|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1/2 klomifena in zanositev
11.8.2009 21:16:49   
Anonimen
Pozdravljene forumovke!

Prosila bi vas za odgovore, mnenja in izkušnje s klomifenom.

Namreč zanima me koliko vas je zanosilo z jemanjem 1/2 klomifena in v katerem krogu ste zanosile.

Reš nama je nekaj razlagal o teoriji manj je več, imam sedaj 1/2 klomifena, ampak ga nisem dobro razumela. V priloženih navodilih piše, da bi se naj jemala 1 tableta klomifena najmanj, sedaj pa ne vem...

Saj mu popolnoma zaupam, pa vendar me zanimajo izkušnje vas v praksi.

Prosim za odgovore in hvala vsem. Pa čimprejšnje + želim vsem, ki se trudimouser posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1/2 klomifena in zanositev
11.8.2009 21:44:18   
isabeaux
meni je predpisala klomifen moja osebna g. in sicer  polovičko od 3 - 7 dne ciklusa. Ne morem ti pa še povedat, če pomaga pri zanositvi iz lastnih izkušenj, saj je to moj prvi krog s klomifenom.
Meni je g. rekla, ker imam svoje o, da mi ga da zato, da bi imela kvalitetnejša jajčeca, ker imam očitno slaba, saj se oplodijo se pa nič ne prime....in glede na hsc je z maternico in sluznico vse ok, in bi naj bila vzrok jajčeca, saj je tudi pri mojem vse ok.

Če pa je slučajno kaj ratalo pa ti lahko povem šele po 20. 8. user posted image  

Je pa kar nekaj punc tule, ki imajo polovičko...verjetno se bodo javile user posted image


Pa vso srečouser posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1/2 klomifena in zanositev
12.8.2009 10:24:49   
Anonimen
Reš vedno predpiše polovičko in ponavadi je to zadosti. Mnogi G pretiravajo s količino - jaz sem npr. začela z 2 tabletama, nadaljevala pa kar s 3.

(odgovor članu isabeaux)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1/2 klomifena in zanositev
12.8.2009 10:26:15   
Anonimen
ojoj tole je pa ful velik. a ti je uspelo in si sedajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1/2 klomifena in zanositev
12.8.2009 13:19:03   
Anonimen
Ne, meni ni uspelo, ker imam neprehodne jajcevode. Sem pa prvi mesec reagirala na 2 tableti, potem drugi mesec nisem in so mi zvišali dozo na 3 tablete. Te sem potem jemala še 4 mesece in vedno reagirala, vendar nisem postala user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1/2 klomifena in zanositev
12.8.2009 14:13:16   
divans1
Meni je uspelo s polovičko zjutraj, polovičko pa zvečer, vendar je žal prišlo do ss....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?