|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 9:15:01   
heli23
Pozdravljene!!!
Prosim punce pomagajte, moj 6-mesečni sin ga je začel ponoči pošteno biksat!!!! Zvečer zaspi ob osmih in skupaj ne da se zbudi spi do polnoči, potem pa se zbuja na dobre pol ure in hoče čaj piti ter seveda dudico, okoli tretje ure pa se popolnoma zbudi in ni splo zaspan. In takrat imamo jok in stok ker ga na "silo" poskušam nazaj uspavat. Tako potem to traja dobro uro dokler se ne utrudi od samega joka in upiranja spanju! Potem pa do jutra zopet bujenje na dobre pol ure! KAj naj storim da bo imel bolj trden in daljši spanec, kajti s partnerjem sma že oba čisto utrujena!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 9:17:48   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: heli23

Pozdravljene!!!
Prosim punce pomagajte, moj 6-mesečni sin ga je začel ponoči pošteno biksat!!!! Zvečer zaspi ob osmih in skupaj ne da se zbudi spi do polnoči, potem pa se zbuja na dobre pol ure in hoče čaj piti ter seveda dudico, okoli tretje ure pa se popolnoma zbudi in ni splo zaspan. In takrat imamo jok in stok ker ga na "silo" poskušam nazaj uspavat. Tako potem to traja dobro uro dokler se ne utrudi od samega joka in upiranja spanju! Potem pa do jutra zopet bujenje na dobre pol ure! KAj naj storim da bo imel bolj trden in daljši spanec, kajti s partnerjem sma že oba čisto utrujena!!!



Krasote starševstva, kaj češ. Jaz imam razlike 15 mesecev med otrokoma, tako da mirno rečem, da nisem spala 3 leta. user posted image user posted image user posted image

Zgleda ima takšno obdobje, ki ga boste morali skupaj prebrodit. Preveri, če mu je vroče.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 9:23:00   
kristinaj
poskusi mu takoj ko se zbudi dat dudico v usta, če ne bo pomagalo mu namesto čaja poskusi dat vodo...... mogoče je lačen, v zadnji obrok mu dej piškot, dva.....

jaz izkušenj nimam, naša spi celo noč od 3m dalje, kakšenkrat ko kaj zajoče ji vtaknem dudico in spimo do jutra.......


(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 9:39:14   
ana b
Dobrodošla v klubu!
Naš je star 7mesecev, pa nam ga na tak način sračka od začetka, s tem, da je najdaljši skupni čas spanja pri nas 3 ure user posted image .
Meni je pomagalo pedvsem to, da sem se nehala trudit sredi noči, da bi na silo ga dajala spat. Pustim ga v posteljici in mu prižgem vrtiljak in pustim oz. prižigam vrtiljak dokler on ne obupa in zaspi.
Kakšnega pametnega nasveta pa nimam.

Srečno

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 9:41:52   
heli23
Tudi jaz ga pustim, samo vse skupaj bi bilo malo lažje če ne bi imela tako močnega, vreščečega in prav hudo glasnega joka, ki gre prav na živce!!!! In to vsaki dan znova, in oba že prav pošteno glava boli! Ko samo slišim jok mi že grejo lasje pokonci! Po mojem si bom nabavla une zatiče za ušesa!user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 9:47:00   
BAMBINA_
Naš je spal že cele noči, potem pa ga je začel takole biksati, kot opisuješ ti. Zbujanje na pol ure. Pa tudi podnevi je zelo malo oz. skoraj nič spal. Obraz rdeč kot kuhan rak, poln pikic... In to dobra dva meseca! Prejšnji teden pa kot bi odrezal, ponoči spet spi brez prebujanj, podnevi po tri ure v kosu, ni več rdeč, pikice so izginile. Po mojem je krivo izraščanje zobkov.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 10:02:23   
Talika19
Pri nas imamo podobno zgodbo. Do 3 mesecev se je zbujal 2x, da se je podojil. Zdej se pa zbuja skoz, največ spi 3 ure v kosu.user posted image Zadnje čase je problem, ker po dojenju sploh ne zaspi nazaj ampak jamra, stoka, se zvija, joka, čeprav spi pri nama. To traja od pol ure pa tudi do 3h.user posted image  Jaz mislim, da ga nekaj matra (slaba prebava odkar jemo GH, zobki, ki mu že ven rinejo), ker drugače ne bi tolk jokal sredi noči. Mah bo že. Ko se enkrat s tem sprijazniš je kar malo lažje, čeprav še vedno hudo.user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 10:24:41   
Naja31
Ko se enkrat s tem sprijazniš je kar malo lažje, čeprav še vedno hudo


Se strinjam. Tako pač je.

Moj 3 letnik še vedno zelo redko prespi noč. Če se zbudi samo 1x, je super. Danes ponoči se je zbudil 3x.

In čez 14 dni dobimo novega user posted image , tako da bo sploh pestro. Jaz sem na "ne-spanje" in konstantno zbujanje že tako navajena, da me ne skrbi preveč.

Sicer se je pa prvi sin zbujal tudi po 10x na noč do enega leta in pol, tako da se meni zdi super, ko se zbujajo samo 2x ali 3x. user posted image

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 10:50:38   
BlackyMouse
Moj je do 4.meseca celo noč prespal, brez zbujanja.. Potem se je začel zbujat, vedno bolj pogosto. Pa sem se navadila. To je moje delo, da poskrbim zanj, pa če bedim. Sedaj par dni že celo noč spi ( 8 mesecev ), a vseeno vem, da bodo kmalu spet tiste nočke. Se ne sekiram.

Sem mu pa jaz zmeraj TV prižgala, dala malo na glas, je gledal in sam od sebe zaspal v mojem naročju. Je gledal minuto, dve, pa zaspal. Nekatere to še bolj zbudi.


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 11:14:57   
tikatoka
Pri meni je mali spal od 1,5 meseca naprej celo noč. Ravno pri 6-7 mesecih pa ga je začel biksati. Najprej smo mu za v posteljo kupili več dud. Ponavadi se je zbudil ker ni imel dude, potem je sigurno kakšno našel in si jo dal sam v usta in spal naprej. Nato smo mu zvečer povečali gosti obrok. Če nič ni pomagalo, sem ga pustila, prvič sem šla vedno pogledat, če je slučajno kaj narobe, mu dala piti vodo, potem pa sem ga pustila da se dere, po enem tednu je spet spal, sedaj pa kakor imamo srečo, ponavadi ponoči spije vodo in spi dalje.

Pozdravček

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 12:30:27   
_annela_
moj je star 6 mescov in samo prva dva mesca se je zbujav vsake tri ure za jest ampak od rugega mesca pa mi spi vso noč zaspi mi med 22.00 in 23.30 pred spanjem je ter potem spi brez zbujanja do 8.00 ali do 9.00,edino zdaj ko mu zobki rastejo se mogoce enkrat ponoči zbudi za dudiko malo zajoče in to je to.user posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 13:27:49   
muck
Očitno imamo eni res srečo, da ga naši malčki začnejo biksat ponoči. Pač bo že bolje. Jaz se vsaj malo potolažim s tem, da nisem edina in ko ponoči vstajam vem, da je nekje še nekdo, ki isto počne, pa mi je že malo bolje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 22:21:46   
julčka
Pri nas se je dogajala ista zgodba, sem bila že čisto obupana. Meni je pomagalo to, da sem mojo malo navadila da zaspi sama. Prej sem vedno stala zraven postelje dokler ni zaspala, potem pa sem jo začela puščati da je zaspala sama. NA začetku je bilo malo joka, pa sem šla k njej vsakih par minut, tako da je vedela da sem v bližini, po kakšnih 14 dneh pa se je navadila in sama zaspala. Od takrat tudi ponoči ni več problemov. stara je 10 mesecev in od 7 mesca spi od 20.00 do 7.00. Če se ponoči zbudi si poišče dudo in zaspi nazaj. Nam je tako uspelouser posted image .


(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 22:23:55   
sandra85
moj je imel par dni obdobje, da se je okrog 3h zbudil in začel na ves glas čebljat in se smejat. z dragim sva se sam za glavo prijelauser posted image
prvi dan sem stopila k posteljici in ga poskušala uspavat. ko je videl da sem šla stran, takoj jok!!!
drugi dan sem ga pustila in nisem niti k posteljici stopila in se je sam naveličal čez 10 minut je zaspal, ker je videl, da ni noben za igro ob 3h zjutrajuser posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 22:25:28   
Naja30
Moja je tudi začela takole ga sračkat pri 6m. Naredila sem lahko edino to, da sem jo dala na joško. Samo tako se je pomirila. Še danes ne vem, ali je bilo od zobkov ali od vročine (je bilo poleti) ali kaj drugega. Minilo je pri 10m.

(odgovor članu julčka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
18.3.2008 22:25:44   
Anonimen
Cim vec svezega zraka cez dan.
Prezraci spalnico, preden gre spat.
Poglej, ce zrak ni presuh in je zato zejen?

Mogoce ga mucijo zobki in se zato zbuja, tudi to je mogoce.

Kako ga pa uspavas nazaj?

(odgovor članu heli23)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
19.3.2008 10:13:16   
tasa80
Ja tudi mi smo na istem.Naša 7 mesecev stara punčka podira rekorde in se zbuja na dvajst minut in to že dva meseca. Tako da sem včasih res že na koncu od utrujenosti.Smo tudi vse že probali pa nič.Je pa prejšnji teden dobila prvi zobek.Pa bo že minilo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
19.3.2008 10:35:08   
heli23
Ja najprej mu dam ko se zbudi malo čaja, in včasih je to dovolj da zaspi nazaj ponavadi pa ne. In potem si čisto pebudi in začne jokati. Najprej ga pustim in mu vsake toliko časa dam dudico, sam če se pa ta jok in stok nadaljuje kakšno uro in dlje, potem obupam in ga vzamem k sebi. Potem pa ponavadi počasi zaspi že od same utrujenosti od joka! Sam sem včeraj po dobrem pregledu njegovih ustec ugotovila da mislim da mu raste prvi zobek. Čuti se še nič ne, ampak se pa vidi tako belo, in mislim da bi to lahko bil zobek. Tako da se sedaj enostavno moram sprijazniti z nočnimi štorijami in upati da bodo čimprej minile user posted image

(odgovor članu tasa80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 6-mesečnik ne spi!!!!
19.3.2008 11:29:28   
rose
Pri nas je enako. S tem da spi max 3 ure skupaj. Jo pa imava zdaj kar pri sebi, da mi je lažje. Ker ponoči tudi do 3x se dojive, samo tako se umiri. Ravno danes se je ob 3eh zjutraj hotla igrat user posted image  z mano. Tako je, pa samo upam, da bo to obdobje hitro za nami.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?