|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   16 dan
22.8.2005 21:11:13   
Mariposa
Zame najtežji dan. Prvih 6 dni (malo zaostajam za vami) ni bilo problemov, zdaj me pa kar nekaj vleče h grehom. Upam, da se mi bo ratalo upret in jutri samo sadje jest. Nabavila sem si dinjo, jabolka, naktarine in kikiriki (neoluščem, tako da bom imela še z luščenjem nekaj dela in ga bom manj pojedla8)) Pojutrišnjem pa tehtanje.:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   16 dan
22.8.2005 21:30:53   
Tanyya
Jaz imam pa jutri šele 4 dan,sem pa po tej dieti hujšala že prej(pa nikoli prišla do konca :hudicek: )Ampak 3 kile so mi pa šle dol.Zdaj pa začenjam na novo in upam da se ne bom preveč pregrešila.Do zdaj mi je uspelo,juhu!Zame je sadni dan tudi najtežji,za ju3 pa imam lubenico,breskve,banane(a se smejo?)

Z mislimi sem pa že pri belj.dnevu,pa me zanima,glede na to,da je sir dovoljen,pa kruh tudi,zelenjava tudi,a se potem sme tudi pica margerita??Kolk se mi jo lušta!!!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   16 dan
22.8.2005 22:26:14   
Anonimen
Hojla, punce!

Danes torej nisem pozabila na nas, kot včeraj.:ups:

Od sadja lahko jeste popolnoma vse. Žal pa pizze ne smeš jesti na beljakovinski, pač pa na OH dan. Ker je slano testo in spada pod OH, ker takrat lahko poleg testenin jemo tudi slano pecivo, krekerje,....

Torej, jutrišnji jedilnik pa je:

Z: 1 večji grozd ali skodelica malin ali okrepčilno-očiščevalni napitek: v 2 dl vode dajte žličko medu in žličko kisa.:zmeden2:

M: kozarec sadnega soka ali limonade

K: 4 pečena jabolka (če katera želi recept, naj reče)

M: 1 velika žlica sončničnih semen in skodelica čaja

V: 2 pečeni jabolki

!!!Za jutrišnji zajtrk namočite suho sadje.!!!

Če vam predlagano ne tekne, si lahko privoščite sadno solato na solatnih listih.

To je to. Jaz bom mogoče upoštevala albinin recept in poskusila breskve s cimetom ali pa toplo sadno solato.

Ja, potem pa v sredo zjutraj tehtanje in javljanje na RR o uspehu (pri meni verjetno neuspehu!). Sem ful razočarana,ker se ful držim diete, pa kile stojijo. Prvi dve sta šli takoj dol, zdaj pa nič. Očitno se mi je presnova spremenila po porodu,ker prvič s to dieto nisem imela nobenih težav, vsak teden 2 kg sta šli dol. Mogoče pa pri posameznem obroku pojem preveč.:zmeden2: Ne vem.:zmeden2: Bom počakala do srede, pa da vidimo.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   16 dan
22.8.2005 22:44:19   
Jančika_
Ojla, punce. Strašno sem bila vesela, da se mi danes ni bilo treba tehtati:)-. Vikend je bil namreč kar razvraten, posebej nedelja, ko smo bili pri sorodnikih na kosilu.

Danes vse po planu, edino večerja je bila spet prepozno, ker sem s tae-boja prišla šele nekaj čez deveto, pred športom pa ni šans, da jem.

Se pa bližam M in to pomeni hektolitre vode v telesu:((. Po moje se tudi v sredo ne bom tehtala:zmeden2:.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   16 dan
22.8.2005 22:57:23   
snorlax
Jaz bom spet jutri uživala v sadju. Res je, da sem na sadni dan najbolj lačna, je pa tudi res, da se po sadju najboljše počutim.

Zdržale bomo!!!:rozica:

V sredo pa tehtanje, ja. :zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   16 dan
23.8.2005 7:19:58   
Lunca1
No jaz sem včeraj štaratala z 90-dnevno in imam danes -0,6kg.:bravo::)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   16 dan
23.8.2005 9:28:42   
tinadvojčica
Bravo bravo.tudi jaz imam danes sadni dan ampak jutri me pa čaka nekaj groznega;zadnji vodni dan pred koncem diete.Upam da bom kaj izgubila še ker zadnji teden tudi meni stojijo kile.

Držite pesti zame jutri da mi bo uspelo!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   16 dan
23.8.2005 9:37:44   
Moyca_
eto še mene. Zudi primeni kg stojijo. Prvi mesec 4 dol, sedaj pa stoji že 14 dni- res je da pa je bilo par prekrškov:)-
Jaz imam danes OH dan. Za večerjo si bom naredila iz receptov zamorčka, za kosilo pa še ne vem.
Kakšno pizzo ve ponavdi jeste (ne sme biti koruze gor, kaj pa gobe?)
Ali pa bom imela makarone.
Včeraj sem imela škrobni dan pa sem za kosilo prebranec, za večerjo pa 3 kuhane koruze:bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   16 dan
23.8.2005 9:38:18   
Moyca_
Blacky napiši recept za pečena jabolka;)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   16 dan
23.8.2005 13:34:00   
Moyca_
Ja pa ki te ste vse:zmeden:
A jeste?
Jaz sem makarone z omako zelenjavno (kupljeno:)-), pa naredila sem zamorčka za večerjo;)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   16 dan
23.8.2005 13:37:19   
Anonimen
Evo, kar dobiš:

PEČENA JABOLKA

6 jabolk izdolbite in odstranite peščišča. Naložite jih v posodo, obloženo s papirjem za peko. Jabolka napolnite s poljubno marmelado ali džemom z manj sladkorja. Pecite jih 15 minut pri 180 stopinj. Med pečenjem jabolka zalivajte s pomarančnim sokom, ki ste mu dodali žličko začimb za jabolčni zavitek. 4 pojejte za kosilo, 2 pustite za večerjo.

To je recept za sadni oz. vitaminski dan.;)

Dober tek!

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   16 dan
23.8.2005 13:40:06   
Moyca_
žličko začimb za jabolčni zavitek:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2: kaj je to:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   16 dan
23.8.2005 13:42:28   
Anonimen
Zame bi to pomenilo cimet in vanili sladkor.:zmeden2:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   16 dan
23.8.2005 13:42:28   
Moyca_

MATER KAK LEPO ME GLEDA ta moj zamorček iz hladilnika. :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Res je lepi- a lahko kar cel pekač:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   16 dan
23.8.2005 13:43:02   
Anonimen
Kje si staknila recept za zamorčka?? Pa počakaj, ni še večer.;) Pusti ga pri miru.:hudicek:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   16 dan
23.8.2005 13:48:40   
biba77
Kak ste zleht z zamorcki... Meni pa slive ze rastejo iz uses... :(
:)-:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   16 dan
23.8.2005 13:49:10   
Moyca_
med recepti pri sladicah je. Beli zamorček:love::love::love::love::love::love::love::love: full mi je lep:love::love::love:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   16 dan
23.8.2005 13:55:09   
Anonimen
jaz sem do zdaj: en grozd (bolj majhen je bil), pa dva jabolka, en majhen, en večji, pa dva paradajza za kosilo. Mi tud sadje iz ušes ven gleda :(

Sem pa sinoči tudi jaz kos torte...nekako sem si ga kar zaželela.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   16 dan
23.8.2005 15:15:43   
polona2
Tudi jaz bom vsakčas dobila M:hudicek: in sem že pospravila 5 hudo čokoladnih piškotov, ja ,na sadni dan, ja...
Drugače sem pa pridna in jem že cel dan sadje...

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   16 dan
23.8.2005 16:01:36   
Anonimen
Jaz pa taka packa požrešna. Sem si rekla, danes ne bo nič praznovanja, nobene večerje, čeprav praznujeta rojstni dan moj :love: in moja mama. Ker jaz imam sadni dan!!!!!! In potem pride gor moja "svakinja", pa mi reče, kaj bova kuhali za večerjo. Ko ji povem moj plan, da čisto nič, me natuli, kako sem lahko taka, da vedno vsakemu pripravim nekaj posebnega, ko ima rojstni dan, zdaj pa imata to dve osebi, ki sta mi najbolj blizu, jaz pa nič. In se zamislim: :hudicek:, kako prav ima!!!! Jaz, grda packa, sebična, gledam samo nase. (no, kaj dosti prepričevanja ni bilo potrebnega, sploh, ko sem se spomnila na celo goro princesk, ki čakajo v hladilniku na mamo, jih je tetka malo prej prinesla kot darilo:)-:)-:)-:)-:)-).

Tako, da danes se prekršim na polni črti. Sem potem pojedla 5 princesk (so majhne:zmeden2:), pa malo čokolade, pa krekerje, zdaj pa sem tako požrešna ratala, da bi požrla prav vse, kar mi pride pod roke.
Pa niti ne bom dobila M:hudicek:, tako da ne vem, kaj mi je.

Jutri pa sploh ne bom upala stopiti na vago. Hudiča:hudicek:!!!!!

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   16 dan
23.8.2005 16:27:26   
benita
A potem tehtanje jutri odpade???

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   16 dan
23.8.2005 16:30:28   
Anonimen
Ne, ne, za jutri kar drži. Se dopoldan lepo vse pofočkamo, ene s pozitivnimi rezultati, druge z manj pozitivnimi.:)-:)-:)-

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   16 dan
23.8.2005 16:32:26   
Mariposa
Mene se pa M še vedno drži in si taaaaako želim, da bi se pregrešila, pa sama sebe opozarjam, da to ne bi bilo najbolj pametno. Koliko časa bom pa še zdržala pa ne vem. Komaj čakam da gre, ker če je ni nimam problemov z disciplino;)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   16 dan
23.8.2005 17:17:58   
Anonimen
Meni pa v končni fazi ni jasno, zakaj se lotevate diete, če jeste vse po vrsti. A se res ne znate zadržat? Ne vem, meni je to čudno.

No, saj jaz tudi kakšen dan namesto večerje pivo, :zmeden: ampak, da bi pa sladkarije ali pa kruh ali pa sendvič jedla kar tako na en x dan, mi pa na pamet ne pade. Vsaj zaenkrat.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   16 dan
23.8.2005 17:58:29   
Mariposa
No jaz ne jem, si pa zeeeeeelo želim, da bi lahko:)-:ups:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?