|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1001 cvet
2.11.2007 14:47:43   
študentka Mici
A mogoče katera ve kdaj se začne ta nagradna igra? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 14:56:33   
Erdbeere
Hm ne vem, če se bo sploh začela ker Kolinska s 1.1.2008 ne bo več obstajala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 14:57:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

Hm ne vem, če se bo sploh začela ker Kolinska s 1.1.2008 ne bo več obstajala user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 15:11:42   
*pepelka*
Res je ne bo več na tej likaciji, a mislim, da bo kot firma še  obstajala, saj so locirani še na primorskem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 15:39:25   
študentka Mici
Sam veš kaj nagradnih iger ima sedaj kolinska, ravno danes sem dobila tisto držalo za začimbe. Po moje nagradna igra bo, samo lahko, da se bo prej končala ali pa kasneje začela. Saj ta nagradna igra traja že oh let.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 17:48:40   
dulcinea
Saj res. Moram začet čajčke pit. Ziher bo spet kaka šalčka. Lanske so mi ble kar všeč.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 18:19:40   
Erdbeere
Ja ne vem, samo kakor sem slišala od zaposlenih gredo s 1.1. na borzo, le zakajuser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 19:09:13   
študentka Mici
Dulcinea a jih mogoče zbiraš že več let? A so različne? Jaz imam od lani samo eno, rada bi jih imela pa še več. Pa me zanima a bom mela komplet ali so vsak let drugačne? Ker zadnjič sem v gostilni videla isto obliko kot jo imam jaz, le poslikava je bila različna.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 19:17:42   
Anonimen
Mene pa zarad Knnor-a zanima.Je bla pred časom nagradna igra,če si poslal tri znake knnor da si dobil rokavico in podstavek pa ni nič...pa se je že junija zaključila igrauser posted image

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 19:22:25   
študentka Mici
**** jaz sem pa od Knorra dobila. Sem menda 2 x poslala pa sem dobila. Si pripisala svoj naslov? Si mogoče pozabila nanj? Jaz sem enkrat poslala račun od Dove in Axe za majico in je nisem dobila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 20:33:49   
Anonimen
Zdej si me pa zbegala tako da ne vem če sem naslov napisalauser posted image
Ja sej pol pa ni čudno da nisem dobilauser posted image

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1001 cvet
2.11.2007 22:00:00   
študentka Mici
**** čist tko mi je na misel pršlo, če si napisala naslov, pa DŠ pa podpis, ker če ti kej od tega manjka, so lahko tudi picajzlasti in potem ne pošljejo že zaradi malenkosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1001 cvet
3.11.2007 10:25:51   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Dulcinea a jih mogoče zbiraš že več let? A so različne? Jaz imam od lani samo eno, rada bi jih imela pa še več. Pa me zanima a bom mela komplet ali so vsak let drugačne? Ker zadnjič sem v gostilni videla isto obliko kot jo imam jaz, le poslikava je bila različna.


Ne, lani sem prvič poslala. Sem dobila dve lepi skodelici. Če bi letos bile enake oblike bi bilo pa zakon.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1001 cvet
5.11.2007 21:06:48   
Sandrin
Po preverjenih informacijah vam sporočam, da nagradna igra bo, začela se bo konec tega meseca. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1001 cvet
6.11.2007 8:27:16   
abc100
Kaj pa moraš zbirati?

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1001 cvet
6.11.2007 16:35:56   
Alisa
Mene tud zanima kaj moraš zbirat?

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1001 cvet
6.11.2007 16:58:44   
Anonimen
Pomoje kodeuser posted image

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1001 cvet
6.11.2007 18:14:53   
Alisa
Očitno bo še najbolj da zbiram kar cele škatle, pa bom potem odstrigla kar bodo hotl met.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1001 cvet
8.11.2007 14:48:20   
študentka Mici
user posted image user posted image  SANDRIN user posted image user posted image  najlepša hvala za informacije. Jaz te mam tuk rada. Mam že cel kubik škatlic in me je že kr stisnal, da nič ne bo. Jih zbiram celo leto. Po moje bodo kode, da ne morš porabit škatlic od lani, če jih katera zbira. Saj je vsako leto nagradna igra tam konec novembra. Sej kolinska se seli na Mirno, kjer že majo neke obrate, a ne?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1001 cvet
17.11.2007 12:39:02   
študentka Mici
A se kej že za nagradno igro 1001 cvet? Tuš ma zdej eno nagradno igro, ampak to ni to, ker je treba račune poslat... Lp

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1001 cvet
17.11.2007 13:41:48   
cukr07
Kolinska že kr nekaj časa spada pod Drogo, tako da je ljubljanska Kolinska v bistu ena njenih podružnic že kr par let. S 1.1.2008 bodo ta obrat v celoti zaprli, ljudje pa gredo tako kot je napisala Erdbeere, na borzo. Ne bo pa nobene selitve iz Ljubljane na Mirno.
Kolinska ima na Mirni res en manjši obrat, kjer je zaposlenih približno 30 ljudi - ta obrat zaenkrat še ostane. V njem izdelujejo Bebi, predvsem za Ruski in Ukrajinski trg. Je pa tudi njegova usoda v prihodnjih letih zelo vprašljiva.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1001 cvet
17.11.2007 14:13:23   
študentka Mici
Cukr pa kaj veš a nagradna igra bo? Tista ko je bila lani za skodelice in dekice pa termo flaške? Lp

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1001 cvet
17.11.2007 14:40:17   
cukr07
To pa ne vem. Če sklepam po tem, da čaje delajo v Portorožu, potem bi nagradna igra lahko bila.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1001 cvet
17.11.2007 18:07:14   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

A se kej že za nagradno igro 1001 cvet? Tuš ma zdej eno nagradno igro, ampak to ni to, ker je treba račune poslat... Lp


Nisi dobro prebrala pravil. Treba je poslat račune v vrednosti 10€ ALI odgovoriti na nagradno vprašanje. Nagrada je pa kuhinja, škatle za čaj (lesene) in polička za začimbe. Če pa pošlješ račun, lahko izbiraš med termovko ali keramičnim setom. Sem malo razočarana, ker ni šalčk.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 1001 cvet
18.11.2007 12:46:29   
študentka Mici
Jaz sem čist dobr prebrala in razumem kaka so pravila nagradne igre. Želela sem povedat, če bo tudi še tista nagradna igra, ki je bila vsako leto, da je bilo treba poslat kode ali kaj podobnega, ne pa račune. In če si dobro prebrala si videla, da veljajo samo računi iz trgovine Tuš in to ni ista nagradna igra, kot je bila lani in prejšnja leta. Upam, da ta še pride.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?