|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14dni po abraziji
2.3.2006 19:58:22   
tc
pozdravljeni,zanima me,ce je imela katera od vas podobno tezavo.danes je dva tedna od abrazije,ki sem jo imela zaradi zamrtja plodov -dvojckov v 12ted.nosecnosti.user posted image Po abraziji sem krvavela samo en dan,zdaj po 14dneh pa sem dobila bolecine v predelu jajcnikov in imam rjav izcedek.Ali je to normalno,hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14dni po abraziji
3.3.2006 7:55:56   
TiaSara
Mislim, da ni normalno. Pokliči G.

(odgovor članu tc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14dni po abraziji
3.4.2006 17:00:19   
sonchek
tc... kaj je bilo...si že dobila kakšen odgovor pri ginekologinji...upam da ni nič...
..me pa res zanima, kaj bi to lahko bilo???



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14dni po abraziji
3.4.2006 18:45:03   
PIKA
Da ni ovulacija?

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?