|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 8:58:26   
tojeto1
Ker bomo dobili še enega dojenčkauser posted image , me zanima kateri avto bi vi kupili, da gredo notri 3 avtosedežiuser posted image , če bi imeli na voljo le cca. 10.000 EURuser posted image ? Rabljen mora sigurno biti, samo ne vem, kateri model in koliko star avto?? Pliz help
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:05:51   
Dream
Sestrična ima Opel Astra karavan in ima notri 3 sedeže.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:07:28   
Anonimen
Evo jaz ti svetujem Citroen C8, mi ga imamo in gredo zadaj komot trije sedezi.

Tukaj imas recimo 3rabljene za caa 10000eur

http://www.avto.net/2004/osebna/zadetki_index.asp

(odgovor članu tojeto1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:13:23   
bingi
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2257144

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:21:07   
Anonimen
http://www.avto.net/2004/osebna/zadetki.asp

Osebno bi vzela al mazdo5(sam je predraga), al pa xaro picasso.
Najbolj mi je pa všeč in zelo uporaben pri več otrocih.....Chrlysler Voyager. Pa še poceni.

(odgovor članu bingi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:22:56   
smrček
Trenutno imamo WV Pasata in glih tako gredo notri 3 sedeži, vendar zelo na tesnouser posted image , ko bodo pa male ročice segle tudi ven iz jajčke bo pa kriza. Odločava sva se za nakup enoprostorca, ker so zadaj trije enako široki sedeži, v ožjem izboru sta VW Touran in Ford S-max (samo na zadetek na tomboli še čakavauser posted image ).

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu bingi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:37:04   
ugi
Če bi rabila tolk prostora bi definitivno bila to KIA CARNIVAL. Pa še dost solidne cene so cca. 9.500 za 6 let staro.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:43:06   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ugi

Če bi rabila tolk prostora bi definitivno bila to KIA CARNIVAL. Pa še dost solidne cene so cca. 9.500 za 6 let staro.


Mi smo dali za 3 leta staro 10.000€. Jo imamo sedaj tretje leto in je res super naložba, fajn avto in predvsem veliko, veliko prostora. Kot vedno rečem, za malo denarja veliko muzike.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 9:53:46   
ugi

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ugi

Če bi rabila tolk prostora bi definitivno bila to KIA CARNIVAL. Pa še dost solidne cene so cca. 9.500 za 6 let staro.


Mi smo dali za 3 leta staro 10.000€. Jo imamo sedaj tretje leto in je res super naložba, fajn avto in predvsem veliko, veliko prostora. Kot vedno rečem, za malo denarja veliko muzike.


A res. Noro. user posted image Jaz sem kupovala Kio Sportage pred tremi leti za 600.000 SIT (2.500 EUR) staro 11 let. user posted image Zdej bo stara že 15 let in smo ful zadovoljni. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 10:25:04   
t5t6
Mi smo kupili renault espace. Zelo zadovoljni, trije so zadaj komot. Je pa bil 12.500 E, 5 let star, 40.000 KM. Pa malo hrbtenico prišparaš, ker se ni treba tolko sklanjat, ko privezuješ otroke.

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 11:51:54   
mala
Tudi v  R Kangoo-ja grejo trije sedeži, bi pa za ta denar dobili kakšno leto ali dve starega. Drugače pa imamo mi R Scenica in smo zelo zadovoljni.

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 11:54:41   
nanč
Mi imamo picasso-ta in grejo komot trije not,če pa bi lahko bi imela picasso 4!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 13:05:34   
76suza
Mi vozimo Corolo verso. Grejo trije sedeži komot zadaj, da še tretjo vrsto imamo za rezervo.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3 avtosedeži v avto??
9.9.2008 14:41:34   
Freycha
velike avte ima Kia, pa Seat, pa WV.... v glavnem se da kar nekaj najti.

se mi pa zdi pomembno vprašanje: a so vam samo sedeži pomembni, ali tudi kam spraviti vso opremo treh malih otrok.....

(odgovor članu 76suza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3 avtosedeži v avto??
10.9.2008 14:10:34   
tojeto1
Hvala vsem za nasveteuser posted image . Sem dobila kar nekaj predlogov avtov, na katere sploh nisem pomislilauser posted image . Sedaj pa v akcijouser posted image user posted image user posted image nakupa in keširatuser posted image !

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3 avtosedeži v avto??
10.9.2008 14:28:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

http://www.avto.net/2004/osebna/zadetki.asp

Osebno bi vzela al mazdo5(sam je predraga), al pa xaro picasso.
Najbolj mi je pa všeč in zelo uporaben pri več otrocih.....Chrlysler Voyager. Pa še poceni.


Midva imava Mazdo5 (tanovo), pa se mi ne zdi, da bi šli zadaj 3je sedeži, ker je tasrednji v 2. vrsti bolj provizoriš in tak ozek, ker drsna vrata veliko prostora vzamejo. V 3. vrsto pa baje ni priporočljivo stolčka montirat ... isofix je itak sam spredaj na sopotnikovem sedežu in v 2. vrsti na stranskih dveh.

Grejo pa v Berlingota ali Partnerja tudi trije v eno vrsto. Pa v Toyoto Picnic tudi se mi zdi, sam ta je že malo starejši model.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3 avtosedeži v avto??
10.9.2008 23:39:41   
liljana
V Ford Galaxy gredo tudi trije sedezi v drugo vrsto, ali pa das starejsa dva v zadnjo vrsto in dojencka v drugo. V prtljazniku pa je se vedno prostor za vozicek in nekaj malenkosti.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3 avtosedeži v avto??
11.9.2008 0:51:12   
dmavrel
Midva sva lani kupila peguet 307 break star 3 leta in sva dala 9.500eur! Imava tri otroke in tako imamo 3 avtosedeže in gredo lepo notri - zadaj!

(odgovor članu liljana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3 avtosedeži v avto??
11.9.2008 6:15:28   
zima07
Mi imamo Berlingota user posted image  user posted image ...Sicer res ni lep avto, uporaben pa zelo....Predvsem super je visok prtljažnik-Npr. voziček samo zapelješ not...Cena je pa tud sprejemljivauser posted image ... 

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3 avtosedeži v avto??
15.9.2008 11:58:40   
Naty_ka
Fiat Doblo- dovolj prostora za avtosedeže in za vso prtljago.user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3 avtosedeži v avto??
12.1.2009 9:57:17   
gruffalo
Ford Galaxy  user posted image , star 4l, stal 15.000, smo ful zadovoljni z njim! Sploh pa je super, ko lahko vso kramo zmečeš v prtljažnik, pa še vedno ostane plac. Od zdaj kupujemo samo še enoprostorce.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3 avtosedeži v avto??
7.8.2009 18:48:43   
sanosan
Imam eno vprašanje za vse tiste, ki vozite tri avtosedeže v drugi vrsti in sicer kakšne avtosedeže imate. Mi smo merili naše 3 (dva concord trimax in en concort lift pro), pa smo malo skeptični, da bi šli vsi trije notri.

Hvala za odgovore!

lp

(odgovor članu gruffalo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3 avtosedeži v avto??
5.12.2009 14:35:15   
ronja
Eno vprašanje:
ali grejo 3 avtosedeži zadaj v Chevrole Aveo?

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3 avtosedeži v avto??
30.12.2009 14:45:05   
aknela123
mi smo imeli Renault Scenica, letnik 2005 in enega otroka. letos smo dobili dvojčke in Scenic nam je postal premajhen za tri avtosedeže in za voziček za dvojčke. Tako smo nabavili dve leti starega Forda Galaxy, je kar prostoren, ima sedem sedežev da lahko vzamemo še babico in dedka, meni pa je še vedno žal za mojim senikom. Bil mi je najboljši avto doslej.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?