|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:23:30   
RAKICA1
Najprej vsem en lep pozdrav.No ponovno sem se odločila da po praznikih začnem z hujšanjem.Shujšala sem že 20kg in bi želela še 10kg zato bi bila zelo vesela če bi se mi katera pridružila,začela pa bom z ponedeljkom 5.1.09ker med vikendom bom gotov še kaj grešila ko smo vsi doma.
Zelo bom vesela če se še kakšna odloči vseeno na kakšen način bo hujšala veliko sreče vsem želim za izgubljene kg v ponedeljek pa sporočim točno stanje kg user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:33:41   
pob@linček
Jaaaaaaaaaaaaaaaaz!

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:34:04   
pob@linček
Aja pa mož tud.user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:38:06   
evelinka
jas bi tut,samo ne vem kako dieto bi melauser posted image  Razen seveda majn žriuser posted image
rada pa bi shujšala 10kg+

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:42:07   
muki1
Pa kako si lahko 20 kil shujšala, jaz pa 5 ne morem? user posted image

Vključuje telovadbo ali samo stradanje? Ker jaz bi, ampak se zavedam da brez gibanja ni nič.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:50:20   
pob@linček
Ločevalna.....itak user posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 19:58:39   
aleksandra 78
jaz se tudi pridružim. Rada bi shujšala 20 kg. Še vedno dojim- ali lahko grem na ločevalno ?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 20:26:19   
RAKICA1


Pa kako si lahko 20 kil shujšala, jaz pa 5 ne morem? user posted image

Vključuje telovadbo ali samo stradanje? Ker jaz bi, ampak se zavedam da brez gibanja ni nič.

ni bilo nič stradanja shujšala pa sem manj žri brez kakšne koli diete seveda sem poleti kolo pa veliko sem hodila tako da po porodu sem se bila zredila na 90kg in mi je setra rekla če bi začela hujšati tako da sem se bila odločila da bom in sem prilezla na 68kg no sedaj za praznike sem dobila malo gor no ni veliko tko da mam70kg. No punce kera bi naj sporoči do pondelka stane koliko ima in koliko bi zgubila kg rada in bom naredila razpredilnico da se bomo lažje znajdle koliko na teden zgubimo kguser posted image user posted image user posted image  gremo punce naprej do idealne teže

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 20:44:36   
pob@linček
Ok pa dajmo.Imam 71kg rada bi jih zgubila vsaj 6.LP

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 20:47:37   
mama_milchy
RAKICA1, najprej naj ti zaželim vse najlepše v Novem 2009 letu, sreče, zdravja in vse kar si sama želiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in seveda čestitke ob uspešnem hujšanju user posted image user posted image user posted image  misilim, da si edina ki se je hujšanja resnično držala in ti je seveda uspelo; pri meni na lanski listi je bilo hujšanje in da bi bila ponovno user posted image ; drugo mi je uspelo in ko bo user posted image  malo večji se posvetim še prvemu - hujšanju; morda pa bomo spet na kakšen forumu veselo klepetale;
Čestitke user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 20:55:26   
snorlax
Ojla, punce!

Če želite, lahko združimo temo. Ene smo že začele s 1.1., druge od jutri, največ pa od ponedeljka.

Najdete nas tukaj: hujšamo

Če ne, pa tudi nič hudega. Veliko uspeha vsem! user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 2.1.2009 20:57:15 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 22:15:28   
RAKICA1
mama milči najprej čestitamuser posted image  kako sta kaj z dojenčok in kaj sedaj imaš.Seveda pa tebi tudi vse naj naj v novem letu 2009 in da se z user posted image  dobro štimata
Hvala za čestitke ja imela sem zelo veliko voljo za izgubljene kg sedaj sem pa ponovno dobila da pridem na zeljeno težo upam da se še kaj slišva

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
2.1.2009 22:19:50   
ms15
Ojla Rakica1,

jaz bi začela z vami.
Dve leti nazaj sem z ločevalno in s pomočjo tega foruma shujšala za 28 kg (ločevalna) in vse pridobila nazaj. user posted image
Sedaj začenjam znova, ne po ločevalni, ampak "manj žri", gibanje, zajterk, zgodnja večerja,.. in pa nasveti, ki si jih bomo delili.
Se grem tehtat in sporočim .....
lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
3.1.2009 8:09:22   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra 78

jaz se tudi pridružim. Rada bi shujšala 20 kg. Še vedno dojim- ali lahko grem na ločevalno ?


če dojiš ti ne priporočam ločevalne diete, ker ko hujšaš po tej dieti se ogromno strupov izloča v mleko, mlek bo zanič in otrok se ti bo odstavil. Tako je bilo pri meni, mali je bil star 6m ko sem začela hujšati, tri tedne se je še dojil pol pa kar naenkrat se ni hotel, mi grizel bradavice pol pa za foro probam mleko in je bilo user posted image  tako da ti dokler dojiš raje priporočam dieto po montiju saj je dieta po montiju zdrava oz. ješ B, Š OH lahko vsak dan le izbereš sestavine ki imajo nizek GI.

(odgovor članu aleksandra 78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
3.1.2009 9:36:45   
RAKICA1
ms15 skupaj nam bo vsem uspelo shujšati do idealne teže boš videla samo upanje nesmeš zgubitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

aleksandra78 probaj spremeniti način kako ješ in po 18h ne več jesti pa čim več tekočine spij na dan

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
3.1.2009 12:31:45   
aleksandra 78
Hvala punce za nasvete.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
3.1.2009 20:13:46   
pikica36
jaz tudi!!!!!!!!definitivno začnem v ponedeljek. nabasala sem si dobrih 5 kg in te moram nujnooo otresti(poleg pa še celulituser posted image )
pa še ne vem kako oz. katero dieto naj napademuser posted image user posted image ločevalna mi ni všeč, semi ne da ubadat z dnevi kaj lahko kaj ne, mogoče monti?
najbolj všeč mi je sicer zeleni slap, malo me moti ker ni sadja ampak je preizkušena in učinkovita.
nič.... bomo videli

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu aleksandra 78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
3.1.2009 21:21:35   
atanja
user posted image Haha sem glih hotla it odpret temo kdo bo z mano do 5.1. naprej. jaz mam prvič letos sklep-to nikol ne delam- da s novim letom zgubim kile.

Joj jaz imam 75kguser posted image user posted image (me je kap k sem šla gledat k sem se tri kg zredila zdaj) bi pa tja ene 10 rada zgubila-upppam.
bom pa z nič sladkarij malo  bolj uravnotežano hrano pa po 18h nič več pa voda pa gibanja. drugo mi ne bo uspel.

Jaz semmm  z vami

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 9:18:52   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

mama milči najprej čestitamuser posted image  kako sta kaj z dojenčok in kaj sedaj imaš.Seveda pa tebi tudi vse naj naj v novem letu 2009 in da se z user posted image  dobro štimata
Hvala za čestitke ja imela sem zelo veliko voljo za izgubljene kg sedaj sem pa ponovno dobila da pridem na zeljeno težo upam da se še kaj slišva


rakica, jaz imam rok 11.3., kaj imam sedaj pa je še user posted image , drži fajn nogice skupaj; drugače pa gre; hvala, smo pa na vezi

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 12:59:56   
ms15
Rakica1, če delaš seznam, mi vpiši kar -15 kg (cilj).

Seveda pa se beremo,...
Srečno jutri vsem, skupaj bo šlo lažje.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 17:07:38   
RAKICA1
Ojla punce no jaz povem koliko kg mam ker jutri zjutraj nebo časa za pisat ko bo služba no danes zjutraj sem imela 70,2kg tko da dol jih mam za spravit 10kg raspredilnico pa malo kasneje naredim ker bom sedaj obiske dobila zato punce od jutri pa zares prosim vse da poveste koliko kg maste in koliko bi rade zgubile user posted image user posted image user posted image user posted image  skupaj nam bo uspelo vsem do idealne teže gov gov punceuser posted image user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 17:22:12   
blanka1
no tud jaz se pridružujem. shusala sem za 8 kg, sedaj pa bi rada 10-15 kg dol. se vedno pa dojim.
nevem ena je pisala da tudi doji- tud jaz bi zacela z eno dieto pa ne vem s kero.

prosim za nasvet, tiste ki se hujsale kljub dojenju oz. tista ki bo zacela

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 19:32:12   
RAKICA1
TABELA
 
                                             NASLEDNJE VAGANJE
NICK          KG.IZGUBITI           12.01
                  SEDANJA TEŽA
 
 
RAKICA1         10.00kguser posted image
                        70,20kg
 
POB@ALINČEK 6.00kguser posted image
                        71,00kg
 
EVELIMKA       10,00kguser posted image
 
 
ALEKSANDRA78  20,00kguser posted image
 
 
MS15              15,00kguser posted image
 
 
PIKICA36        5,00kguser posted image
 
 
ATANJA          10,00kguser posted image
                       75,00kg
 
 
BLANKA         15,00kguser posted image
 
 
 
 
upam da vam je tabela všeč če je kje napaka sporočite pa popravim
gremo punce jutri začnemo zares do idealne teže gov gov gov user posted image user posted image user posted image user posted image
 

 
 
 
 
 
 
 

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 19:36:50   
atanja
Grem zadnjič jest tako poznouser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 5.1.2009 se katera pridruži
4.1.2009 19:50:43   
murphy
Jaz sem z vami!user posted image
Stanje: 76 kg
Cilj: -13 kg
Motivacija:ena sexi poznopoletna poročna oblekcauser posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?