|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 21:22:03   
madasa
Kako zelo zanima vaše cca 4 mesečneuser posted image  sprehodi oz .okolica? Ali jih vozite še leže ali prestavo višje? Ali vam pogosto spijo v vozičku?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 21:23:29   
Naja30
Pri 4m sem ji dvignila naslon, ker jo je okolica in vse kar se je dogajalo okoli, blazno zanimalo. Že od malega je radoznalo dete.user posted image

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 21:31:49   
Vrtnica79
Isto kot Naja3. Drugače je bilo dretje.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 21:32:22   
selma2
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Pri 4m sem ji dvignila naslon, ker jo je okolica in vse kar se je dogajalo okoli, blazno zanimalo. Že od malega je radoznalo dete.user posted image

Pri mojemu je tudi bilo tako.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 21:45:45   
Jatek
Pri nas je bilo tudi jokanja pa smo šli pri 4 m. v športni del, zdaj ko je stara 6 mesecev pa ji tudi v športnem ni všeč.
Vsak sprehod predno zaspi (če se zgodi) sitnari in cvili.

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 22:10:45   
gajči
Mi smo tudi pri 4m nehali z uporabo košare in prešli na športni del, ker je v košari jokal. Zdaj se izredno rad vozi in uživa v razgledu.

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 22:36:25   
damjanaf
Ja, z dobrimi štirimi meseci smo tudi mi morali "prebasat" v športni voziček. Smo pa rabili dva dni, da smo pogruntal, da mu košara ne odgovarja več.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 23:35:07   
Pia77
Naš je v športnem vozičku, leži in gleda proti meni. Malo kuka skozi mrežico ob strani (Quinny Freestyle), malo opazuje igračke, strehico, mene, krošnje in nebo. Zaaenkrat mu je to dovolj zanimivo.

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
10.7.2008 23:37:53   
Anonimen
Pri stirih mesecih se je najvec nosila v kenguruju. Se mi zdi, da je bilo se prezgodaj za sedeco voznjo.

V vozicku je spala veliko, vsaj eno dnevno spanje na dan na svezem zraku.

(odgovor članu madasa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
11.7.2008 7:16:34   
amaya
Meni se je v košari dobesedno kuhal.....pa sem šla na športni del in sicer v začetku 3 mesecev. Je pa res, da je od mojega vozička raven in ga ti dvigaš. Do sedaj sem ga le parkrat dvignila, da je boljše videl okoli sebe. drugače mi pa notri redno zaspi. Njuri in tečnari pred spanjem tudi meni. To je sedaj nekaj novega, ker prej tega ni delal....ampak to nima nobene veze z vozičkom, ker mi v posteljici dela enako. Tako je utrujen, da enostavno ne ve kaj bi sam s sabo in bi rad TAKOJ zaspal, pa ne gre user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
11.7.2008 7:42:32   
kristinaj
pri 4m sem jo imela še v ležečem, ki pa je vseeno malo pod kotom. včasih sem jo tudi dvignila za stopinjo, dve... je pa večinoma na sprehodih zaspala tako, da sem jo polegla...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
11.7.2008 8:24:44   
Zofy
Moja je že od 2.5m v športnem vozičku, ker se čisto poleže in gleda proti meni. V vozičku še vedno uživa (stara je skoraj 4m), vožnja jo pomirja in v njem najlažje zaspi. Tako, da pri nas je voziček in vozičkanje še vedno zakon!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 4mesečniki in vozičkanje
11.7.2008 9:30:47   
Anonimen
Pri 4 mesecih je ponavadi v vozičku spal. Okrog 5,5 mesecev pa nič več.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?