|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. menstruacija po porodu
29.8.2008 23:57:30   
Nobeden
Ojla!

Zanima me kako izgleda 1. menstruacija po porodu? Mogoče  prej kakšen močnejši izcedek? Kaj pa sama menstruacija, bolj močna ali šibka? Bolj rjavkasta ali bolj sveža krvavitev?

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. menstruacija po porodu
30.8.2008 10:21:05   
Tisana
To je pa čisto odvisno od izvora menstruacije user posted image  No, moja je bila močna, rdeča, boleča, dolgotrajna, izcedka se ne spomnim.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Nobeden)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. menstruacija po porodu
30.8.2008 10:34:35   
Skye
Moja sicer ni bila boleča, bila je pa močnejša kot M pred nosečnostjo in daljša.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. menstruacija po porodu
30.8.2008 11:19:56   
juniorka
Jaz sem jo dobila en mesec po čišči kljub polnemu dojenju in je krajša kot pred porodom (3dni, prej6), izcedka nobenega, pa kar močna in večinoma neboleča!
Je res, da je čisto odvisno od posameznice!

(odgovor članu Nobeden)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. menstruacija po porodu
30.8.2008 16:07:24   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Moja sicer ni bila boleča, bila je pa močnejša kot M pred nosečnostjo in daljša.


Pri meni je bilo enako.

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. menstruacija po porodu
31.8.2008 9:58:28   
klarisima
Bolj švoh proti prej ampak sem pa zato naslednji mesec imela 2x v presledku par dni in to kot normalno user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. menstruacija po porodu
7.9.2008 19:44:14   
Lanchy
Evo, sem jo fasala vcerajuser posted image , 7,5 m po porodu.Kaksna pa bo, bom pa sele javila, zaenkrat je kar mocnauser posted image

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. menstruacija po porodu
8.9.2008 15:20:11   
Lanchy
No, moje M pa ze od vceraj zvecer ni vec.....user posted image  Dobila sem jo v soboto zjutraj, v nedeljo zvecer se je pa poslovila. ocitno je vzela vikend paketuser posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. menstruacija po porodu
11.9.2008 11:27:31   
Dinki
Dobila sem jo natanko 5 mesecev po porodu user posted image . Še zmeraj dojim. Prišla pa je čisto neopazno, nobenih znakov (bolečin) nisem imela. Ni bila ne šibka, ne močna, čisto normalno. Ahhhh, pa se je začelo ponovno življenje z vložki in tamponi user posted image .

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. menstruacija po porodu
11.9.2008 13:36:17   
hokejistka
Dobila sem jo dobrih 8m po porodu. Še dojim. Pred porodom sem imela boleče, ta pa je bila neboleča, šibka in kratka.

LP

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. menstruacija po porodu
1.10.2008 19:21:25   
čipka
kaj pa za tiste ki je dojimo? Sem 1 mesec in 8 dni po porodu..

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. menstruacija po porodu
1.10.2008 20:41:14   
Ayo
Jaz sem nehala dojit 2 tedna nazaj, danes me je obiskala 1. user posted image , 9m in 10 dni po porodu. Se mi zdi da je bolj svoh od tiste pred porodom, pa tud joske me nic niso bolele, ker po navadi je bil to PMS.

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. menstruacija po porodu
5.10.2008 8:14:00   
*kinnie*
Jooj, še spomnit se ne smemuser posted image ...boleča, slabo celo noč, nisem niti vedela, kaj se z mano dogaja....močna...., čisto v nasprotju, kot je bilo pred porodomuser posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. menstruacija po porodu
5.10.2008 8:35:44   
Anonimen
Po porodeu sem imela točno 6 tednov čiščo, potem takoj že ovulacijo in čez 14 dni prvo user posted image . Bilo je boleče za znoret, komaj sem hodila, user posted image se je kremžila že dan ali dva prej pri dojenju (sprememba okusa). Trajala je 7 dni, izgubila sem ogromno krvi. Naslednja user posted image je bila točno 28 dni kasneje, vendar še vedela nisem, da jo bom spet dobila. Zdaj po 3 user posted image isto. Hvala bogu. Sploh ne vem da jo imam. Še vložka dobesedno nebi potrebovala, saj se mi ulije ko grem lulat.
Edin problem imam samo to, ker se mi par dni pred menstruacijo majčkeno zmanjša mleka, zato moram tamalo pristavljat na 2 uri. Ko je user posted image konec, dojenje spet steče normalno.user posted image

Sem pa upala, da user posted image ne bom dobila dokler bom dojila.user posted image Pa sem ena izmed tistih, ki jo je takoj po porodu.user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. menstruacija po porodu
6.10.2008 12:00:09   
ursalara
Jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu pa sem dojila še vedno boleča ne tako kot pred porodom ampak vseeno!
Močna prve tri dni potem se stanje normalizira imamo pa po porodu menstro 6 dni pred porodom sem jo imela pa 5 dni!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1. menstruacija po porodu
6.10.2008 19:41:17   
mlinar
Čisto isto kot pred porodom le da ni bilo močnih krčev drugače pa čisto istouser posted image

(odgovor članu Nobeden)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?