|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 nosečnost
14.11.2007 21:35:58   
tisa80
Zanima me kakšne izkušnje imate z drugo nosečnostjo,ali je težje zanosit kot prvič ali lažje.Počasi razmišljamo o novem članu pa me malo zanima.Ko sem prvič zanosila nama je ratalo v prve za ddrugič sem slišala,da imajo nekateri več problemov pa ne vem zakaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 nosečnost
14.11.2007 21:42:41   
ninica04
Hej,

tudi jaz se isto sprašujem, pa tudi izkušnje mojih prijateljic isto kažejo. Midva sicer delava na 2. od avgusta, pa še ni nič. Pa vsak mesec so neku čudni znaki, pa tudi sedaj mi že 10 dni zamuja, test pa nič ne pokaže. Tako da še kar user posted image

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 nosečnost
14.11.2007 21:45:29   
nicnic
TUKAJ je bilo podobno vprašanje.

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 nosečnost
14.11.2007 21:48:50   
BaByGiRl
Jaz sem prvič težje zanosila. Veliko težje.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 nosečnost
14.11.2007 21:50:08   
lelaval
Midva sva se samo pogovarjala o 2. user posted image , pa sem jaz že bila user posted image . user posted image user posted image
Sama user posted image  pa ni bila težka (če izzvzamem, da je prvorojenka bila stara 16 mesecev, ko sem rodila, shodila pa je pri 13,5 mesecih in pa presneto vročega poletja). In 2. porod je minil 123.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 nosečnost
14.11.2007 21:53:47   
CatJa
Ne vem, kako je statistično, nama je dvakrat ratalo v prvo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 8:30:45   
Naty*Taja
Ma, ja, ponavadi se drugič zgodi prej, kot načrtuješ... user posted image Še sploh če tko kot nekatere verjamejo, da je npr dojenje dobra zaščita in podobno. Nič bat, nič študirat, seksajte za veselje brez zaščite in po moje bo takoj ratalo. Ne pa se obremenjevat z iskušnjami drugih!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 8:37:27   
nuala
Nosečnost sem težje prenašala ( bilo mi je še bolj slabo, bila sem zelo utrujena ker sem bila v službi pop pa z otrokom, trebuh mi je šel ful na živce, slabo sem spala ).
Sem pa lažje rodila, bila sem bolj sproščena v nosečnosti, pri porodu in z doejnčkom sem se takoj znašla.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 8:40:10   
viv_
Jaz sem obakrat zanosila "na generalki", torej, ko so se samo začeli pogovori, da bi meli otroka.

Sicer sem drugo nosečnost malo težje prenašala, bila sem bolj utrujena - je pa to verjetno posledica tega, da ne moreš počivat, ker imaš doma že enega malčka. Sicer mi pa slabo ni bilo nikoli, niti v prvi, niti v drugi nosečnosti.

Porod je bil pa v drugo precej lažji, pa že prvi je bil enostaven.

Kar se pa tiče življenja z dvema otročkoma - dokler sem bila na porodniški je bilo res enostavno, zdaj ko delam, imam pa malo problemov s kroničnim pomanjkanjem časa, kar je včasih prav frustrirajoče. Ampak gre počasi na bolje user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 9:31:00   
Neža7
Pri mene je bilo tako:
1. user posted image  takoj (SS 19 tednov)
1. runda po SS ni uspela.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 10:09:40   
katka11
oj!
jaz sem bla ravno vceraj pri ginekologu na pregledu. in seveda mi je drzal predavanje, ko je prebral, da mam samo enega otroka. med drugim mi je povedal, da v drugo gra lazje, da sem zdaj na "stand by-u". da  sele po prvem porodu nekaj dozori user posted image (pozabla kaj) ...
ce je res kaj na tem pa zal ne bi vedla...


(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 10:25:25   
Naja30
Nama je pri hčerki ratalo v 2. Zdaj drugič pa sma par mesecev bila nezaščitena in ker sem imela neredne M, sem večkrat delala test. No ratalo pa je, ko sma res najmanj pričakovala. Tako da je drugi otrok načrtovano nepričakovan user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 11:47:16   
latka
user posted image Živjo, se vam še jaz pridružim.Midva sva prvič potrebovala 6 mesecev, da nama je uspelo zanosit, sedaj v drugo pa na tem delava že štiri mesece, pa še nič!Menstruacijo bi morala dobiti 3.11., pa še vedno nič!Pred dnevi mi je tester pokazal negativen rezultat, zato mislim da še nisem noseča, ampak ne vem zakaj potem zamuja!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 11:53:42   
nicnic
Men se zdi, da je to kot loterija, le verjetnost je malo večja, 50% da rata, 50% da ne.user posted image Sem pa na MON pri Pušenjaku brala, da lahko nekateri pari z lahkoto zanosijo v prvo, potem pa ne vem več zaradi česa pride do neplodnosti in je v drugo celo potreba po umetni oploditvi, nekaterim pa ravno kontra - v prvo ne gre in ne gre, v drugo pa od šuba. Bom popoldne poskusila poiskati kaj točno je napisal.

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2 nosečnost
15.11.2007 15:11:41   
pati0102
Nama je ratal pri prvem otročku v četrtem mesecu user posted image . Pri drugem pa ni bilo tako lahko, tako da sva delala 7 mesecev pa nič. Tudi M so ratale totalno zmešane in neredne. Tako, da mi je bilo sploh težko računat O. Potem sem se odločila , da grem G, naj me pogleda na UZ. Sreča sem bila tik pred O na UZ in je ugotovila, da jajčece prepočasi zori. Predpisala mi je klomifen za jačanje O, pa nama je ratalo takoj v prvo.   Držim pesti, da vama kar se da hitro rata.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?