|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   7 mesecev
15.6.2010 13:57:36   
veternica4
ali mi lahko katera napiše kaj jejo vaši 7mesečniki

kdaj,,,kaj,,,,koliko?

hvala

al pa kakšen link?

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 7 mesecev
15.6.2010 20:01:26   
Tula
Živijo!

Naš fant (11.11.2009) je veliko: testenine z omakami (paradižnikovo, smetanovo), riž (mlečni in piščančjo rižoto), zelenjavo (bučke, brokoli, korenje, cvetačo, blitvo, špinačo), krompir (pire in v kosih - samo speštan), sadje (banane, breskve, marelice), telečje in piščančje meso, čokolino. Pri kuhani zelenjavi s krompirjem mu obvezno malo "zabelim" z olivnim oljem in ima zelo rad. Je 5-krat na dan, včasih tudi 6-krat, zjutraj (običajno okrog 6.00) mu dam še aptamil, za zajtrk ima čežano ali čokolino, za kosilo kaj od kuhane zelenjave ali riž ali testenine, popoldan za malico banana in sadna skuta, zvečer pa včasih še aptamil ali pa čokolino ali mlečni riž.
user posted image


Pozdravček!

< Sporočilo je popravil Tula -- 15.6.2010 20:04:58 >


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 7 mesecev
16.6.2010 11:55:20   
ROŽICI
kak pa narediš čokolino?men so rekli da ne smem dat mleka do 1 leta.
lahk samo predelano- jogorte,skuto...
moj sploh ne rad je..in ne vem kaj mu naj še damuser posted image


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Tula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 7 mesecev
16.6.2010 12:35:28   
Tula
Hm, jaz mu dajem mleko z 1,5% mlečne maščobe in nimam nič slabe vesti. Pol pa se eni čudijo, zakaj mulčki nič ne jejo in pljuvajo hrano... Če mu daš en mlečni obrok v dveh dneh, mu sigurno ne bo hudega. Ne vem,  naredi po svoje, jaz nikoli nisem komplicirala, tudi jagode je že jedel, pa mu ni bilo nič...


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 7 mesecev
16.6.2010 13:43:50   
norksi
mi smo veliko idej dobili tu
http://www.caszadruzino.com/dojencek/prehrana - spodaj imaš tudi link na recepte

(odgovor članu Tula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 7 mesecev
16.6.2010 15:46:44   
ROŽICI
hvala..dober link,user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu norksi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?