|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6. bolezen
18.9.2007 9:41:16   
madela
Mogoče mal hecno vprašanje,ampak res več nimam pojma ,kaj je našemu malčku user posted image

Vsi skupaj prebolevamo neko virozo,kašelj,pa zamašen nos...,najmlajši pa je pred dvema dnevoma dobil še izpuščaje po trebuhčhu in hrbtu. Izpuščaji so enaki tistim,ki jih je imel nekje tri mesece nazaj,ko je imel 6.bolezen.
Zdaj me pa zanima,a je možno,da to bolezen dobi 2x user posted image  Če ne,kaj bi potem lahko bilo??
Aja,pa izpuščaji ne spominjajo na tiste,ki so pri alergiji,star pa je 1o mesecev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 9:52:02   
Naty*Taja
Madela, mogoče je pa peta bolezen. Razlika med 6. in 5. je samo v pojavnosti izpuščajev. Pri eni se spustijo vmes  pri eni pa po vročini. Pa pri eni so po obrazku taprvo pri drugi pa mislim, da po trebuščku. Lahko je pa tudi, če ima vročino, da se je pregrel in ima tiste vročinske spuščajčke.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 9:52:47   
Naty*Taja
Aja - ponovi se pa tole baje ne, ker je tako kot npr. norice, ki jih enkrat preboliš in si potem odporen nanje.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 9:54:45   
Maxica
Morda so pikice tudi samo od viroze. Pri šesti bolezni bi moral dva, tri dni imeti res visoko vročino, no, vsaj pri nas je bilo tako.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 10:05:49   
madela
Mogoče bi pa res lahko bila 5.bolezen,na to pa sploh nisem pomislila.
Ima vročino že cel čas,ampak ne visoke,tam okrog 38 se giblje,tako da mislim,da vročinski izpuščaji ne bi smeli biti.
A pri peti bolezni moram it k zdravniku? user posted image
Ja,tudi naš je imel pri 6.bolezni 3 dni visoko vročino,potem pa izpuščaje,zdaj pa oboje skup.
Hvala!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 10:27:03   
madela
Sem šla prebrat v knjigo,kakšni so simptomi,pa je zgleda,da res 5.bolezen.
Namreč prvi znaki so full rdeča lička,torej preden se pojavi izpuščaj in naš je imel te znake.
Kužna baje,da več nisva,s temi izpuščaji pa bo zgleda preživel nekaj tednov ali pa mesecev user posted image
No,vsaj tako piše,glavno,da ga ne srbi in se ne praska,drugo bomo pa že.
Še enkrat hvala user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 10:41:03   
2 Sraki
Pokliči pediatra in vprašaj predno greš. Zadeva je pomoje nalezljiva, če gre za 5. bolezen, zato ni ravno dobro med druge otroke hodit. No vsaj tako so nam svetovali.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 11:20:48   
madela
Je nalezljivo ja,sam baje,da ko se pojavi izpuščaj nisi več kužen.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 12:02:21   
Janya
Vseeno sporoči pediatru, da ima 5. bolezen, da se zabeleži v zdravniški karton.
Lepo okrevanje.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 12:16:12   
Anonimen
JAz dam stavit, da so izpuščaji od viroze in ne od 5. bolezni. Tudi mi smo jih imeli. LAhko pa tudi, da mu je bilo prevroče, če si ga zaradi prehlada preveč oblekla. NEkatere mamice jih ptem tako oblačijo, da joj. Pa ven kao ne smejo...kljub temu, da nimajo vročineuser posted image .

Za 5. boleznijo zbolijo ponavadi po 2. letu, za 6. pa do dveh let.

(odgovor članu Janya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 12:21:41   
madela
Ja,seveda je možno da bi bilo od viroze. Oblečen je pa samo v bodija in hlačne nogavice,tako da prevroče mu tud ni,pa ven gremo,tako da to ziher ni vzrok.
Če izpuščaji ne bodo izginili,se bova pa morala it pokazat pediatru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 12:50:23   
Anonimen
Moj je imel izpuščaje skoraj mesec dni od viroze.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 13:02:30   
madela
Aja user posted image
Bošček,pa ga je kaj srbelo,se je praskal?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 13:16:49   
NRMM
Moja je prebolela 5 bolezen pri 16 mesecih in sicer najprej 3 noči blago temperaturo,ki je cez dan ni bilo,potem pa je dobila rdeča lička,drugi dan pa izpuščaje po telesu in je bila diagnoza 5 bolezen.
Ko se pojavi izpuščaj bolezen ni več nalezljiva.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 6. bolezen
18.9.2007 17:59:24   
Naja30
Mogoče je imel vročino in so izpuščaji od tega?
Ali pa mu je bilo samo bolj vroče.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 6. bolezen
19.9.2007 11:58:43   
Naty*Taja
Naš je 5. prebolel pri 9 mesecih, tak da preverjeno ne drži, da lahko zboli samo po 2. letu!
Vsekakor po moje ni treba k zdravniku, ker itak ne dajo nobenih zdravil, ne pri virozi ne pri 5. bolezni. Sam še kej bo staknu zraven. Ti ga po moje kr opazuj in če bodo res kake druge spremembe pokliči k zdravniku.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?