|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 11:13:16   
Anonimen
Danes so na vrsti vitamini. Lahko v obliki sadja, ki se ga (ne mešanega) lahko je na dve uri, ali pa zelenjave, ki pa menda, da je lahko mešana. Vsaj mislim, da je juha lahko kuhana iz različne vrste zelenjave.

Jaz imam danes tule v službbi na žalost le en majčken jabolček, oziroma sem ga imela. Zdaj je že v želodcu. Ko pridem domov, okrog 15.30, bom napadla kuhano cvetačo in zraven jedla zeleno solato z radičem. Za proti večeru imam pripravljen še stročji fižol, ki sem ga včeraj pozabila skuhati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 12:39:14   
puncica
Mene pa zanima zakaj se sadje ne sme mešat, a to veste?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 12:51:05   
Allia
Ma jst tudi ne razumem zakaj ne mešanega. Jst sem si kupila knjigo o ločevalni dieti in notri so recepti in je sadje mešano, je pa res da ni nič zelenjave na ta dan. So vedno samo sadni.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 12:59:30   
Julija08
Hoj, jaz kadar je sadni dan jem tudi zelenjavo če mi paše. Pa tudi kako zelenjavno juho. Pa kolikor se spomnim knjige mislim, da na sadni dan lahko mešaš vse sadje. Lahko ješ celo banane. V

Danes bi se morali tehtati, ampak jaz sem se odločila, da se bom šele prihodnji ponedeljek, saj sem spet grešila včeraj. Cel dan sem bila na pasji razstavi in sem za kosilo jedla čevapčiče pa kruh tudi user posted image user posted image .

Tako, da od danes naprej pa z vso resnostjo proti cilju.user posted image user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 14:41:47   
barcaffe
Jaz pa sem na jabčkih, za zajtrk in kosilo. Za večerjo pa bo banana.
Danes bo pa krulilooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 14:51:43   
Anonimen
Bom preverila tole o sadju, ko bom imela kaj časa.

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 15:14:07   
puncica
Pa kako lahko tako malo pojeste, tud na sadni dan sama pojem:
Z: 2 jabolki, 1 kivi, 1 pomaranča
M: jagode
K: 2 pomaranči, 1 jabolka
M: kakšen kivi, banana (zelo redko)
V: 1 limona, 1 pomaranča.

Sej a je omejitev količinsko pri tej dieti?

Glede na to, da tako malo pojeste sej sam s tem shujšaš, ker tako omejiš obroke, sama ogromno pojem (ločujem B in OH), sicer pa nisem na ločevalni, to s sadjem me pa res zanima, ker ne vem zakaj se ne bi smel mešat a je kej s prebavljanjem al kako.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.6.2007 15:15:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 20:44:07   
Allia
V knjigi ni nobenih omejitev glede tega, da ne bi smeli banan. Sem pa to zasledila v ostalih dieta, npr. montignac,...Vam opišem en vitaminski dan po knjigi.

Z: 1 večji grozd ali skodelica jagod ali...
M: kozarec sadnega soka
K: 2 banani olupite in prerežite po dolžini. Vse štiri kose pokapajte z limoninim sokom in na hitrom opecite na žlici masla. Obložite z zmečkanimi jagodami ali drugim jagodičjem.
M: 1 velika žlica bučničnih semen in skodelica čaja
V: 1 velik zrel in narezan mango, košček čilija, pol žličke nastrganega ingverja, 2 žlički nasekljanih metinih lističev, nekaj zrnc soli, 2 dl mineralne vode, po okusu tudi sladilo, zmešajte v mešalniku in popijte.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 20:45:02   
Anonimen
Splišni, zakaj pa je tisti, če lahko?

(odgovor članu Allia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1-mesečna ločevalna - 8. dan - V (če lahko)
4.6.2007 21:29:47   
Anonimen
Nežna, "če lahko" je zato, ker so bile pripombe, da se odpira vsak dan posebej.

Ja, sadje se lahko meša, ne vem kje sem jaz pobrala, da ne. Itak je to meni vseeno, ker še enega težko dol spravim.

Stročji fižol pa paše pod zelenavo. Fižiol v zrnju pod škrob, stročji pa pod zelenjavo.

Puncica, sicer pa jaz količninsko ne pojem malo, čeprav bi morala malo paziti, se mi zdi. Danes sem do kosila ob 15.30 res pojedla le jabolko, ampak sem pač do takrat v službi in tempo je ubitačan. Potem pa sem pojedla veliko zelenjavne juhe, potem pa še kuhano cvetačo in zeleno solato, mešano z radičem. Potem sem proti večeru še eno jabolko, zvečer pa spet zelenjavno juho. Imam pa raje zelenjavo kot sadje, to pa absolutno.

Jutri je pa meso. Že kaj veste, kaj boste jedle? Jaz sem pozabila nabaviti, da bi zdajle kaj skuhala, tako da jutri upam, da bo moj butelj kaj mesnega spekel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?