|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. pregled pri pediatru
2.9.2007 22:52:56   
MiRaNi
Mi lahko prosim poveste koliko časa poteka prvi pregled? Ali ste šle same ali je šel kdo z vami?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. pregled pri pediatru
2.9.2007 22:59:48   
Luckica
cca  največ 10 minut.Sem šla sama

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. pregled pri pediatru
2.9.2007 23:00:53   
viv_
Ma hitro si fertik, 1 2 3. Sestra te malo "izpraša", da napiše karton, potem pa k zdravnici, posluša srček, potipa glavico, vpraša če dojiš, pa je to to.

Ne, nisem šla sama, tamala je šla z mano user posted image  

Brez težav greš sama, razen če bi bil očka tudi rad zraven, potem pojdita oba.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. pregled pri pediatru
2.9.2007 23:11:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ma hitro si fertik, 1 2 3. Sestra te malo "izpraša", da napiše karton, potem pa k zdravnici, posluša srček, potipa glavico, vpraša če dojiš, pa je to to.



Nekako tako, pa izmerijo ga in stehtajo.

Jaz sem vzela s seboj list papirja, kjer sem imela napisana vprašanja, ki so me zanimala, ringaraje pa pred 6 leti še ni bilouser posted image

Drugače pa je z menoj vedno hodil mož. Fajn je, da gre nekdo s teboj, da se ti lahko v miru s sestro pogovoriš, ta drugi pa otročka "čuva".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. pregled pri pediatru
3.9.2007 12:44:42   
livia
Naš pregled je trajal pol ure.
Najprej so jo zvagali in zmerili. Potem smo šli not k pediatrinji in jo je vso prešlatala, potem sva midva imela ful vprašanj in se je kar zavleklo. Pa še skoz je govorila, kako je to luškan dojenček in je sploh ni hotela spustil z rok. Se mi je kar malo zdelo. user posted image
Z nama je šel pa možek, ker gremo vedno povsod skupaj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?