|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2. voziček
17.1.2007 12:05:48   
dskubin
Čeprav je o vozičkih odprtih veliko tem, bi rada vaše mnenje. Pričakujemo 2. otroka, prvi bo imel takrat manj kot leto in pol in bomo zato še vedno potrebovali voziček tudi zanj. Dvojni bi bil najbrž prevelika investicija, zato bi rada za tavečjega kupila en okretnejši voziček, ki se dobro zloži, ki pa obenem še vedno omogoča prestavljanje naslonjala v ležeči položaj (ker na daljših sprehodih še vedno zaspi v njem). Kakšen voziček svetujete?

Zanima me še, če ima mogoče kdo tegale, ki je ravno v akciji v BC. Kako se obnese oz. kaj mislite o njem?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=167603
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2. voziček
17.1.2007 12:22:45   
total
Jaz mam podobnega marelo od ABC Desing in je super,naslonajlo se da čist v ležeči položaj,nam dobro služi,čeprav se zdaj že zelo malo vozimo v njem.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2. voziček
17.1.2007 12:25:05   
L & L
Oj. Mi imamo Zappa od Quiniya in je zakon, za malo daljše sprehode je ta velik v Fristaylu ta mejcen je pa v lupinci na Zappu, in sta oba zadovoljna.
Pri nas se to obnese.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2. voziček
17.1.2007 13:33:08   
dskubin
Zapp ipd. odpade, ker bo tavečji voziček namenjen dojenčku, ker pač že ima vso opremo, niti na kraj pameti pa mi ne pade, da bi dojenčka po več ur v lupinici prevažala okoli (ja, pa še lupinico bi mogli potem nabavit, ki bi šla gor). Jaz iščem primeren voziček za (kmalu) tavelikega, ki pa je (bo) še vedno majhen in to ne za kratki sprehod ali za v trgovino. Ko ga nona in nono odpeljeta na sprehod, se ta izrodi v turo, ki trajo celo dopoldne in še čez user posted image (zato mi rabi tudi košara spodaj, da jaz nabašem not kaj za preoblečt, previt in jest) in se posledično otrok utrudi in nujno rabi vodoravni položaj.

total, če boš slučajno še brala to temo, kakšen voziček pa imaš, da si ga pogledam? Me veseli, da dobro služi.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 17.1.2007 13:36:52 >

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2. voziček
17.1.2007 15:17:30   
total
Oj,čist podoben je temu tvojem ko si dala link,mam ga pa tut a kakšnem albumu,ti povem da za tavečjega je čisti dober takšen voziček,srečno.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2. voziček
18.1.2007 14:35:39   
Anonimen
Meni se zdi tale voziček precej težek za marelo. 12 kil user posted image

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2. voziček
18.1.2007 14:50:53   
Miss Piggy
Jaz bi raje zbrala nekaj na tale princip 

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160262.

Se mi zdi veliko bolj prakticen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2. voziček
7.2.2007 7:17:52   
c7
Če prav razumem, iščeš posebej voziček za starejšega.

Mi smo imeli razliko 20 mesecev, pa smo kupili rabljen voziček za dvojčka, bil je odlično ohranjen. Tak je še sedaj, in ga lahko tudi prodamo. Sedita vzporedno, spodaj imaš dva predalčka, ko pa se zloži, ga daš brez problema v prtljažnik.

Hodili smo na dolge sprehod, oz. kar čez celo mesto na obisk k babici. Na poti domov sta velikokrat oba zaspala in moram priznati, da je bil ena boljših naložb. Sedaj sta stara že 4,7 in 3 leta pa nam več ne pride v poštev.

Jaz nisem imela druge možnosti, ker sam res ne moreš peljati dveh, če pa imaš stare starše, da peljeta oba, pa je to seveda drugače.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2. voziček
10.2.2007 11:15:02   
majčika
Mi imamo od Chiccota Ponee xs. Je zelo lahek (5 kg). Edini minus je, da se ne zloži v marelo!

(odgovor članu c7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?