|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3-letnik na smučah?
24.11.2008 10:54:23   
Bauka
Pozdravljene,

rada bi vaše mnenje: letos bi sina 1.postavila na smuče iin me zanima, ali mu kupim ta prave s pancerji ali tiste, ki se zapnejo na čevlje. Verjetno bo samoo malo hodil, tolikoo, da dobi občutek.. Nogo ima št.27/28.
Hvala, lp, Bauka.

< Sporočilo je popravil shorty -- 27.11.2008 19:34:58 >


_____________________________

Sonček lepše sije od 12.11.2005, ko je moj sinek prijokal na svet. 23.12.2007 se mu je pridružila se sestrica, tako, da so dnevi sedaj še svetlejši.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 11:48:42   
fricka
Mi smo jo lani pri še ne dopolnjenih 3 letih dali na prave smuči in v smučarski vrtec. Je bila tako navdušena, da letos komaj čaka sneg. Bili pa smo v smučarski šolo v Forni di sopra. Za otroke nepozabno.

(odgovor članu Bauka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 11:50:48   
Šaki
no to pa mene zanima.
pri kakšni starosti jih daste na smučke.
moj je bil ravnokar 2 leti.
ne vem no jz bi ga kr dala že
al je prezgodaj.
ker sama niti ne smučam in ne znam nitiuser posted image
ne vem kdaj bi bil čas?

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 12:01:13   
diva 4
Mi smo našo dali na one brez pancarjev pri dveh in pol.Toliko , da se je navadila "štancat".Seveda korajžna kot je, se je z njimi že spuščala po par metrov.Pri treh in pol smo ji kupili neke rabljene (tiste ravne ) smuči in pancarje. Pa se je z njimi smučala na  Arehu po bejbiki.Lani pri štirih in pol , pa je dobila nove carving smuči.Samo ker je bil vedno kdo bolan, je smučala bolj malo.Pa kljub temu se pozna , da ji gre vsako leto bolje. Letos ji te smuči še ostanejo , dobi samo pancarje in čelado novo, potem pa za začetek lažje proge in kasneje mogoče že spust v dolino.
V tvojem primeru , ko ima otrok že tri leta, bi ga jaz kar v pancarje postavla pa na skije in po blagem hribu se malo spuščat pa malo "štancat".

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 12:02:27   
Pikapolonica_
dve leti je star, in ga že čakajo plastične smuči, toliko, da se malo navadiuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 12:20:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

dve leti je star, in ga že čakajo plastične smuči, toliko, da se malo navadiuser posted image


Razlika samo v starosti,cez teden dni bo star 20mesecev....

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 12:44:58   
nuala
Mojadva pri 3 letih še nista bila pripravljena na smuči in jima niso bile ravno v veselje, zato smo jih pospravili.
Pri 4 letih je bilo pa čisto drugače.
Sin moje prijateljice ( avstrijke, živi pravzaprav na smučišču ) je bil prvič na smučeh star manj kot 2 leti, pri 3 letihin pol  pa je peljal prvo "tekmo".

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Bauka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 13:51:23   
Lenny
Starejši sin je pri letu in štirih mesecih užival, ko se je na svojih mini plastičnih smučkah med mojimi smučmi spuščal po snegu. Mlajši pri letu in pol ni pokazal nobenega zanimanja, bomo videli, kako bo letos. Pri 5. letih je bil povsem samostojen in sposoben presmučati vse pohorske terene.
Do 3. let odsvetujejo pancarje, otroci pa vso to opremo tudi fizično težko obvladujejo. Razen izjem, seveda. Zdaj je sezona sejmov rabljene opreme, tako da je po moje najboljše kupiti rabljeno opremo in poskusiti. V bistvu prej ne veš, ali bo navdušen, dokler nekajkrat ne poskusi.
Veselo smučkanje vsem!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 14:26:30   
diva 4
Jaz dodajam še to.Da je pa itak vse odvisno od otrokovega interesa. Imamo namreč tudi tri in pol letnika pa  noče slišat za skije.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3-letnik na smučah?
24.11.2008 22:32:04   
glen
Vsekakor prave smuči in pancerje.
Naša se je lani pri 3 letih in 5 mes naučila sama smučat

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3-letnik na smučah?
25.11.2008 21:25:23   
zaspanka
naš je star 2,5 let in smo tudi pred to dilemo, plastične ali prave in so nam vaditelji smučanja vsi odsvetovali plastične (čeprav imam doma še svoje in sem jih hotela porabit). tako da bomo kupili kar prave. so rekli, da rajši nič in še eno leto počakat, če otrok ne kaže interesa kot pa ga postavit na plastične. ker otrok kao že na začetku, ko je najbolj pomembno, da se spozna s pravim občutkom, dobi lažnega.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3-letnik na smučah?
25.11.2008 21:35:18   
sanasan
jaz priporočam prave...naša je bila sicer od 1-2.leta na plastičnih, je sicer sfulom uživala, ampak smučat pa ne more zares, ker nima opore in potem pada brezveze...pri malo več kot 2 sem jo postavila na prave in je čisto druga pesem...blazno uživa in ji gre zelo dobro...če mislite smučat, bi ji jaz dala prave...ali pa si jih vsaj sposodi (ker ni ravno poceni) in primerjaj..naša sedaj pri 4 plastičnih niti videt noče (so za dojenčke, praviuser posted image )

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3-letnik na smučah?
27.11.2008 14:32:32   
honey
Mi smo lansko leto postavili našega na plastične smučke, ampak ni imel čisto nič od njih. 1. nikamor ne gre in 2. otrok z njimi hodi, se ne smuča. No, vsaj pri nas je bilo tako. Tako da mu bomo letos kupili prave smučke in pancarje, da se bo moral malo pomatrati user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3-letnik na smučah?
27.11.2008 14:34:27   
muška
prave, prave user posted image  . Pa za kakšnim rabljenim kompletom poglej, ker te stvari otročki ne znucajo in čisto OK ostane!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?