|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   18. dan
24.8.2005 19:04:23   
Mariposa
Saj vem, da hitim, samo komaj zadržujem sline ob misli na jutrišnje kosilo:)-:)- Jedla bom pečen krompirček in mešano solato. Me pa zanima za vse tiste,ki takole ob škrobnih dnevih jeste pečen krompirček koliko približno si ga odmerite za obrok?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   18. dan
24.8.2005 20:36:28   
mehurčica
100g krompirja ima 87 kCal. Ampak, to je mišljeno za kuhanega, nesoljenega. Če pa bo pečen, lahko dodaš še najmanj 100 kCal. Če pa boš pomfri, pol je pa itak brezveze računat.:(

...ni za kaj.8)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   18. dan
24.8.2005 20:38:25   
Mariposa
Ja kaj pa pečen na peki papirju brez maščobe? Ima najbrž toliko kot kuhan,ne? Aja, hvala:rozica:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   18. dan
24.8.2005 20:50:27   
biba77
Ja, ce je pravi krompir, ne tisti industrijsko pripravljen (predpecen)... :zmeden2:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   18. dan
24.8.2005 21:26:35   
Anonimen
Tako, punce. Konec je dneva, konec tehtanja. Moram reči, da sem kar razočarana, da se vas je javilo samo nekaj. Ko bi se vsaj javile in povedale, da ni šlo nič dol, kot sem se jaz.:(

Torej, danes sem brez težav preživela vitaminski dan. Sem se včeraj ful prenažrla in sem se tako odločila, da preskočim beljakovinski dan. Jutri pa se vam znova pridružim. Če bo zjutraj kak bolj pameten rezultat na tehtnici, se pofočkam, sicer pa šele naslednji teden.
Sem pa vzdržala brez težav, ker sva šla z :love: nakupovat in tako nisem imela časa misliti na hrano. Njemu sem kupila za rojstni dan majico z napisom:
(spredaj) Sem odličen v postelji
(zadaj) Prespim lahko cel dan :)-:)-:)-:)-:)-
Ja, moram poudariti, da si jo je sam izbral.;)
Mami sva kupila majico z napisom Najboljša babica na svetu. Nejcu pa sva za god kupila dva bodija v H&M z napisom I :love: dad, I :love: mum. Ful lepa sta.

Tako, dan je minil ful hitro in ni bilo nobene potrebe po hrani.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   18. dan
24.8.2005 21:29:43   
Anonimen
Recepti za jutrišnji, ŠKROBNI DAN:

Z: 3 mandarine ali 2 breskvi ali ....

K: stročji fižol v omaki, kuhan krompir, kos kruha, solata

V: manjša porcija stročjega fižola s krompirjem

Če pa vam to ne odgovarja, pa lahko naredite dušeno zelje in kuhan krompir.

Jaz še nimam pojma, kaj bi jedla, verjetno pa pečen krompirček, kot Mariposa. Bom še videla.;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   18. dan
24.8.2005 21:39:33   
Anonimen
In še seznam dietkaric, ki so se pofočkale:

:metulj:snorlax – 28 kg:bravo:
:metulj:Lunca1 – 20 kg
:metulj:Tanaja* - 19,5 kg:bravo:
:metulj:Astra – 16 kg:rozica:
:metulj:benita – 14 kg:bravo:
:metulj:Blacky - 15 kg
:metulj:Nia30 – 12 kg
:metulj:Mariposa – 8,5 kg:bravo:
:metulj:Malecka – 10 kg
:metulj:Polona2 - 8 kg
:metulj:mmetel6 - 8 kg
:metulj:Tjaga – 8 kg
:metulj:tik – 7,5 kg
:metulj:Meta. – 7 kg
:metulj:Moyca – 7 kg
:metulj:Tanyya – 7 kg
:metulj:t_t_y - 7 kg:rozica:
:metulj:brbra – 6,5 kg
:metulj:a&m – 6,5 kg
:metulj:Albina - 6 kg :bravo:
:metulj:tashaia - 5 kg
:metulj:Skabi – 5 kg
:metulj:mammika - 5 kg
:metulj:asija – 5 kg:rozica:
:metulj:Jančika – 4 kg
:metulj:lin – 3 kg
:metulj:mehurčica – 2 kg

Saj že veste, tile :bravo: so pri pozitivnih rezultatih, tele :rozica: pa pri novinkah. Dobrodošle vse nove!!!;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   18. dan
24.8.2005 21:43:25   
Jančika_
Dans sem bila pridna in športna, jutri pa bo dieta samo do večernega srečanja, ko pade ena pizza:love::love::love:. Vseeno boljše tako, kot da bi se cel dan nažirala. Mogoče se bom pa pizzi celo odpovedala, ali pa vsaj siru na njej:zmeden2:.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   18. dan
24.8.2005 21:50:15   
Mariposa
Blacky, kje si kupila majico za :love:?

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   18. dan
24.8.2005 22:12:43   
Anonimen
Majčko sem kupila v trgovini habeco. Lahko pa vse naročiš preko spleta:

http://www.habeco.si/eshop.asp?shoptip=promocija


(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   18. dan
24.8.2005 23:42:37   
Moyca_
nekaj me zanima. A škrob pa lahko med sabo mešaš-recimo beljkovin se ne sme-ne smeš sira pa mesa naenkrat. Kaj pa če jem pečen krompir, v solati pa je koruza:zmeden2:

Blacky te pečene jabolke pa niso bile nič kaj dobre:((

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   18. dan
25.8.2005 9:11:21   
Tashaia
Jaz sem še vedno na -2kg. Za par dni me je zaneslo, zdej pa spet resno naprej. Javim rezultate čez kakšen teden.
Al bina faca si! 4kg!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   18. dan
25.8.2005 9:44:28   
tinadvojčica
Mene ste pa pozabile dati na seznam.Danes imam 87. dan in imam - 13kg.Pozdravček!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   18. dan
25.8.2005 9:58:39   
mehurčica
Moyca, tukaj si lahko prebereš malo o enostavnih in kompleksnih OH, kjer tudi piše o škrobnastih OH...itd. http://www.mojtrener.com/index.php?group=lmenu&menu=prehrana&menuItem=article&g_domain=mojtrener.com&g_lang=sl&subMenuItem=456

Upam, da ti bo odprlo. Meni vedno nekaj šteka na tem portalu.

No, v glavnem, lahko bi mešala, ampak ne vem pa kako piše v vaši dieti. Naj ti druge povejo.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   18. dan
25.8.2005 10:48:04   
Anonimen
Moyca, lahko mešaš med sabo. Jaz sem jedla npr. tudi v gostilni eno "šeflo" riža in eno krompirja. Se ne držim tega tako strogo.

Tinadvojcica, kaj to pomeni -13 kg?? Toliko si shujšala ali toliko še moraš? Ker me imamo napisano zraven, koliko še moramo izgubiti in potem odštevamo. Javi nam, prosim, rezultate. Se pa opravičujem, da te nisem dala na seznam, sem mislila, da se nam ne boš pridružila glede na to, da si že skoraj pri koncu. Srečnica!!!:bravo::bravo::bravo:

Polona2 in Tashaia, nič se ne sekirajta. Tudi jaz sem včeraj bila še na istem.
Pa sem se tako razkurila, da sem imela včeraj cel dan zelo zelo skromen sadni dan:
10.30 breskev
11.00 nektarina
11.30 banana
13.30 banana
vmes veliko nakupovanja, nič mislila na hrano
21.00 grozdje
22.20 banana

in da vam danes javim moj rezultat : -1,5 kg:bravo::bravo::bravo::bravo:, skupaj torej -3,5 kg. Albina, prihajam za teboj.:)-:)-:)-
Najbolj zanimivo je to, da v torek, ko sem se res prenažirala, sem dobila v enem dnevu gor 1,1 kg, včeraj pa izgubila 1,2 kg. Sploh nisem mogla verjeti, da je to možno. Sem spet dobila ful volje in zagona. Punce, držite se, vsem nam bo uspelo.:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   18. dan
25.8.2005 10:48:28   
Anonimen
Hvala, Tashaia.

Danes bom pa spet krompir v oblicah, radič, sojine polpete in tenstano sladko zelje. Za zajtrk pa se en grozd.

Največje zadovoljstvo pri tem je, ko ti rečejo: A si ti shujšala? In s ponosom lahko rečeš: Jaaaaaaaaaaa.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   18. dan
25.8.2005 10:58:58   
biba77
Bravo, Blacky!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Jaz pa imam danes za zajtrk (ze mimo) grozdje, za kosilo in vecerjo pa polnjene paprike (z veliko korencka, leco in malo riza) v paradiznikovi omaki. Mmmmmm, komaj cakam!
Na srecanju pa racunam, da bom v pizzeriji vseeno dobila eno solatko. ;)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   18. dan
25.8.2005 11:36:05   
snorlax
Zajtrk: 2 nektarini
Malica: mali grozd
Kosilo bo: dušen riž z zelenjavo+solata
naprej pa sadje

L.p.:metulj:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   18. dan
25.8.2005 12:25:41   
tinadvojčica
To pomeni da sem jih 13 že izgubila.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   18. dan
25.8.2005 12:29:11   
mehurčica
Blacky, lahko bi naredila tak seznam, da bi pisalo koliko smo želele izgubiti in potem zraven, koliko še jih moremo.:)

Tako:

Blacky 18, 15:bravo: (no, zdaj si jih že malo več, ne?)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   18. dan
25.8.2005 13:15:22   
Anonimen
Bom zrihtala.;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   18. dan
25.8.2005 15:11:59   
polona2
Mene kar malo panika grabi, kje bomo počvekale shujševalke, ko bo RR-mrk? Da ne bom imela naslednji četrtek 5 kg več in ne manj...Pogrešala vas bom, prav zares:((...

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   18. dan
25.8.2005 17:19:34   
brbra
Evo še jaz. KG mi kar stagnirajo ampak pomoje je to zaradi živcev in glede na to kako :hudicek:sem živčna zaradi teh razgovor mi še nekako gre:)-Sleparim bolj malo pa še to z živili, ki so na določen dan dovoljena:bravo:Blacy bi rekla da to itak ni sleparjenje;):)-Se pravi še vedno samo -2:hudicek:Da bi vsaj dobila že to bedasto službo, ker pol bojo pa kg kar letele stran:)-:zmeden2:

lp

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?