|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 21:37:26   
sye
Mamice kako rešujete probleme, ko malčki nočejo biti v vozičku. Naš mali je skoraj do 4ega meseca užival v vozičku in sprehodih. Potem pa je začel jokati. Sem mislila da je kriva košara, pa sem mu namestila športni del, tudi tam noče več biti,tako da še največ zdrži v lupinici, ki jo potem namestim na voziček, pa vedno imam s sabo kengurujčka in če začne v trgovini tuliti ga dam v kenguruja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 21:54:20   
soncica01
pri nas je to že kar nekaj časa problem. Še kadar je v vozičku hoče, da se ji dogaja, če ne, ne bo sedela notri. Stara je 6 mesecev in mi je prava muka iti z njo nekam ven, ker ji moram ves čas kaj govoriti da je mirna, da se ne dere. Prav oddahnem si, ko smo zunaj in zaspi v vozičku. Doma je pa itak vse 300 na uro. Zato ti nimam kakšnega pametnega nasveta za dati. Me prav zanima, kaj bodo druge rekle. Lp.

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 21:56:41   
tasa_m
Jaz na srečo nimam takšnega problema Ima ga moja kolegica in ona rešuje situacijo tako, da ima stalno zraven kengurujčka,če pa tamala noče bit niti v kengurujčku pa jo nosi po rokah,da vsaj zaspi. Pol pa jo hitro v voziček prtisne user posted image

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 22:07:08   
krfjolca
Še ena taka user posted image . Ma tak šminkerski vozek sem ji nabavila, pa noče biti not niti 5 minut user posted image . Je tudi 4 mesece stara. Prej je vsaj zaspala noter, zdaj pa ni šans. V slingu pa ni problema, pa na rokah  - bi se cel dan nosila. Malo upam, da bo kaj bolje, ko bo sedela, da bo videla naokrog - sploh pa potem, ko ji bom lahko že kako žemljo v roke porinila, sam do takrat je še dolga ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 22:12:36   
bskrle
Mi se bolj malo vozičkamo, ko je bila majhna je ležala na trebuhu - to ji je ustrezalo

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 22:21:20   
sye
Ja jst tud upam da bo piškotek ali pa žemlja pomagala.Tud zaspat noče noter, ne vem kaj bom na morju nardila.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
10.8.2009 23:28:42   
tanci29
tudi naša pupa se noče vozit v vozičku...tako da se nosimo v kengurujčku ali ponchu...to je pa zakon...sam mami že mal hrbet boli....

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 7:34:14   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Jaz na srečo nimam takšnega problema Ima ga moja kolegica in ona rešuje situacijo tako, da ima stalno zraven kengurujčka,če pa tamala noče bit niti v kengurujčku pa jo nosi po rokah,da vsaj zaspi. Pol pa jo hitro v voziček prtisne user posted image


tudi jaz tako prakticiram pri mojem...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 8:13:24   
Katy78
Pri nas se je od začetka rad vozil, ker je itak takoj zaspal, samo da sva čez vrata odvozičkala. Potem se je spremenilo, sitnarjenje in jok. Pa sem ga dala iz košare v šp. del, pa ni bilo skoraj nič bolje, da bi zaspal - ni šans. Potem sem pa voziček obrnila naprej, da je gledal naprej in ne k meni, pa je bilo ok, ker je imel razgled, potem sem mu pa pri ene 5. mesecih še naklon dvignila za eno stopnjo in zadovoljstvo je bilo na višku. Zdaj, ko je že večji, pa v vozičku spet kar rad zaspi. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 10:03:31   
sye
Katy bom še to poskusla,samo jst mam bugabooja,pa sploh ne vem če ga je že pametno dat v športni del,sej se ga čisto položi,samo noge gor ostanejo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 10:04:41   
sye
V košari je pa dedin tako, da mi prej zaspi v rokah,pa kr velik je že za v košaro.

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 11:25:08   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: sye

Katy bom še to poskusla,samo jst mam bugabooja,pa sploh ne vem če ga je že pametno dat v športni del,sej se ga čisto položi,samo noge gor ostanejo.


To nima veze, kje ima noge, glavno da je hrbet v ležečem oz ravnem položaju. Mi imamo tudi bugaboo, pa nam je pediatrinja in fizoterapevta rekla, da noge nimajo veze.
Jaz sem našega dala v športni pri 4,5 mesecih, ampak samo zaradi dopusta v tujini, da se ne bi s košaro ubadali v največji vročini in na letalu. Sem pa ven vzela leseno dilo na sedežu. Pa moram rečt, da je bilo prehitro, plus tega malček ni užival niti v športnem delu. V vozičku je začel uživat šele pri 7 mesecih. Do takrat pa smo imeli kratke sprehode, pa malo se vmes ustavili, ga vzeli ven (seveda preden je ratal siten in preden je jokal). Nikoli ga pa nisem jemala ven, ko je jokal, saj si potem v riti, ker bo to izkoriščal. Najprej pomirit v vozičku in nato ven.
Jaz osebno ga ne bi dala pri 4 mesecih v športni del, zdaj poleti sta lahko zunaj tudi na tleh, ne rabita se vozičkat do onemoglosti. Vmes ko je tečko lahko izkoristiš sling ali štorkljo, karkoli, športni del pa naj počaka še vsaj 1 mesec.

Lahko pa košaro dvigneš in ne rabi bit v vodoravnem položaju in potem tudi lahko mal ven kuka


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.8.2009 11:26:48 >

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 13:26:30   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz osebno ga ne bi dala pri 4 mesecih v športni del



Saj v šp. delu isto leži vodoravno kot v košari, tako da ne vem, zakaj je pri 4. mesecih prekmalu za šp. del. Jaz sem ga morala že kmalu dat ven iz košare, ker mu je bilo pretesno in še zgorel bi v njej. Nekateri že od rojstva nimajo košare, glavno je, da je naklon popolnoma vodoraven. No, edino, če je pri tem vašem vozičku kaj drugače.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
11.8.2009 21:29:48   
K.D.
Pri nas smo imeli isti problem. Do 4 meseca je v vozičku uživala in skoraj vedno zaspala. Potem pa je prišlo obdobje ko se je v vozičku drla na vso grlo tako
da nisem upala nikamor z vozičkom. To je trajalo približno en mesec potem pa je minilo, je pa res da sem kar malo vztrajala in jo vsak dan peljala na krajši sprehod, izbirala pa sem take poti kjer ni bilo veliko ljudi da se niso vsi obračali za nama.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
12.8.2009 12:28:51   
meduzica
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz osebno ga ne bi dala pri 4 mesecih v športni del



Saj v šp. delu isto leži vodoravno kot v košari, tako da ne vem, zakaj je pri 4. mesecih prekmalu za šp. del.


mogoče zato ker so športni deli premehki - tako majhni otročki morajo imeti trdo podlago. Ne vem točno zakaj že (najbrž zaradi tega da mišice pravilno krepijo) sem pa nekaj o tem brala v podforumu Razvojna ambulanta.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
12.8.2009 13:59:53   
lenika
Moj prvi se je drl v vozičku od rojstva do 4,5 meseca, ko sem ga iz košare dala v športni del. Potem je bilo bolje, a morala sem vozit ob cesti, kjer se je dogajalo, da je fant opazoval, a kaj kmalu je začel uživat v vozičku. Hčerka pa se je do meseca in pol rada vozila tudi budna, nato je imela kakšnih 14 dni krizo in smo se šli vozit samo, ko je bil čas za spat, ker drugače se je jokala, no sedaj se pa spet vozi tudi budna.
To so različne faze, ki pridejo in minejo.

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 4-mesečnik noče biti v vozičku
12.8.2009 14:51:09   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: meduzica

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Jaz osebno ga ne bi dala pri 4 mesecih v športni del



Saj v šp. delu isto leži vodoravno kot v košari, tako da ne vem, zakaj je pri 4. mesecih prekmalu za šp. del.


mogoče zato ker so športni deli premehki - tako majhni otročki morajo imeti trdo podlago. Ne vem točno zakaj že (najbrž zaradi tega da mišice pravilno krepijo) sem pa nekaj o tem brala v podforumu Razvojna ambulanta.



Pri nas športni del ni nič bolj mehak kot košara. Verjetno se vozički kar se tega tiče razlikujejo.

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?