|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14 dnevno čakanje
26.5.2010 22:06:54   
JEŠA
Pomoč,

Mi lahko katera pove kako zdržiš 14 dni po transferju, preden narediš test? Vsi pravijo možgane na off,......ma tisti , ki to rata SVAKA ČAST!!!!

Jaz sem peti dan po ET in se mi meša,...pa šravfat me je začelo danes,.......ne vem kako bom zdržala.


Sem morala malo pojokat,...držim pesti za vse punce:)

LP JEŠA



< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 27.5.2010 10:49:26 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14 DNEVNO ČAKANJE
27.5.2010 7:21:32   
Anonimen
Boš mogla zdržat, drugega ti ne preostane. Ker če delaš test je lahko lažno pozitiven. Mene je sicer začelo "matrat" tam nekje 8-9 dan, prej ni bilo panike.

(odgovor članu JEŠA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14 DNEVNO ČAKANJE
29.5.2010 13:17:13   
jacki
Še ena taka, ki je čist nestrpna...pa čedalje bolj...in glede na to, da sva zdej v 3. krogu se nestrpnost stopnjuje...kaj ko berem, da se ene matraja po leta, ne mesce... tist čakanje mora bit šeleuser posted image .

Aja, sama menim, da ima lahko možgane na off samo tista, ki ne planira zanosit!

< Sporočilo je popravil jacki -- 29.5.2010 13:18:10 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14 DNEVNO ČAKANJE
29.5.2010 13:22:08   
Taddy78
Jaz sem ga naredila obakrat prej...pa kaj naj (saj ne rabiš komu povedat user posted image )...prvič je pokazalo negativno in je tako tudi bilo, oz. sem dobila že pred krvnim testom M...sedaj drugič pa sem se počutila dokaj noseč. naredila test, ki je bil sicer zelo narahlo pozitiven in tudi krvni je pokazal tako.
Žal pa je sedaj v drugo tako, da se je prijelo ampak se ne razvija, saj je bila vrednost hormona zelo nizka. V ponedeljek grem še 1x na krvnega, če prej ne bo M...

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14 DNEVNO ČAKANJE
31.5.2010 13:03:50   
Amelia
O Ješa super tema!!!user posted image user posted image user posted image  

Tud jaz sem na 14-dnevnem čakanju in skoz kar klikam na ta forum, ker ne vem kaj bi sama s seboj. Sicer sem si obljubila, da testa sploh ne bom delala 14.dan po ET, ampak šele če mi bo 1 teden zamujala M, ampak kaj pa vem kako bom to zdržala. Prejšnjič sem naredila namreč test 14. dan in je bil +, pol pa čez 2 dni menstruacija, za popiz....je razočaraje potem tolk večje.

Skratka, dajmo se javiti vse punce, ki smo na "čakanju" - trepetalke vseh dežel, združimo se!!!user posted image user posted image
 
Pa si lahko tukaj krajšamo čas user posted image , da prej mine, sem tudi na forumu maj/junij 2010 IVF/ICSI in je tud super, sam jaz bi še kar kaj....mah, saj ne vem kaj bi sama s sabo...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14 dnevno čakanje
31.5.2010 13:20:29   
cukica
Ješa zamotiš še jaz sem v 6 poizkusu in sem 8 dan po transferju,....berem,mal sem na netu in ker je dež že 3  dni ga skoriščam maksimalno za počivanje,....bo boš vidla da bo sam pozitivno,....

(odgovor članu JEŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 14 dnevno čakanje
31.5.2010 13:26:25   
majčii
jao čakanje,... ja to vse ubija tiste ki ste v postopkih, kot tudi tiste ki se še matramo doma,...
Midva delava že leto in pol in ko pomislim nazaj je vse eno samo čakanje,... Najprej čakaš test pol k ni nč čakaš menstro in pol ovulacijo in pol spet in tako minevajo mesci, leta,...

hvala bogu za rr da lahk mal pojamramo :)
Držim pesti da bomo vse enkrat dočakale user posted image in da preidemo na čakanje na porod  ;)

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 14 dnevno čakanje
31.5.2010 13:48:04   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: majčii

jao čakanje,... ja to vse ubija tiste ki ste v postopkih, kot tudi tiste ki se še matramo doma,...
Midva delava že leto in pol in ko pomislim nazaj je vse eno samo čakanje,... Najprej čakaš test pol k ni nč čakaš menstro in pol ovulacijo in pol spet in tako minevajo mesci, leta,...

hvala bogu za rr da lahk mal pojamramo :)
Držim pesti da bomo vse enkrat dočakale user posted image in da preidemo na čakanje na porod  ;)



user posted image user posted image majčii kako resnično. Najprej čakaš o. potem se ves čas tipaš in gledaš če so kakšni znaki in takoj ko te kaj zašpika že misliš aha zdaj pa sem no potem pa čakamo user posted image in bog ne dej da zamudi kakšen dan ker potem pokurim en test na vsako urcouser posted image

kdor čaka dočakauser posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 14 dnevno čakanje
1.6.2010 14:43:46   
Anonimen
Še ena... ki mora dočakati konec tedna... petek torej,... ko bomo zjutraj delali test... user posted image

nekaj upanja mi daje ''vgnezditvena krvavitev'', 7. dan po spolnem odnosu, roza barva,.. nikoli še nisem videla kaj takega,... in pa to, da sem nenormalno utrujena in kr naprej zeham in lulam user posted image


joj kako je težko to čakanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvezdan)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 14 dnevno čakanje
1.6.2010 15:15:31   
hektorina
Ja, punce...poznam ta občutek nestrpnosti. Mene je hotlo raznest. Pa sem "omagala" šele en dan pred uradnim "odvzemom krvi", ko sem mogla naredit test! Seveda je bil pozitiven, isto kot bo pri vas!!!

Kako sem zdržala?! Z nadčloveškimi napori...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 14 dnevno čakanje
1.6.2010 18:54:47   
majčii
ja čakanje, celo živlenje neki čakamo,...
kako ste drgač, s čim se kej ukvarjate, mate že kej otrok, kok cajta delateuser posted image , vaše izkušnje z zdravniki,....

Karkoli,... dejmo mal popestrit to temo,...


(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 14 dnevno čakanje
2.6.2010 17:39:24   
cukica
No pa dajmo:rada berem in pišem pesmice in zgodbe,drgač delam v livarni,...na otročku delava že 5 let,....in nimava doma še nič razen mačke in psa,....:)

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 14 dnevno čakanje
3.6.2010 13:03:06   
Anonimen
no pa še jaz. Delam delam delam...delam kot zamorcuser posted image . Sem pravnica in delam v svojem podjetju. Zraven pa še čakam čakam čakam user posted image Doma imam tri pse in nič otrok in enega nesojenega user posted image na oblakcu. Se pa matramouser posted image

(odgovor članu cukica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 14 dnevno čakanje
8.6.2010 11:48:26   
majčii
jao tema nikakor ne zaživi,...
jst rada berem (če to ni študijska literatura), trenurtno brez dela :( nora na motorje in uživam v kampiranju :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 14 dnevno čakanje
10.6.2010 19:49:54   
womanpolice
Živjo. No pa se bom še jaz pridružila na tole čakanje, ki je res psihična vojna. Nekatere ste se že načakale in ugledale magični plusek, nekatere pa še čakamoooooooo.

Test bom delala 12. dan po ET, ker lahko prej pokaže tudi nerealno stanje - kakor sm slišala - in se je brezveze sekirat če bi bil minus.

A je ktera delala test pred 10. dnevom in je bil negativen, pa ga je potem spet 11. al pa 12. dan pa je bil potem pozitiven? Hvala za odgovore.

lp, wp

Jst mam uradni test 15.6., lulala pa bom dan prej.

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?