|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 LETI POSKUSOV!
12.12.2005 18:13:50   
macca
Lepo pozdravljene vse, ki preživljate podobno situacijo kot jaz! Sem prvič na tem forumu, berem ga pa že dolgo in všeč mi je oz. lažje mi je, ko vidim, da nisem edina. Pred letom in pol sem imela ss v 6.tednu nosečnosti. Da sem zanosila, je trajalo okoli 4-5 mesecev. Pol leta sva počakala, zdaj pa poskušava že leto in pol, SKORAJ 2, pa se noče in noče prijeti. Moram priznati, da se mi že vse skupaj gabi user posted image , tako zelo sem razočarana. Bila sem na histeroskopiji, ki je pokazaka, da je vse ok. Naročena sva v mb, na kliniko za zdravljenje neplodnosti, ampak šele čez mesece. Naj povem še to, da me pogosto mučijo nožnična vnetja. Tako, da sploh ne vem a je ob tem možno zanositi. ali pa vse skupaj otežuje psih in obremenjenost. Ima še katera podobne probleme?   MACCA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
12.12.2005 20:11:14   
Anonimen
Ej, macca, glavo gor. Ni tako hudo. Tukaj nas je ogromno, ki smo se trudile, se še trudimo....in nam uspeva. Slej kot prej prideš tudi ti na vrsto.user posted image

Predno sem jaz prvič zanosila, je preteklo pol leta, nato je sledil ss user posted image , nato sta zopet minili 2 leti, Klomifen, Hsg in potem sem bila noseča. Zdaj imam malega štruklja, ki je star že leto in pol. user posted image  Sicer že več kot eno leto delamo na drugem user posted image , p ni še nič user posted image  Ampak bo...slej kot prej bo.user posted image

Zato...glavo gor. bomo držale pesti user posted image

(odgovor članu macca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hvala, kristina!
12.12.2005 20:39:14   
macca
Hvala za spodbudne besede! Ko slišim kaj takega, pa pomislim, da je vendarle tudi zame še upanjeuser posted image . Ampak verjetno si bila tudi ti v tistih dveh letih, preden se je drugič prijelo, že skoraj obupana, ali se motim? Kako pogosto sta pa "bila pridna" v teh dveh letih? Dve leti 2-3x na teden ali sta bila omejena morda bolj na plodne dni itd. Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hvala, kristina!
12.12.2005 21:40:25   
Anonimen
Ja, so bili trenutki v tistih dveh letih, ko sem imela orng krizo user posted image . Nisem mogla videt nosečnic, vozičkov,.. mi je šlo kar na jok.
Doma sem skoz računala, kdaj bo ovulacija, kdaj je najprimerneje, merila bazalno temperaturo...pa ni bilo ničuser posted image  Potem ti pa vsi govorijo, da ne smeš mislit na to, da se moraš sprostit...bla bla bla... Kar je nemogoče. Potem sem se že začela spreševat, kaj je z menoj narobe...., dokler mi ni bilo dovolj in sem se naročila h ginekologu. Že prvi strokovni pogovor me je postavil na realna tla. Da nisem edina, da je parov s podobnimi težavami ogromno.... In šli smo počasi od začetka. Najprej 3 mesece Klomifena...ni bilo ničuser posted image  Nato spermiogram in HSG ter pri obeh zelo dober rezultat.user posted image  Naslednji mesec zanositev. user posted image Lahko rečem, da sem se šele po HSGju otresla vseh dvomov, da z menoj ni nekaj v redu. Sprostila sem se, bila sem vesela, ker so bili izvidi super in evo, rezultat je bil user posted image
Kar se spolnih odnosov tiče..ne vem, kako pogosto, v obdobju ovulacije zelo pogosto- vsak dan, nato malo manj pogosto user posted image user posted image user posted image  3-4x na teden.

(odgovor članu macca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
19.12.2005 9:44:44   
tasav
Tudi midva se trudiva že okoli 1 leta in nama noče uspeti. Sem že zelo žalostna. Najhuje pa je, da nimam redne menstruacije, tako da ko mi dva meseca zamuja, že mislim, mogoča pa kaj bo, pa ni nič tako kot po navadi.Upam, da nama bo kmalu uspelo, kajti bližam se tridesetim letom in otroka si strašno želim. Saj bo enkrat ,si mislim, čeprav se tako obremenjujem s tem, da se mi že meša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
19.12.2005 13:29:21   
macca
Ja, tašav, tudi meni se že meša. Hočem ali nočem vse preveč razmišljam o tej stvari. In verjetno me je ravno zaradi tega preobilnega razmišljanja in nesproščenosti tudi tokrat obiskala user posted image  namesto user posted image ! In čisto nič si nisem mogla, ko sem zjutraj navsezgodaj na sp. hlačah opazila flekec. Si pa verjetno predstavljate moje misli v tistem trenutku in izraz na obrazu.
Pa tak začetek tedna!

(odgovor članu tasav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
19.12.2005 21:38:25   
mirjanajelenko
ZDRAVO TAŠEV!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image RES JE KAR NEKAJ NAS JE KI SE SREČUJEMO Z PODOBNIMI PRIMERI KOT SI TI AMPAK GLAVO GOR SMO ŽENSKE AL NE NE SMEMO OBUPATI, user posted image user posted image user posted image user posted image TO MI JE REKLA ENA ŽENSKA V MB KI JI JE ZDRAVNIK REKEL DA JE MALO PRESTARA ZA ZANOSIZEV TER DVOMI DA JI BO USPELO ZDAJ IMA 8 MESEČNEGA user posted image SINA TER POSKUŠA DRUGIČ STARA JE /(MLADA ) 44 LET USPELO JI JE
ZAKAJ NEBI NAM KI SMO KOMAJ ZAČELE ŽIVETuser posted image user posted image
BO NAM VRJAMI MI JAS ŠE NIMAM NOBENEGA PA SE TRUDIMA  MOJ MI PA DAJE ŠE VOLJO... SAJ BO, BOŠ VIDELA PA ŠE RAJŠE GA BOVA IMELA KOT BI GA ČE BI BILO TAKO MI VSAK VEČER PRAVI.
VRJAMITE TISTO KAR TEŽKO PRIČAKUJETE JE IS SRCA
LEP POZDRAV VSEM,, DEVAJTE NAM VSEM ŠE VSPODBUDE KAJTI LAŽJE NAM BO
BY BY BY user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu macca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
23.12.2005 23:02:25   
KODA
Mi smo se za taprvegauser posted image trudili 3 leta.Ne obupaj.Tud ti boš ugledala user posted image
Tadrugi pa je ratal v prvo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
28.12.2005 11:55:53   
Cikica
Ne se sekirat,saj bo že ko boš najmanj pričakovala.Tudi midva sva se trudila 1leto in ni in ni uspelo.Preveč sva si želela imetiuser posted image .Potem pa sva za nakaj časa pač pustila vse skupaj.Nič se nisva več pogovarjala o tem,čez dva tedna pa sva še enkrat poskusila,ko je bila ovulacija in posijala jeuser posted image .Bila sem noseča.

Mogoče si preveč želita,to tudi vpliva na vse to.Ne obupajta,bo že.

Lp,Cikica

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 LETI POSKUSOV!
28.12.2005 18:11:18   
Taja79
Hmja, saj res veeliikkooo naredi psiha. Ampak ni vedno temu tako. Midva se trudiva že dobra 3 leta, pa nama še vedno ni uspelo. Pa mi verjemite, da se sploh ne obremenjujem s tem kdaj bom zanosila, ker se niti nimam časa obremenjevat, ko pa imam čas, pa ga posvetim svojemu možeku, s katerim se krasno razumeva.

Tudi sama sem se kar nekaj časa tolažila, da je psiha, ko pa me je gin. dala na preglede in preiskave, pa se je izkazalo, da le ni samo psiha, da je še nekaj druga narobe. Težave sedaj počasi odpravljamo, sva pa za marec naročena tudi v antisterilitetni amb., kjer bodo naredili še spermiogram, hkrati pa se bomo pogovorili, kako naprej. 

Pretirana želja res ni ok, ampak če je kakšna težave pri paru, je pa možnost zanositve veliko manjša.

Punce, ne se sekirat, jaz sem prepričana, da nam bo vsem enkrat uspelo - tako ali drugače.

LP!

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?