|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 meečna ločevalna 25 dan ( beljakovine )
21.6.2007 11:53:49   
barcaffe
danes sem za zajtrk pojedla eno banano
za kosilo bom piščančji file z malo sira, ter skledo kumar v solati
za večerjo  pa sadje ( nektarine)


žal mi je, da sem ostala sama v teh "hudih", in trpečih trenutkihuser posted image , vendar upam, da pride še kera nazaj.




Punce papa
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 meečna ločevalna 25 dan ( beljakovine )
21.6.2007 13:22:01   
hunter80
Nisem študiral kakšna dieta je to, ampak po imenu bi sklepal, da moraš na beljakovinski dan jesti bolj beljakovine.
banana-bolj ogljikovi hidrati, veliko cukra kar redi
piščančji file-beljakovineuser posted image
sir-40% maščob
ok solata nikol ne škodi
z nektarini pa tud ne bi preveč pretiraval, je dosti cukra not

Kje so zdaj beljakovine na beljakovinski danuser posted image

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesečna ločevalna 25 dan ( beljakovine )
21.6.2007 13:39:35   
barcaffe
Hunter en lep pozdrav!!!
Vidim da smo na forum dobili "majstora"user posted image user posted image
In glih fajn bi nam prišel, če bi nam kakšen jedilnik sestavil.
Gre se za ločevalno dieto 90 dnevno!!!

tukaj je še link
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete


če je tebi uspelo kaj drugega, kaj bolj učinkovitega, inovativnega, deli uspeh še z nami.
Če pa si zgolj matematik, in procentualno računaš, pa raje ne smeti teme tukaj.

lep dan še naprejuser posted image

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 21.6.2007 13:52:07 >

(odgovor članu hunter80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesečna ločevalna 25 dan ( beljakovine )
21.6.2007 14:17:30   
hunter80
Lep pozdrav!

Najprej, jedilnika (diete) ti ne bo noben sestavil zastonj, ker je s tem veliko dela, in jo je treba prilagoditi posamezniku. Jaz sem glede prehrane kar dosti prebral in sem si sam sestavil jedilnik. Z rezultati sem zelo zadovoljen. Moj cilj pa ni bil hujšanje, vem pa nekaj osnov. Upam, da ti kaj pomaga

Osnova hujšanja je, da se na dan porabi več ogljikovih hidratov kot se jih poje. Najprej začne telo porabljati ogljikove hidrate šele potem pa "kuri" maščobo.

Si se kdaj vprašala, kaj boš izgubila na svoji masi z dieto? Če zgubiš recimo 5 kg ali je to ok? Če izgubiš 5 kg maščobe je to super! Če pa si izgubila 5 kg mišic in vode, te bo manj skupaj, ampak oblika postave bo še zmeraj ista. Torej, tvoj cilj je izguba maščobe in čim manj mišic. Dobro je, da dobiš še kaj mišic,če imaš več mišic se maščoba hitreje izgublja.

Tole dieto sem hitro nehal brat, za beljakovine ti res priporočajo sir. HALO sir ima 40% maščob in res nekaj malega beljakovin. Ne vem zakaj ni na beljakovinski dan nič skute??? Lahka skuta ima 13% beljakovin in 0,5%maščobe!!!!

Svetujem ti, da greš na kakšno aerobiko, preštudiraš kaj so OH, beljakovine..... in si sama sestaviš jedilnik. Če panimaš časa za študiranje jedilnika, ga delajo strokovnjaki je pa za plačat, če te bo zanimalo ti povem kje. Stane pa okoli18.000 pokojnih SIT.
Na koncu pa še 2 nasveta:
-švicanje (gibanje), za hujšanje je priporočljiv jutranji tek na prazen želodec. Samo tega ne počni predolgo (mislim zaporedoma).
-veliko popij, za izgubo maščobe je priporočljiv zeleni čaj

Od dosežka je odvisna 60% prehrana, 30% gibanje, 10% geni.

Upam, da sem ti dal malo za premislituser posted image Pa lep dan še naprej in veliko uspeha pri klesanju posatveuser posted image

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?