|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 11:06:27   
diva 4
Ja tako. Našo Ano zadnje čase bolijo kolena. Sicer ne stalno , pa vendar parkrat na teden potoži , da se ne more lovit ali , da ne more skakati ristanca ali gumitvista, češ , da jo bolijo kolena. Pa mi mama pravi , da zato ker hitro raste.Saj sem že sama tudi slišala za to , me pa zanima če ste imeli podobne težave , kaj ste storili? Ste šli k ped., ste dobili kakšne vitamine, kalcij ali pa je samo ponehalo? Naša ped. je namreč na dopustu ,tista , ki jo pa nadomešča pa ima zdaj kar gužvo, zato se obračam na vas.
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 11:14:58   
Anonimen
Men je mami rekla da so me večkrat bolele noge.To pa zato,ker sem rastla.Baje je to normalno,zato pa se tudi tri-letniki zopet začnejo vozit v vozičku.Za vitamine pa ne vem.

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 11:23:21   
lejci86
mene so  bolela zapestja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 13:08:40   
dana
Naš 2,5 letnik tudi večkrat jamra da ga bolijo noge. A da je to od tega ker raste?

(odgovor članu lejci86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 13:52:08   
Pajaca
Našo tud dostikrat noge bolijo (sploh če je treba hodit). Če je to zvečer ji pač rečem, naj gre spat, da se morajo tud nogice spočit. Sem pa slišala, da je to od rasti in pač nimam kaj narest, punca raste.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 14:04:48   
Anonimen
Počakaj, da pride pediatrinja z dopusta, pa potem pojdita, če jo bo še bolelo ali pa če jo bo še kdaj pozneje. Jaz bi tako naredila. Ali pa jo raje pokliči po tel, da ne bo punčka zdrava med bolane otroke hodila ins e še česa nalezla, če ni potrebno.
Saj mojega 5-letnika so tudi že kdaj noge bolele, ampak največkrat zvečer, v postelji, ali pa npr. ko je šel po stopnicah, ampak zunaj je pa potem že tekel. Če pa to traja več dni skupaj, pa je po moje že za vprašat zdravnika.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 14:17:34   
Anonimen
Vsaka bolečina je opozorilo,da nekaj ni prav,to nam je dano ob rojtsvu.
Lahko ni nič,ampak nikoli se ne ve.Nisem paničar,ampak,če meni otrok več časa jamra,da ga kaj boli grem k zdravniku in zahtevam kompleten pregled,četudi bolečina za kratek čas izgine.Ponavadi je,da bolečina ni konstantna,prihaja v zamikih.Otrok pa še posebi pozabi nanjo,če mu je kaj všeč počet.
Ker se je že prevečkrat izkazalo,celo s targičnimkoncem,da so bili vsi površni,ko je otrok jamral.da ga kolena bolijo in pripisali te bolečine k normalnem pojavi,češ,da raste sem postala bolj pozorna.
Zato,obisk pri zdraviku ni odveč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 14:19:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Ker se je že prevečkrat izkazalo,celo s targičnimkoncem,da so bili vsi površni,ko je otrok jamral.da ga kolena bolijo in pripisali te bolečine k normalnem pojavi,češ,da raste sem postala bolj pozorna.


Aja? Kdaj? Kje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 14:34:16   
klepetka
ne bi te rada strašila,ampak poznam mamico,katere sin je skozi  jamral da ga bolijo kolena.nazadnje je imel pa ..Levkemijo.sicer se je pozdravil ,ampak lahk opa se ne bi .za levkemijo je tudi sicer značilno ,da bolijo najprej sklepi.

Jaz bi tud šla rajši k zdravniku.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 14:40:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: neva6
Ker se je že prevečkrat izkazalo,celo s targičnimkoncem,da so bili vsi površni,ko je otrok jamral.da ga kolena bolijo in pripisali te bolečine k normalnem pojavi,češ,da raste sem postala bolj pozorna.


Aja? Kdaj? Kje?


Tam kjer smo prej živeli je živela družina z dečkom,ki je prav tako jamral za kolena,z mamico smo se pogovarjale,tudi njej,kot meni so rekli,da raste,da to ni nič.Ko je bilo že prepozno,tako in tako bi bilo nerešljivo,so odkrili,da ima kostni sarkom,ki je prizadel koleno.Komaj 4 leta je imeluser posted image user posted image ko so ga pokopali.
Danes bi bil star 29,kot moja hči.Ne morem pozabiti,za vedno se mi je vtisnilo v spomin,še danes se ga spominjam.Prav pred dnevi sta mama in oče dala
osmrtnico za spomin v časopis.
Vendar naj se ve,da so to posebni primeri,na srečo redki.Vendar jaz od takrat
reagiram vsakič,ko mi pojamra kakšen,da ga kaj boli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 17:12:12   
ugi
Ko je bil moj brat star priblizno 4 leta, je tudi tozil, da ga boli koleno. Pri 4,5 letih so mu ugotovili levkemijo. Lani je minilo 30 let odkar ga ni vec user posted image . Letos bi bil star 38 let.
To so res zelo redki primeri.
Se je pa vseen dobr, v takih primerih, posvetovat z zdravnikom.

Pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4 letnico bolijo kolena
21.8.2007 18:54:42   
diva 4
O, pismo , kaj ve meni to pišete.Boma kar na pregled šle , da ne bi res kaj hujšega bilo.Ona namreč že tudi dopoldan kdaj potoži, saj, če bi jo zvečer bolele noge ,mi niti ne bi bilo čudno , saj nonstop nekaj poskakuje in teka , kot , da ne  zna hodit user posted image . Bom poročala , ko uredim zadevo pri pediatru.Pa upajte , da nič ni.

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 4 letnico bolijo kolena
22.8.2007 10:21:58   
Anonimen
Ja, seveda upamo in držimo pesti, da nič nič. Močno močno. Pa res poročaj. Kar novo temo odpri trakrat in povej, kaj so ti rekli. Ker nas je najbrž več mamic s podobimi skrbmi.

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 4 letnico bolijo kolena
22.8.2007 10:28:29   
Anonimen
Kar novo temo odpri trakrat in povej, kaj so ti rekli.


Aja? Ji dovoliš user posted image

ja, res diva, povej, ko bosta opravili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 4 letnico bolijo kolena
22.8.2007 13:18:33   
Anonimen
Ne da ji dovolim, samo tako sem mislila, da bomo bolj zanesljivo našle, ker bo pod zanjih 50 debat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 4 letnico bolijo kolena
23.8.2007 9:38:37   
ugi
Drzimo pesti, da nic ni. Tudi mene zanima, kaj bo rekel/a zdravnik/ca, zato le porocaj kako sta ...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 4 letnico bolijo kolena
23.8.2007 9:46:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ugi

Drzimo pesti, da nic ni. Tudi mene zanima, kaj bo rekel/a zdravnik/ca, zato le porocaj kako sta ...


Odgovor že vem:Otrok raste. In upam,da je to vzrok.

(odgovor članu ugi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 4 letnico bolijo kolena
23.8.2007 11:35:45   
diva 4
Sem klicala k ped. pa mi je sestra rekla , da naj raje počakam , do konca avgusta , ko se vrne naša ped. Saj v končni fazi vem , da je tako še najbolje , saj me ne bo odslovila s stavkom "otok raste" ,dokler ne opravi vseh pregledov.Ker je res predana svojemu delu in tudi posluša starša in otroka.Vsekakor me ne bo odslovila brez , da bi ji pregledala vsaj kri.Tako , da poročilo sledi verjetno v začetku septembra . Pa hvala vsem , ki ste se vključile v debato user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 4 letnico bolijo kolena
23.8.2007 11:36:51   
diva 4
Neva - jaz tudi močno upam , da je vzrok bolečn njena rast.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 4 letnico bolijo kolena
23.8.2007 13:15:00   
KIKI****
Naš tamal je imel pol leta med 2 in 3 letom tako bujno rast da niti hodit ni mogwel včasih veliko. Kak dna ja kak dan ne. Vseeno se to še vedno dogaja čeprav je star že 4 leta in 3 tedne. Velik je pa 115 cm in je od rojstva zrasel za celih 64 cm.

So pa božčkiuser posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 4 letnico bolijo kolena
23.8.2007 15:20:03   
Anonimen
Uh,sem se kar malo zamislila...

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?