|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1,5 mesečnik
14.9.2010 12:07:29   
natasarobi
Imam prvega otroka starega 1,5 meseca in me zanima kaj vse ste počele z otroci te starosti. Naš namreč čez dan bolj malo spi in konstantno se mora kaj dogajat drugače se joka.

Kaj počnemo že sedaj: pojemo, plešemo, nosim ga okoli in mu govorim, gremo na sprehod (če dolgo leži v vozičku buden se joka), igramo se na igralni blazini,...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 12:32:57   
slovenka
natasa, skoraj tezko s tako majhnim še kaj drugega počneš user posted image A si mislila, če recimo rišemo mi ostali? user posted image MAlo se šalim... Naš je kar pridno spal, smo hodili na dolge sprehode s ta večjo, ona pa je spal v vozičku... ona pa kot tako majhna ni skoraj nič spala čez dan, samo na zizi je visela in okrog sem jo nosila na rokah, malo počasi že v gugalniku, ampak interesa za igrače pri tej starosti nobeden od mojih ni imel... najbolj fajn je, če tako majhen rad spi user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 12:34:36   
Hope2
Prekladala sva se iz ene sobe v drugo, iz ene postelje v drugo, iz ene podlage na drugo, od ene slike, do druge... non stop v muvingu in non stop novo okolje, saj se je hitro naveličal enega mesta. Poslušala pesmice, pela, plesala, gledala slike na steni, ko je ležal na podlogi, sem nad njim gledala in brala slikanice, pesmice, se pačila, spuščala različne glasove... tistega loka ni maral, je živčnega fasal. Sprehod v vozičku (večkrat na dan) in v štorklji. V štorklji sva šla v gozd, posebno doživetje, dremuckal pa je kar dolgo tam not. Itak pa je bil na 30-60 minut na joški. Kaj velik itak nimaš za počet s tako malim, le da si skušata krajšati čas in razbijati monotonost vsakdana. Vsake tolk sva šla tudi v šoping center, na kavico, tortico

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 13:04:01   
kristinaj
naš je bil v ležalniku na mizi v kuhinji, ko sva šla na sprehod je spal,,, sicer pa s takim malim še ni dosti za početi, pa kopali smo se, jedli in spali... s 3m sem ju pa na tla, na puzzle peno dala in sta počela kar sta hotela...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 13:33:59   
natasarobi
Vem, da s takim ni ravno veliko za počet - včasih imam občutek, da je cel dan na dojki, če ni pa joka. Mleka nimam na pretek in z vsakim cartanjem, potem 'zmanjka' za glavne obroke.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 13:48:52   
spacebaby
Ja, tudi pri nas je podobno. David je star 6 tednov in res zaenkrat ni kaj veliko z njim za početi. Jemo, se previjamo in jokamo. Dogodek dneva je pa seveda sprehod, če je vreme. Zdaj bo tudi mogoče kaj bolje, saj sem dobila Sleepy Wrap, da se bova vsaj lažje malo premikala po hiši. 

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 13:50:43   
nusi
ne pozabi na pitje tekočine in svoj počitek če se ti zdi, da je mleka premalo user posted image . A duda pa ne pride v poštev? naš je najprej ni maral, zdej mu je pa ok. glede počitka naj vsaj popoldne, ko se verjetno tvoj dragi vrne iz službe ali pa mama ali kdorkoli že, nekdo malo nosi otročka, ti pa naredi kaj zase in počivaj.  js sm tamalga dajala tut na svoja stegna, tko da sem sedela na kavču in sem imela pokrčene noge, da je bil privzdignjen, pol sva pa z rokicami telovadla, pela...to ga je zmeri utrudilo. Neki ful velik res pri 1,5 m ne morš delat.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 15:37:46   
Anonimen
naša je pr 1,5 več al manj samo jedla pa spala ker je mela mal zlatence še in jo je še to mučlo malo....drgač pa ja ko je blo vreme smo vn hodili itak je spala cel cajt v vozičku..zdej pr treh mescih pa bog ne dej da se nebi kej dogajalo :D

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1,5 mesečnik
14.9.2010 20:48:02   
slovenka
mamice, kako vam je fajn, ko se dolgočasite ob dojenčkih user posted image Jaz imam še 2 letnico zraven doma, pa ni nič dolgčas user posted image S prve porodniške se pa spomnim, kako sem čakala, da bo pupa večja, da se bova kaj bolj igrale z igračami, knjigicami... Ker pri 1,5 mes se je dojila 45 minut na eno uro, jaz sem pa vmes vse mogoče oddaje po tv gledala in popoldne mojemu jamrala, da se bo na mojem mestu na kavču luknja naredila. Če bi sedaj imela podobno situacijo, bi rekla, da je porodniška super dopust. Sedaj se pa z dvema kar nadelam...  danes sem recimo malega nosila zunaj, obenem pa sem morala s ta večjo nogomet igrat; pa mi je brcala proti gozdu, tako da sem komaj žoge izpod smrek dobila z malim na rokah user posted image Pa z eno roko voziček muvam, z drugo pa ta večjo gugam... sicer ni mira pri hiši user posted image Kako bi mi bilo sedaj fajn tisto luknjo na kavču pred tv delati.user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?