|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: 10 tednov in ne mara mleka 6.2.2006 12:29:52
|
|
|
|
Tejcika
|
Mi imamo 3 mesece starega fantka in mamo tudi težave z pitjem mleka. Vse skupaj je prišlo že tako daleč, da smo bili par dni v bolnici. Rešitev pa je pravzaprav preprosta. Ugotovili smo namreč, da je pač tak otrok, ki ne rabi jest prepogosto. Pediater nam je svetoval, da naj se dojiva na 3-4 ure. To pomeni, da mora od konca enega hranjenja preteči toliko časa. Zdaj stvar kar v redu funkcionira , najprej se malo podoji, ker pa nimam dovolj mleka mu še dodajam Novalac. Je pa še rekel pediater, da ni fajn preveč menjavati teh mlek, če se ti pa zdi, da mu to res ne odgovarja poskusi še s kakšnim drugim. Upam, da sem ti kaj pomagala in da boste pridno papali!!!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiVIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
sex v nosečnostitailorkolikokrat na teden imate spolne odnose v nosečnosti?3 (
20%)

2 (
13%)

1 (
30%)

več (
5%)

nič (
32%)
Število vseh glasov: 566Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!