|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14 dnevna dieta
3.1.2010 1:18:44   
Moyca_
in se bom javljala, če ne ne bo nič in to v ponedeljek!
Samo ne vem s čim naj zamenjam špinačo?user posted image

Jaz bom začela z 14 dnevno
PONEDELJEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja v poljubnih količinah
- kosilo: 2 kuhani jajci, osoljena špinača kuhana na vodi
- večerja: velik zrezek ali biftek na olju v ponvi, zelena solata
TOREK:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: velik zrezek, zelena solata, poljubno sadje
- večerja: kuhana šunka (poljubna količina)
SREDA:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: 2 kuhani jajci, zelena solata, 1 paradižnik
- večerja: kuhana šunka, zelena solata
ČETRTEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: 1 kuhano jajce, kuhana ali presna repa, 10 dag sira
- večerja: sadje in jogurt v poljubnih količinah
PETEK:
- zajtrk: repa z limono, kava brez sladkorja
- kosilo: kuhana ali na žaru pečena riba, 1 paradižnik
- večerja: zrezek, zelena solata
SOBOTA:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: piščanec na žaru
- večerja: 2 kuhani jajci, repa
NEDELJA:
- zajtrk: čaj z limono brez sladkorja
- kosilo: zrezek na žaru, sadje po izbiri
- večerja: kar imaš najraje na jedilniku

DODATNA OPOZORILA:
- meso se pripravlja samo s poprom in soljo,
- jajca so trdo kuhana,
- solata je z oljem, kisom in soljo,
- kava, čaj se lahko sladita z natreenom,
- pije se navadna voda v poljubnih količinah.

V 14 dneh ne bo nobene pobralo, kaj dlje ga pa res ne srat.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 10.1.2010 10:08:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 3:11:25   
Majčka*
To je dieta, ki ti jo dajo v bolnišnici za hitro izgubo teže...v primeru kakšne operacije in podobno...jest sm jo mela...in rezultat tega je bil...60 kg -9 kg + 16 kg = 67 kg...pol pa mal razmislte, če bi se je res polotle...sej deluje sam ma pa neverjeten jojo učinek...najbl bedna dieta...bolj ti svetujem ločevalno, pa še ta ne deluje, če ne spremeniš načina življenja tudi potem, ko si z njo zaključila.
lp

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 7:34:33   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Majčka*

To je dieta, ki ti jo dajo v bolnišnici za hitro izgubo teže...v primeru kakšne operacije in podobno...jest sm jo mela...in rezultat tega je bil...60 kg -9 kg + 16 kg = 67 kg...pol pa mal razmislte, če bi se je res polotle...sej deluje sam ma pa neverjeten jojo učinek...najbl bedna dieta...bolj ti svetujem ločevalno, pa še ta ne deluje, če ne spremeniš načina življenja tudi potem, ko si z njo zaključila.
lp



potem si nasla svoj problem, zakaj je pri tebi prislo do povratka teze. ker dieta je delovala, po izgubi teze pa se mora vsaka odlociti, kako naprej. ce zres, dobis nazaj, ce ohranis samokontrolo,potem nedobis gor 2x.

jaz sem jo za hec furala 3 dni, pocutje super. prej sem mislila, da ni sans,da bi zdrzala brez OH, dabom lacna noro, pa ni bilo sploh problema. tako prehranjevanje pa ima na nekatere zelo slab vpliv - brez moci, energije, slabosti, takrat je boljs razmislit o cem drugem. Mojca, morda se ti pa pridruzim user posted image   Mislim, da je smiselno si malo prilagodit jedilnik,ker jaz kuhanih jajc ne maram, sem si jih spekla na teflonu. spinaco nadomesti s katerokoli kuhano zelenjavo. Jaz sem si jo zacinila,ker mi ni gusta jest slano spinaco user posted image  Na tak nacin, da so mi azdeve zanic, ne bi zdrzala tud enega dneva.

Mislim, daje tukaj ene par verzij te diete http://www.mojplanet.si/forum/viewtopic.php?t=571&sid=67e33b0e9b80aa3fe4f0a3daad1cf2e8
meni je una brez repe bolj vsec. In bolj znosna.

tale:
Ponedeljek
Zajtrk: kava brez sladkorja v poljubnih količinah, polno zrnata žemljica
Kosilo: 2 kuhani jajci, osoljena špinača kuhana na vodi
Večerja: velik zrezek (18 dag) ali biftek na olju v ponvi, zelena solata
Torek
Zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo: velik zrezek, zelena solata, poljubno sadje
Večerja: kuhana šunka v poljubni količini
Sreda
Zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo: 2 kuhani jajci, zelena solata, 1 paradižnik
Večerja: kuhana šunka, zelena solata
Četrtek
Zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo: piščanec na žaru, solata
Večerja: sadje in jogurt v poljubni količini
Petek
Zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo: zrezek na žaru, zelena solata, sadje po izbiri
Večerja: kaj imate najraje na jedilniku
Sobota
Zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
Kosilo: Kuhana riba ali zrezek na žaru, solata z limono
Večerja: ista kot v petek
Nedelja
V nedeljo pa uživajte svoje najljubše jedi v zmernih količinah


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 8:40:16   
tikatonka
Sem jo probala in zdržala en teden. Počutje je bilo katastrofalno, glava bolela cel teden skupi. Tako da sem rajš kar nehala ni vredno. Sem pa začela z 90 dnevno ločevalno.Sem jo že enkrat probala in deluje (-11 kg), počutje je bilo pa tudi super. No po porodu je pa spet mal ostalo tako da zdaj se je pa treba tega znebit.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 9:26:46   
mateyka
s čim bi pa zamenjal kavo in šunko, če tega ne konzumiraš?

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 9:28:33   
tinaaja
kava - zeleni cas, crni caj
sunka - ker koli meso user posted image  jaz tud sunke ne jem. npr prekajen puran.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 9:37:13   
urška
dieta deluje. če dobiš kg nazaj ni kriva dieta, ampak to, da greš potem nazaj na stare tire prehranjevanja.
špinače pa ne menjat, ker le-ta deluje bazično.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 9:53:12   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: urška

dieta deluje. če dobiš kg nazaj ni kriva dieta, ampak to, da greš potem nazaj na stare tire prehranjevanja.
špinače pa ne menjat, ker le-ta deluje bazično.



Že samo podatek, da je prvi dan za zajtrk kava v neomejenih količinah jasno pove, da je s to dieto nekaj narobe. Zakaj kava? Kakšna je korist od kave? Po mojem skromnem mnenju je ni. Le škodi organizmu, saj odvaja vodo iz telesa. Vodo pa telo pri hujšanju nujno potrebuje (da ledvice niso prehudo obremenjene - kar ob pitju kave so). Telo se počasi izsuši.

In ja, verjetno, če ješ po tem jedilniku res izgubiš kilograme. Ampak na račun česa? Svojega zdravja, jasno.
In kakšni so "novi tiri" prehranjevanja po tej dieti? Jih ni! Ker te ta dieta ne nauči zdravih prehranjevalnih navad, ampak te samo nauči kako samsebe stradaš.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 10:37:42   
Moyca_
sem že shujšala z to dieto in nisem dobila nazaj, tako da ni problem v dieti.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 10:43:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

sem že shujšala z to dieto in nisem dobila nazaj, tako da ni problem v dieti.


jaz tudi, samo je 2 tedna premalo. jaz sem imela potem še 3 mesece eno drugo dieto, čisto skregano z zdravo pametjo, pa me je olupilo in nisem dobila prav nič nazaj....naslednjih 8 let.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 10:44:32   
zmajaz
Problem ni v dieti, ampak v tem, da ljudje mislijo, da bodo lepo shujšali, potem pa lahko jedli dalje tako kot prej in vseeno obdržali težo. Treba se je zavedati, da NI take diete. Treba je spremeniti navade - to je edini, način, da obdržiš težo.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 11:48:13   
tinaaja
Tocno tako, po vsaki dieti dobis nazaj, ce se prenaziras, premalo gibas.
ta dieta ima nizek kaloricni vnos in omejen na vecinoma beljakovine. Zato je tudi casovno omejena. Osebno se mi zdi smiselno dodat dva obroka sadja/zelenjave kot malico. Ampak v stilu ene pomarance, jabolka, kumare, ne pa 1kg. Tako se tudi lazje zdrzi, brez hujse lakote in tudi rezultati bodo kljub temu.
Kar je mene presenetilo po treh dneh te diete je bilo to, da me je zacelo pobirat tam,, kjer mi je bilo skoraj nemogoce skujsat do takrat - boke user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 12:51:43   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


In kakšni so "novi tiri" prehranjevanja po tej dieti? Jih ni! Ker te ta dieta ne nauči zdravih prehranjevalnih navad,


ne vem, recimo to, da ne ješ ogljikovih hidratov (beri sladkarij)?

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 13:01:34   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


Že samo podatek, da je prvi dan za zajtrk kava v neomejenih količinah jasno pove, da je s to dieto nekaj narobe. Zakaj kava? Kakšna je korist od kave?




kolikor jaz poznam to dieto, na koncu tudi piše, kolikšen mora biti  dnevni vnos tekočine. in vsak, ki je kdajkoli poskušal hujšati ve, da je treba zraven vsake skodelice kave popiti dvakratno količino vode. in prav tako vsak ve (oz. bi moral vedeti), da je (tudi če ne hujšaš) treba v povprečju vsako uro popiti kozarec vode.
in ja, kava odvaja vodo iz telesa, poleg tega pa tudi pospešuje prebavo. in dve do tri skodelice na dan, naj ne bi škodile. lahko pa namesto kave pijemo čaj, kar je tudi omenjeno v dieti.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 15:12:19   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: urška

dieta deluje. če dobiš kg nazaj ni kriva dieta, ampak to, da greš potem nazaj na stare tire prehranjevanja.
špinače pa ne menjat, ker le-ta deluje bazično.



Že samo podatek, da je prvi dan za zajtrk kava v neomejenih količinah jasno pove, da je s to dieto nekaj narobe. Zakaj kava? Kakšna je korist od kave? Po mojem skromnem mnenju je ni. Le škodi organizmu, saj odvaja vodo iz telesa. Vodo pa telo pri hujšanju nujno potrebuje (da ledvice niso prehudo obremenjene - kar ob pitju kave so). Telo se počasi izsuši.

In ja, verjetno, če ješ po tem jedilniku res izgubiš kilograme. Ampak na račun česa? Svojega zdravja, jasno.
In kakšni so "novi tiri" prehranjevanja po tej dieti? Jih ni! Ker te ta dieta ne nauči zdravih prehranjevalnih navad, ampak te samo nauči kako samsebe stradaš.

Najprej: se strinjam s tabo, urska.

Nadalje: sama sem proti dietam in v svojih 30 letih se nisem poslužila niti ene. Davno nekoč sem imela kot najstnica 80 kg, 8 let nazaj 66kg, potem pa sem se čez noč odločila, da bo moje odvisnosti s sladkarijami konec, in sem pristala na okrog 60 kg. Včasih kilo manj, včasih kilo več.

Po porodu pa sem imela hude zdravstvene težave, zaradi katerih sem se dva meseca nazaj odločila za način prehranjevanja, ki ga tu opisujete kot dieta. Brez nevarnih OH, sladkorja in mleka. Tiste, ki mislite, da je to škodljivo oz. da ne moreš preživeti brez testenin, kruha in piškotov, potem vam odsvetujem kakršne koli "diete". Preden se odločiš za tako življenje, si moraš par stvari prebrati, predelati, predvsem pa v glavi. In malo naštudirati, kaj kakšno živilo vsebuje, iz česa je sestavljeno, kaj je dobro in kaj ne, važno je tudi, da se jemlje kakšna prehrambena dopolnila (probiotiki, vitamnini, sirotka...).

Še o kavi... kot vsaka stvar je in ni dobra. Sama jo uživam, sicer instant, kar je mogoče se slabše. V kavi je slabega samo toliko, da kisa telo, in pa seveda dehidrira. Zato moraš za vsako skodelico kave popiti 3dl vode. Pa ne skodelico za skodelico, ampak v zmernih in "zdravih" količinah.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 20:06:07   
rainbow
Jaz sem tudi to dieto zdržala, sva z mamo skupaj trpeli. In shujšali; samo jaz sem potem začela ločevat in še nekja kg dodatno shujšala. Ko pa nisem več, pa je samo še gor šlo. Mi je Montignac zadnja 3 leta dosti boljši kot neke krute dieteuser posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 20:11:20   
mateyka
ok,kaj pa tole: zrezek na žaru, piščanec na žaru. a piščanec ne more bit zrezek? a zrezek pomeni rdeče meso ali kako? jagnje,teletina govedina, konj, pujs? kaj pa puranje, nojevo - a ta spadata pod piščanca ali med "zrezke"?

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 20:13:40   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok,kaj pa tole: zrezek na žaru, piščanec na žaru. a piščanec ne more bit zrezek? a zrezek pomeni rdeče meso ali kako? jagnje,teletina govedina, konj, pujs? kaj pa puranje, nojevo - a ta spadata pod piščanca ali med "zrezke"?



hmmm, jaz bi rekla, da ce pise zrezek, da pac izberes po svoje oz ja, da je misljeno rdece meso.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 20:29:23   
water lily
Jaz že nekaj časa hujšam na način da dopoldan jem OH(kakšen kruh, muslije, sadje...), potem pa samo še zelenjavo pa beljakovine. In kg ful kopnijouser posted image

Sem pa tudi to dieto probala. Shujšala sem. Sam zaprta sem bila nonstop. Meso je pa najboljše goveje, ne vem točno zakaj, samo vem da priporočajo goveje, ker pomaga hujšat.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pa da še javno napišem
3.1.2010 20:58:50   
modrooka sončica
Pozdravljene
Povedati moram, da sem sama v zadnjem letu izgubila 12 kg in 60cm na telesnem obsegu. Zahvala gre najprej trdni odločitvi, da nekaj naredim zase, potem pa tudi redni telovadbi in nadzorovani prehrani. Hujšala sem po principu redne prehrane - na 3 ure, kar posledično pospeši metabolizem, da se to kar pojemo hitreje porablja, temu sledi tudi izguba teže. Največ pa sem izgubila s 14 dnevno dieto, ki zahteva strogo prehrano brez OH, brez sladkorjev in tudi skoraj brez sadja - samo določene vrste so dovoljene. Diete brez OH se Ne sme izvajati neomejeno, ker telo OH potrebuje za svoje delovanje, brez njih se zakisli. In ena je napisala, da so OH sladkarije - OH so vsi izdelki iz moke, žitarice, krompir, testenine...so pa OH tudi v mlečnih izdelkih in zelenjavi, tako da je prav tako pomembno koliko vsega tega v času diete pojemo. Dieta mi je bila težka prve 3 dni, potem pa je kriza prešla (najhuje mi je bilo, ker sem prej tako rada jedla čokolado) in ni bilo težko zdržati.
Po taki dieti je pomembno, če želimo ohraniti kilograme, da redno telovadimo, ter da v prehrano postopoma spet uvajamo OH - vendar pa tiste bolj kompleksne - kar pomeni polnozrnate izdelke, neprečiščen riž, zelooo malooo krompirja, sladkarij če se le da nič, ali pa vsaj toliko, da potolažimo dušo, tudi sadje....večinoma vsebuje ogromno sladkorja - jabolka in banane so npr. take..zato je potrebno biti previden pri tem koliko jih uživamo.
Dieta, ki jo opisujete na začetku, se mi zdi popolnoma nemogoča....zajtrk je najpomembnejši obrok dneva...in kako potem dan začeti samo s kavo? in še to v neomejenih količinah? ne vem, jst bi tako verjetno začela zelo slabo in bila cel dan zelo nervozna. Za zajtrk ni dobro jesti preveč sladkorja, ker tako telo prisilimo, da že od jutra in skozi cel dan zahteva nove in nove vnose sladkorja, telo potrebuje energijo za čez dan, zato zjutraj lahko jemo dobre OH, vsekakor pa ni priporočljivo jesti OH po četrti uri, ker jih telo ne bo porabilo temveč se bo shranilo.

Toliko od mene. Težo še vzdržujem ampak to je resno potrebno pri sebi razčistiti.
vsem veliko sreče

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pa da še javno napišem
4.1.2010 0:03:51   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Problem ni v dieti, ampak v tem, da ljudje mislijo, da bodo lepo shujšali, potem pa lahko jedli dalje tako kot prej in vseeno obdržali težo. Treba se je zavedati, da NI take diete. Treba je spremeniti navade - to je edini, način, da obdržiš težo.


ja da jo obdržiš, kar mi ni problem, problem mi je zgubit, pa se lahko ne vem kako zdravo prehranjujem. Nimamo vsi istega metabolizma, žal.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pa da še javno napišem
4.1.2010 0:05:11   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: modrooka sončica

Pozdravljene
Povedati moram, da sem sama v zadnjem letu izgubila 12 kg in 60cm na telesnem obsegu. Zahvala gre najprej trdni odločitvi, da nekaj naredim zase, potem pa tudi redni telovadbi in nadzorovani prehrani. Hujšala sem po principu redne prehrane - na 3 ure, kar posledično pospeši metabolizem, da se to kar pojemo hitreje porablja, temu sledi tudi izguba teže. Največ pa sem izgubila s 14 dnevno dieto, ki zahteva strogo prehrano brez OH, brez sladkorjev in tudi skoraj brez sadja - samo določene vrste so dovoljene. Diete brez OH se Ne sme izvajati neomejeno, ker telo OH potrebuje za svoje delovanje, brez njih se zakisli. In ena je napisala, da so OH sladkarije - OH so vsi izdelki iz moke, žitarice, krompir, testenine...so pa OH tudi v mlečnih izdelkih in zelenjavi, tako da je prav tako pomembno koliko vsega tega v času diete pojemo. Dieta mi je bila težka prve 3 dni, potem pa je kriza prešla (najhuje mi je bilo, ker sem prej tako rada jedla čokolado) in ni bilo težko zdržati.
Po taki dieti je pomembno, če želimo ohraniti kilograme, da redno telovadimo, ter da v prehrano postopoma spet uvajamo OH - vendar pa tiste bolj kompleksne - kar pomeni polnozrnate izdelke, neprečiščen riž, zelooo malooo krompirja, sladkarij če se le da nič, ali pa vsaj toliko, da potolažimo dušo, tudi sadje....večinoma vsebuje ogromno sladkorja - jabolka in banane so npr. take..zato je potrebno biti previden pri tem koliko jih uživamo.
Dieta, ki jo opisujete na začetku, se mi zdi popolnoma nemogoča....zajtrk je najpomembnejši obrok dneva...in kako potem dan začeti samo s kavo? in še to v neomejenih količinah? ne vem, jst bi tako verjetno začela zelo slabo in bila cel dan zelo nervozna. Za zajtrk ni dobro jesti preveč sladkorja, ker tako telo prisilimo, da že od jutra in skozi cel dan zahteva nove in nove vnose sladkorja, telo potrebuje energijo za čez dan, zato zjutraj lahko jemo dobre OH, vsekakor pa ni priporočljivo jesti OH po četrti uri, ker jih telo ne bo porabilo temveč se bo shranilo.

Toliko od mene. Težo še vzdržujem ampak to je resno potrebno pri sebi razčistiti.
vsem veliko sreče



po kakšni 14 dnevni pa si potem ti hujašala?

(odgovor članu modrooka sončica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pa da še javno napišem
4.1.2010 14:59:34   
tinaaja
MoycaRR -a si zacela? Jaz sem se je lotila,ampak bom po tej varianti (upamna 3-4kg minusa oz s tem bi bila ze zelo zadovoljna!)

Želite poskusiti z dieto, ki zagotavlja do devet kilogramov manj že v dveh tednih? Če se boste načrta držali dosledno in vsak dan namenili 40 minut telesni dejavnosti, vas bodo rezultati presenetili.

Do obljubljenih rezultatov ne boste prišli s stradanjem, ampak z nekoliko discipline. Čeprav dieta na prvi pogled morda deluje strogo, pa obroki niso količinsko omejeni. Sadje in zelenjava sta dovoljena v poljubnih količinah kot tudi velikost na žaru pečenih zrezkov. Okuse izpopolnite z olivnim oljem, limono, balzamičnim kisom, soljo, poprom in začimbami po okusu, kavo in čaj pa lahko namesto s sladkorjem sladkate s sladilom.

Ne pozabite na malico!
Če se le da, jejte vsaj pet obrokov na dan. Za malico si privoščite sadje ali zelenjavo, več energije pa boste dobili z žitnimi ploščicami. Ne pozabite niti na vodo, spijte jo vsaj dva litra na dan.

Sedemdnevni prehranjevalni načrt ponovite dvakrat.

Ponedeljek
Zajtrk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja.
Kosilo: Dve trdo kuhani jajci in blitva ali špinača, kuhana v slani vodi.
Večerja: Zrezek, pečen na olivnem olju, in skleda zelene solate.

Torek
Zajtrk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja, mala polnozrnata žemlja.
Kosilo: Na žaru pečen puranji zrezek, zelena solata in sadje po želji.
Večerja: Kuhana šunka in zelenjava po želji.

Sreda
Zajtk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja, polnozrnato pecivo in rezina manj mastnega sira.
Kosilo: Mešana solata z jajcem in tuno.
Večerja: Zelena solata s šunko.

Četrtek
Zajtrk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja, mala žemlja in zeliščni namaz z malo maščob.
Kosilo: Kuhano jajce in kuhana repa s korenjem.
Večerja: Jogurt s sadjem.

Petek
Zajtrk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja, rezina polnozrnatega kruha s sirom.
Kosilo: Pečena riba z zelišči, solata s paradižnikom.
Večerja: Na žaru pečeno meso po želji, zelena solata.

Sobota
Zajtrk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja, mala žemlja s puranjimi prsmi.
Kosilo: Piščančji file na žaru in svež paradižnik.
Večerja: Zelena solata.

Nedelja
Zajtrk: Kava ali zeleni čaj brez sladkorja, rezina polnozrnatega kruha s sirnim namazom.
Kosilo: Pečen zrezek na olivnem olju, zelena solata s papriko in paradižnikom, sadje po želji.
Večerja: Jogurt s sadjem.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pa da še javno napišem
4.1.2010 21:14:27   
Moyca_
začela,
prvi dan uspešen, neke lakote ni bilo, razen dopoldan. Pridružil se mi je tudi mož, tako da bo lažje ;)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pa da še javno napišem
5.1.2010 19:45:14   
Moyca_
tudi 2.dan za manouser posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?