|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14 dni po IUI
30.4.2007 15:30:31   
zorica


Na IUI sem bila 16.04 do danes pa še nisem dobila user posted image .Test sem danes delala, ne sicer s prvim urinom, in je bil -  user posted image

Ali naj sedaj še samo čakam ko se vlije user posted image , ker ne napoveduje se še nič, ali lahjko še upam'Sem mislila da v primeru da se nič ne prime, pride prej, kot pri prvem IUI ko je prišla tri dni prej.Ve katera kako je kaj s tem ?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 16:14:58   
stunfek
Lahko, da si testirala prezgodaj...kateri test si pa uporabila? Dokler se ne ulije je še vedno upanje. Drži se!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 17:35:59   
Sulfinija
Zorica,dokler ni M je še vedno upanje,ki umre zadnje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 18:00:19   
koala
Zorica dokler hudičevke ni, je možno da si nosečka.
Ne izgubi upanja ampak čez kakšen dan ponovi test z jutrnajim urinom. Stiskam pestke da nam kmalu javiš ta pravo novičko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 19:25:49   
tosja
Zorica držim pesti, da si bila prezgodnja...in ti po praznikih pokaže lep user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 19:53:56   
andreja2000
zorica  tudi jaz ti držim pesti,da si z testom bila prehitra in še pač ni bilo dovolj user posted image  hormona in kot je rekla mojca9000-upanje umre zadnje.
Drži se,mislim nate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 20:53:33   
blanč
Tudi jaz tako kot vse pred mano držim pesti zate in da boš naša novauser posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 14 dni po IUI
30.4.2007 21:04:02   
zorica


joj punce hvala vam, ful močno upam da končno zagledam ta magični +
user posted image se še vedno nič ne kaže, se pa tam spodaj nekaj dogaja, upam le, da ne prihod hudičevke




(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 11:19:30   
blanč
halo zorica, kako si? Upam, da ni prišla user posted image user posted image .

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 15:00:35   
zorica


Razočarana sem 100na uro.user posted image je prišla user posted image user posted image user posted image

Ne vem kaj naj rečem, bila sem tako optimistična.Zdaj tak hitro sigurno več nikamor ne grem.Oba sva razočarana.

Občudujem tiste, ki ste dale raznorazne preiskave ipd. pa še vedno nič, a se ne date.Midva bova sedaj dala user posted image na stran.Letos bom 29 on je 30.Bo še čas.Če je sojeno bo, če ne pa žaluser posted image .Ne bova prva ne zadnja




(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 15:09:21   
blanč
user posted image žal mi je. ostani močna!!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 15:21:42   
zorica


Blanč hvala ti, saj se bom pobrala.Upala bova da nama bo nekoč uspelo, kar tak.Ne bom več hodila okrog doktorjev, ker če je z mano vse ok in ima moj le premalo spermijev, bo že tistemu enemu uspelo, če je  usojeno.

Še malo pa bo dve leti kar upam, da pa sedaj bo.Enkarat pa se vse končauser posted image
Vsem ostalim pa želim dosti dosti več sreče kot jo imam sama.Saj drugače imam vse ostalo super (služba, mož, stanovanje ).Čisto vsega pa očitno ne morem imeti,..





(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 16:30:34   
koala
Zorica žal mi je da je tečka prišla. Zdaj rabita predvsem čas, da to prebolita, predelata.
Potem pa se bosta odločila tako da bo prav za vaju.
Upam samo da se ne bosta res kar tako vdala, saj je iui le ena od možnosti in žal ne zelo uspešna. Kakorkoli, mislim na vaju in vama pošiljam tovornjak objemčkov in pozitivnih vibracij.
Naj vama rata, čimprej, tako ali drugače.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 17:06:26   
andreja2000
zorica tudi meni je žal,da je tvoja user posted image  prišla in te čisto razumem,da ti je upanje in volja ta trenutek na bolj slabem dosegu,vendar vem,da boš prav kmalu našla spet tisto gonilno notranjo moč in naredila tako kot je prav.In nikar ne misli,da ti otrok ne bo dan,ni res,zorica,le čas očitno še ni pravi in vidva ga tudi še imata,zato se probajta sprostiti in uživati v vsakem danem trenutku,v drobnih stvareh,ki so lahko včasih prav velike,mi pa jih v vsej svoji vnemi sploh ne znamo opazit.Potem pa bo se čisto potiho k tebi spustila tudi sreča na katero s tvojim tako čakata,le vrjemita vanjo .Želim ti veliko moči in mislim nate.
Topel objem zateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 14 dni po IUI
1.5.2007 18:17:37   
blanč
user posted image tudi za nas, boš že videla. Mislim nate in vedi, da nisi sama.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 14 dni po IUI
2.5.2007 9:09:35   
bumbum
Oh, Zorica! Kar jočem s tabo! Ne vem kja je pravica na tem svetu!
Kaj vse bomo morale ene dat skozi, da bomo končno videle te svoje user posted image ?
Andreja2000 ti je tako lepo napisala.......se povesem podpišem pod njen post in ti tudi sama pošiljam koš objemov! Drži se!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 14 dni po IUI
2.5.2007 10:20:31   
Sulfinija
Zorica,žal mi je da vama ni tokrat spet ratalo.Tusi sama imam za sabo 5 neuspelih IUI in en neuspeli ISCI in se še n iosem dala še malo pa me čka ponovna punkcija.Zoruca ćželim vama da čimprej zagledata en velik in močan + ali naravno ali pa z pomočjo zdravnikov ne pozabi upanje umre zandje!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 14 dni po IUI
2.5.2007 16:08:38   
tosja
Zorica user posted image   verjemi tudi vama bo uspelo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




turistični boni
Lelly28 RR

Ali boste izkoristili turistične bone, ki nam jih je dala država?

da (51%)

ne (43%)

nevem še (5%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!