|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4leta razlike
24.11.2008 20:03:09   
drevozivljenja
moj sin je star 4leta ....marca dobimo novega člana..pa me zanima kako so vaši sprejeli novega člana?a so bili kaj ljubosumni?user posted image sicer ne vem kaj naj pričakujem od tavečjega-je zelo divje narave,nepredvidljiv in kdaj pa kdaj se tud rad tepe...avgusta bo star 5 let
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4leta razlike
24.11.2008 20:10:25   
N _ B
Naša dva sta slabe štiri leta narazen in ni bilo ljubosumja. Hčerka je dojenčka komaj čakala, bila prve 14 dni na vsakem koraku za mano in hotela pomagat. Potem je sledilo malo razočaranja, ker je spoznala, da to ni njena punčka, s katero lahko počne vse živo, da njen bratec ne sodeluje pri igri, le spi in je.... Bilo je na začetku poletja in sem jo imela do septembra potem doma. V času, ko je bratec spal sem si ji posvetila kolikor se je dalo. Do bratca je zelo zaščitniška in se mu kar preveč pusti. Sedaj je star 18 mesecev in jo kar nagoni. Če ne drugega jo pa za rit uščipne, da je špetir. user posted image

Če bi se še enkrat odločala bi bila sigurno še enkrat takšna razlika.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4leta razlike
24.11.2008 20:11:07   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sicer ne vem kaj naj pričakujem od tavečjega-je zelo divje narave,nepredvidljiv in kdaj pa kdaj se tud rad tepe...avgusta bo star 5 let


Ja pol lahko pričakuješ da bo še in še pestro..še pri nam je bilo, pa je tavelk ful prilagodljiv in nasplošno zelo ubogljiv!

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4leta razlike
24.11.2008 20:24:21   
zmajaz
S sestro sva bili 4 leta narazen pa se v otroštvu nisva nikoli razumeli - dokler nisem šla jaz študirat v LJ in se nisva več videli vsak dan. Večno ljubosumje, prepiri in celo pretepi, čeprav sva bili punci. Se mi zdi, da je lahko kar kriza, pri večjih razlikah, saj je prvi navajen, da se vse vrti okoli njega, potem pa se to naenkrat spremeni. Midva sva se zato odločila kar hitro za drugega in sem zanosila dobre pol leta po porodu - tako da zdaj ne bo med njima več kot 16 mesecev razlike. So pa seveda otroci različni in ni mogoče posploševati.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4leta razlike
24.11.2008 20:32:58   
glen
Mene tudi to zanima.
Doma imamo 4 letno punčko(5.julij 2004)in februarja pričakujemo drugegauser posted image .
Tako da bo razlike 4,5 leta.
Naša tudi že komaj čaka da se user posted image rodi,nonstop mi boža bušija,se z njim pogovarja,tudi mi se z njo veliko pogovarjamo o prihoduuser posted image
Recimo da ko mamica rodi, da mora bit par dni v bolnici,da ko bo dojenček lačen in bo jokal bo morala mamica najprej njemu dat za papat pol pa bo njo pocartala in se znjo igrala itd itd.
Zaenkrat razume bomo pa videli kako se bo to pol feb. obneslo v praksi.user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4leta razlike
24.11.2008 20:45:20   
mama_milchy
mi bom tudi marca dobili novega člana, naš fantina pa bo maja star 4 leta; sploh ne vem kako bo to zgledalo zaenkrat je ves navdušen in vsakemu pove, da ima mama dojenčka v trebuščku pa ko gremo kaj po trgovinah vedno zavije na baby oddelek in vpraša,da če bomo kaj tudi user posted image  kaj kupli tako da zaenkrat je navduše kako pa bo to v praksi zgledalo, nimam pojma upam, da bo vse OK in ne bo kaj ljubosumen.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4leta razlike
24.11.2008 22:42:26   
katjandraž
Med najina malčkoma je točno 3 leta in pol razlike in je super. Zdaj sta stara 6 in 2, 5, se ful razumeta, se igrata skupaj, skratke nobenih problemov. Zdaj razmišljava, da bi bilo super tole razliko še enkrat ponovitiuser posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4leta razlike
25.11.2008 9:27:41   
Lenny
Pri nas je razlika 3 leta in 8 mesecev. Veliki bratec se je dojenčka zelo veselil, kupil je igračke, pomagal pri pripravi oblačil, celo v svojo posteljo bi ga dal spati user posted image  
Z mano je šel na en UZ in na zadnji CTG, to pa zato, da je videl detece na ekranu in da je ugotovil, da porodnišnica ni bolnišnica. Ja, tako smo mu razložili, ker se je v tistem obdobju obupno bal bolnišnice in mu je bilo veliko lažje sprejeti, da bosta mamica in dojenček nekaj dni v porodnišnici user posted image
Ob prihodu malega bratca je v vrtcu naredil fešto, prinesel slike in pogostil prijateljčke. Malega ima od vsega začetka zelo rad in zdaj ne moreta eden brez drugega. Je pa zelo pomembno, da oba obravnavam povsem enako.
Izrazitega ljubosumja starejši ni pokazal, včasih se mi zdi, da ga mlajši bolj. Težav s tem pa na srečo nismo imeli.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4leta razlike
25.11.2008 9:32:12   
mala maja
imam tri fantičke. med prvim in drugim je razlike slabe 4 leta, med drugim in tretjim 4 leta.
Lahko rečem samo, da sem včasih čisto brez idej kako jih umirit.
Trenutno so stari 3.5, 7.5, in 11.5 pa je vsak dan bolše. Bilo je pa grozno,. vsak svoje interese vsak bi počel kaj drugega. Med njimi je prevelika razlika da bi en drugega malo popazili in se zaigrali.
naprimer tavelik bi igral monopoli, ta srednji bi sestavljal kocke, ta mali pa risal. in ko ta mali vidi ta srednjega bi in tudi kocke sestavljal, pa jin ne more ker ne zna in potlej joka, ta srednji bi igral monopoli pa ne zna še dobro in je spet jok. user posted image
Pri nas ej bilo najhuje ko med 2 in 3 letom tamlajšega, sedaj pa kot sem napisala je čedalje boljšeuser posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?