko po koncu človek jedel kot prej in se nikoli ne zredil nazaj. Če si na katerikoli dieti, ti le-ta pomaga, da shujšaš, pazit pa se moraš do konca življenja. Verjemi, govorim iz lastnih izkušenj.

Prednost prehrane po Montignacu je ta, da nimaš omejenih količin, celo MORAŠ se najesti do sitega, če ne, ne hujšaš. Jaz ne bi verjela, če ne bi poskusila. Fora je samo v tem, da ješ živila, ki imajo nizek glikemični indeks (kot sladkorni bolniki) in podobno kot pri ločevalni, ne smeš jesti skupaj OH in beljakovin.

Bom na kratko napisala, kako približno jaz jem.

Na tešče (pomembno): poješ 1 mandarino ali pomarančo ali jabolko ali pa si iztisneš sok citrusov in spiješ

Čez 20-30 minut zajtrk: polnozrnat kruh (pecite si ga same, ker nikjer v trgovini ni 100% polnozrnat) z marmelado brez sladkorja (lahko je tudi sladkana s fruktozo-sadnim sladkorjem, tista za diabetike) ter čaj ali kava brez sladkorja. Namesto marmelade lahko jeste navaden jogurt z 1,3 % m.m. ali pa samo salame, sir, jajca, kisle kumarice...brez kruha ali pa polnozrnate kosmiče brez dodanega sladkorja z mlekom itd... Lahko tudi samo sadje, če vam paše.

Malica: sadje ali jogurt (lahko tudi suhe marelice, slive, oreščki, semena..)

Kosilo: juha - goveja čista ali zelenjavna brez krompirja in korenja, meso - kakršnokoli, a samo pečeno, kuhano (ne pohano, ne v omaki, zgoščeni z moko), solata, zelenjava. Lahko tudi polnozrnate testenine ali p.z. kus-kus z zelenjavno omako, ribe in solate.....

Malica
: isto kot dopoldan.

Večerja
: kaj od kosila ali jogurt ali sadje....

PREPOVEDANO: bela moka in izdelki iz nje, krompir, riž (neoluščen lahko), banane, lubenice, koruza in izdelki iz nje, rdeča pesa, sladkor (dovoljena je fruktoza)

Evo, to je na kratko. In ni se težko odpovedat krompirju in rižu. Jaz ponavadi grešim s sladkarijami.

Samo vseeno priporočam knjigo, da boste vedele, zakaj se gre. Fora je v tem, da, če jemo živila z visokim GI, nam hitro zraste inzulin v krvi (imamo ful energije), pa hitro pade (postanemo zaspani, utrujeni, brez energije) in telo zahteva še hrano z visokim GI. Če pa uživamo živila z nizkim GI, inzulin naraste rahlo in rahlo pade in nimamo potreb po še in še... Čist simpl logika. Jaz sem imela 1 teden ful krizo, bolela me je glava, slabo sem se počutila, potem je šlo samo še na bolje. Počutje je bilo super, energije sem imela polno. Samo letos na dopustu sem se parkrat pregrešila, ker se mi ni ljubilo skoz za sebe nekaj ekstra packat, potem pa smo imeli slavja (poroka, rojstni dnevi itd..), pa sem se malo zapustila. Moram pa se spravit v red, ker se neprimerno bolje počutim (fizično in psihično), kadar se Montija 100% držim. Samo v glavi si je treba poštimat.

Poleg tega se mi zdi, da je ta način prehranjevanja najbolj zdrav, kajti dovoljena živila so bolj zdrava, manjka pa ti ničesar. Riž in krompir res nista neznansko nasičena z vitamini ali čem takim. Sladkor pa tako vsi vemo, da ni nič prida.

No, zdaj sem se pa razpisala. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 6.12.2008 19:04:28 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
6.12.2008 20:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.12.2008 8:08:49   
kepa*
Jaz še oklevam med ločevalno in montignacom. Monti mi je sicer super, vendar ne vem, če sem se zmožna kar takoj vsemu odpovedati in biti totalno striktna, se mi zdi malo prehudo in ravno zaradi tega sem nazadnje popustila. Ločevalna mi je pa všeč zato, ker lahko kdaj tudi kaj sladkega, ker sem od tega odvisna. bi pa potem postopno prehajala na montija.
Bom še videla.
Sem pa vesela, da je nastala skupina. Boste začele kar s 1. 1. ali morda s 3. 1.? 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.12.2008 10:13:49   
mayy
Živka nimam nič na računalniku. Kupila sem knjigo ločevalna dieta, vendar se ne držim jedilnikov, držim samo zaporedje B, Š, OH, sadje. Kuham pa po mojem okusu.

Če ne boš kam spada kakšna hrana ti lahko pomagam.

Kar se tiče sms diete je pa precej kruta.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.12.2008 12:00:54   
snorlax
Kepa*, saj lahko ješ suho sadje, pa čokolado, ki ima nad 70% kakava, pa p.z. palačinke z marmelado...

Meni pa je pri ločevalni šlo edino to na živce, ker moraš določen dan jest točno določeno hrano. Jaz nisem toliko za meso, sem bolj za testenine in tako..


< Sporočilo je popravil snorlax -- 7.12.2008 12:01:35 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.12.2008 21:25:39   
Aysha
user posted image user posted image user posted image  jaaaaa tudi jaz sem zraven!!!!

metoda: ločevalna dieta
cilj:  oklestiti 10kg in 3 tone celulita user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 3:41:44   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Kepa*, saj lahko ješ suho sadje, pa čokolado, ki ima nad 70% kakava, pa p.z. palačinke z marmelado...

Meni pa je pri ločevalni šlo edino to na živce, ker moraš določen dan jest točno določeno hrano. Jaz nisem toliko za meso, sem bolj za testenine in tako..



Vem, da imaš prav, ampak žal se predobro poznam in po letih neuspelega hujšarjenja se bojim, da bi mi ponovno spodletelo. Bojim se te striktnosti že takoj. Vsekakor pa imam namen uvajati pz izdelke čim pogosteje in se izogibati sladkorju.
Komaj čakam, da začnemo.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 7:41:32   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Komaj čakam, da začnemo.



Potem je najboljše, da začneš že danes user posted image

No, pa naj se še jaz prijavim user posted image  Smešno mi je pa zato, ker sem se v letošnjem letu prijavila na kar enih par podobnih tem, pa mi seveda ni uspelo. Sedaj bo pa veliko lažje, ker grem nazaj delat in ne bo časa mislit na hrano, pa še hladilnik ne bo skos pred nosom.

Želim vam uspešno hujšanje

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 8:36:26   
mojamura
sestra snorlax, kjerkoli si ali boš ti, tam sem seveda jaz. hujšam že od januarja 08 pa bom še naprej tako, da pridem pa kaj napišem na tole temo.

aja pa bebjike pazite se me, jaz sem (po)hujšani policaj....tak dauser posted image
če ga bo katera preveč bixala jo bom kuj v tazadnjo zbrcala...snorlax vam to lahko iz prve roke poveuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 8:44:18   
loncica
Čav!

Sem vas malce brala, in moja prva misel je bila: diete so itak brezveze, itak vse dobiš nazaj. Moram priznat, da se v Montignaca nisem nikoli posebej spuščala, zdaj pa sem malce prebrala in vidim, da je zadeva v bistvu zelo pametna. Ločevalna mi je brezveze. Da bi en dan jedla samo to, potem drugo. Montignac pa je v bistvu zdravo prehranjevanje (če sem prav razumela).

Jaz nisem človek, ki bi se držal diet. Pač nisem dovolj močna. Ker se veliko športam, tam pokurim kar nekaj kalorij, ampak 5kg plusa od poroda pa mi ostaja. Če bi povzela vsaj kakšno načelo monitgnaca, bi bilo zelo pametno.

Se vam pridrižujem punce.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 8:46:24   
S*
Jaz bom tudi z vami. Sem že od 1. oktobra na montyu, samo vem da bom decembra prava grešnica user posted image user posted image user posted image . Takoj po novem letu grem smučat, potem pa 100% monty. Sej bom poskusla do takrat tudi bit čim bolj pridna, je pa brez veze da si obljubljam nemogoče sedaj ko bodo prazniki, pa tudi na smučanju ne bom težila s prehrano, glede na to, da nas bo 8 v apartmaju.
No punce, zavihajte rokave, preštudirajte knjigo, potem pa veselo na delo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?