|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1mesec po porodu
23.8.2007 13:51:40   
mamica25
Sem 1mesec po porodu in še vedno krvavim!Je to normalno?user posted image Imam pa tudi grozne probleme s hemeroidi kaj je najbolje uporabljati da hemeroidi izginejo?
Hvala in lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 13:54:20   
April
Jaz sem prvič kar dolgo časa. Sicer je krvavitev proti koncu minimalna. Jaz mislim, da če nimaš bolečin, ni nič narobe.
Proti hemeroidom imaš pa cel kup nasvetov tud tukaj gor, mal pobrskaj.

(odgovor članu mamica25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 14:25:53   
sazi
jaz sem krvavela več kot 1 mesec, pa je bilo vse v redu
o hemeroidih pa ne vem nič

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 14:46:05   
kaya2007
za hemoroide so meni dali že v porodnišnici neko kremo, drugače pa pojdi v lekarno in ti bojo kaj dali

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 15:02:03   
Lunca1
Jaz sem imela čiščo 6 tednov, na koncu je bil že bolj rjav izcedek. Hemeroide sem pa tudi staknila.user posted image  Tuširaj in umivaj se s hladno oz. mlačno vodo, pa jaz sem uporabljala Modulax kremo. Mislim da se ji je tako reklo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 18:12:30   
Sonrisa
Jaz sem tudi imela user posted image  od hemoroidov, pa mi tista njihova krema - Modulax ali kako že - ni prav nič pomagala. Potem je moja rit sprobala svašta in jašta od krem, ki niso imele nobenega haska, dokler nisem probala od Justa Tea tree. Ta mi je takoj po nanosu začela hladit, tako da se je stanje kmalu izboljšalo. Ne vem, meni je edino ta omilila bolečine.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 21:01:22   
kety99
Jaz sem imela čiščo le slabe tri tedne...jest mislim, da ni nič narobe, če še malo krvaviš...Kar se pa hemeroidov tiče, sem jih pa tudi jaz staknila in se jih še nisem rešila...Najprej sem uporabljala Modulex kremo, ki ni čisto nič pomagala, potem mi je zdravnica predpisala Faktu svečke in še kremo...zdaj je malo boljše, ampak še zmeraj jih imam, le da ne bolijo tako zelo...Meni je zdravnica rekla, da se hemeroidov znebiš, če spremeniš način prehranjevanja...veliko vlaknin, sadja, zelenjave, veliko vode...nič kar je narejeno iz bele moke, nič krompirja,...

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 22:15:13   
MamiBom
Ja, priporočljivo je jesti mehko hrano, se pravi veliko sadja in zelenjave, priporoča se tudi kosmiče z jogurtom in laneno seme. Treba je poskrbeti, da je blato čim bolj mehko, tako imaš še najmanj težav pri iztrebljanju.

Tudi klistir ne bi bil odveč.

(odgovor članu kety99)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1mesec po porodu
23.8.2007 22:52:00   
Naja30
Krvavela sem skoraj 6 tednov, ampak vedno manj. V porodnišnici so mi rekli, da če bi nenadoma začela spet bolj krvavet, da naj se grem pokazat.

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1mesec po porodu
24.8.2007 8:44:12   
mojcapr
Čišča je normalna tja do 6 tednov po porodu. več počivaj in se ti bo umirila. Za hemeroide pa led na rit (obkladke), umivanje z mrzlo vodo in jaz sem se mazala s kremo Hadaensa(Avstrija), ta mi je najbolj pomagala, tak fajn hladi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1mesec po porodu
25.8.2007 0:05:57   
apolonica
tudi jaz sem imela čiščo 6 tednov. to je normalno. za hemeroide dobiš kremo v lekarni, namesto toaletnega papirja pa se tudi dobijo ene krpice, da se lažje obrišeš.

lp

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1mesec po porodu
26.8.2007 20:53:25   
kaya2007
baje se v avstriji dobi neka krema, ki pomaga za razliko od teh naših...ne vem pa kako se ji reče

(odgovor članu apolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1mesec po porodu
28.8.2007 18:12:09   
Anonimen
V lekarni se kupijo neki robčki, ki se dajo na hemeroid. meni je čudežno pomagal že en sam robček.

So pa Multi Gyn in še nekaj. Je bila v paketku za novorojenčka reklama noter.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1mesec po porodu
31.8.2007 20:32:24   
PUJKEC
ola.

hemeroidi-sicer se čudno sliši ampak-fajn je počepnit nad posodo in si s tušem in toplo vodo masirati danko. nekateri tako tudi opravijo veliko potrebo. drugače pa zelo pomaga prehrana, kuhan ječmen in če si iz njega narediš solato, ti pomaga na wcju, ko ni treba tako pritiskat, pa tudi suhe slive. to ti povem iz prve roke.

krvavitve-krvavim že 3tedne, kadar se naprezam ali več hodim pa se krvavitev, še vedno, poveča. mislim da to ni kaj takega, ko sem bila v bolnici so mi vse babice in zdravnica rekle, da se zelo lepo in hitro čisti pa da zelo napredujem.

ajdi, cao.

< Sporočilo je popravil PUJKEC -- 31.8.2007 20:33:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1mesec po porodu
1.9.2007 14:03:47   
Antigona
Probaj z Tea tree kremo od Justa. Dela čudeže, res...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1mesec po porodu
6.9.2007 12:07:09   
madejka
Mene pa zanima al je mozno, da sem ze po 5 tednih dobiola menstruacijo? Al je to se vedno cisca? Je taka svetlo rdeca kri, pa ne vem kaj si naj mislim. Mam pa tud s hemoroidi tezave ja... in tud od tam mi tece kri, ce se fejst naprezam.

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu mamica25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
6.9.2007 12:09:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1mesec po porodu
6.9.2007 14:16:57   
urskas
Za zdravljenje hemeroidov najbolj pomagajo ledeni obkladki. jaz sem jih dobila že v porodnišnici. Lepo so mi šli nazaj in po drugem porodu nisem imela problemov.

Še prej pa si probaj urediti prebavo!

Kar se tiče krvavitev je vse normalno, če le ni kri sveža in če se počutiš dobro. V kolikor je kri sveža in jo je veliko ne odlašaj z obiskom pri ginekologu!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1mesec po porodu
10.9.2007 11:44:33   
*lenc@*
TUd jaz sem mesec po porodu. Pa sem že nehal in se mi je danes spet pojavilo. Pravijo več počivat, pa ne bo krvavitev.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu mamica25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1mesec po porodu
11.9.2007 12:32:27   
MalaPika07
Jst sem krvavela "samo" 3 tedne, pa še to je samo prvi teden lilo iz mene... potem je blo res minimalno.

Hemeroide sem pa jst sama po navodilu zdravnice nazaj "porinla". Je bolelo kot hudič, ma jih nimam več. Sem pa pred tem tudi med nosečnostjo uporabljala Tea Tree kremo pa mi ni pomagala. user posted image

_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?