|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 16:44:26   
Anonimen
A mi prosim zaupate, kakšne plače imate tisti, ki plačujete vrtec v 8. plačilnem razredu?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 17:56:05   
TIA22
user posted image user posted image user posted image , A do osmega razreda gre???? Jaz sem v prvemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 17:59:21   
Anonimen
Dokler nisem rodila drugega otroka, sem za prvega plačevala 8.razred. Sedaj smo en razred nižje, ker smo 4-članska družina.
Plače imava pa oba z možem cca.330.000 SIT (vsak).

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 19:46:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dokler nisem rodila drugega otroka, sem za prvega plačevala 8.razred. Sedaj smo en razred nižje, ker smo 4-članska družina.
Plače imava pa oba z možem cca.330.000 SIT (vsak).


O madona kaj pa delata user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 19:51:45   
Anonimen
Jaz bi tut za tak dnar delala. Takoj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 20:38:08   
Anonimen
Jaz dobim s prevozom (cca 200 EUR) + malico 950 EUR, moj pa 1.500, tudi s prevozom in malico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 21:09:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz dobim s prevozom (cca 200 EUR) + malico 950 EUR, moj pa 1.500, tudi s prevozom in malico.


A na take dohodke padeš v 8. razreduser posted image user posted image
Fak....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 21:14:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz dobim s prevozom (cca 200 EUR) + malico 950 EUR, moj pa 1.500, tudi s prevozom in malico.


A na take dohodke padeš v 8. razreduser posted image user posted image
Fak....



Ja. user posted image Zato sem tudi temo odprla, ker se mi zdi čudno. Sicer imava kar vredu plači, vendar plačujeva isto vrtca kot tisti, ki imajo bistveno več.user posted image Kar jih verjetno ni malo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 21:32:13   
lol
pa si zračunaj sama v ker plačilni razred padeš in kolk boš plačevala.
http://portal.3-port.si/public/program_files/vrtci/index.layout

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 22:14:01   
piščanc
tista s 330.000 SIT vsak imata 2754€ na mesec, vi pa 2640€ na mesec. bi rekla da ste tam tam. in ja, tako se pade v 8. razred. hitro, brez problema

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
7.2.2008 22:32:50   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz dobim s prevozom (cca 200 EUR) + malico 950 EUR, moj pa 1.500, tudi s prevozom in malico.



A na take dohodke padeš v 8. razred
Fak....


Karin, da vama to ne bo vzelo volje po otroku. user posted image
Je pa res, da vrtec ni poceni. Pa še podražili ga bojo user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 8:21:05   
Rožica I
Pri nas bi nam s takimi prihodki (daj jih Bog oz. diploma in nov šiht kmalu user posted image !) z vključenim 2x-nim plačilom vrtca, ostalo še 1000€ na mesec.
Bi se pa sigurno hitro razvadili, verjamem user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 19:10:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz dobim s prevozom (cca 200 EUR) + malico 950 EUR, moj pa 1.500, tudi s prevozom in malico.



A na take dohodke padeš v 8. razred
Fak....


Karin, da vama to ne bo vzelo volje po otroku. user posted image
Je pa res, da vrtec ni poceni. Pa še podražili ga bojo user posted image



Ne me ni minilo. Moji otroc bodo kar v zasebnem varstvu. Ma ni šans da dajem tolk keša.....za tak denar oz. mogoč mal več ga daš lahko v privat vrtec kjer se mu mal bolj posvečajo.

Drgač pa anonimna z malico in prevozom dobi 950€. To je k odšteješ malico in prevoz ene 650€. Dedc pa tud z malico in prevozom 1.500€. Pa če še tle sam malico odštejemo brez prevoza mata skupej tam ene 2.000€  neto dohodka mesečno. In z takim dohodkom padeš v 8.razreduser posted image
A ni to kao najvišji razreduser posted image
Pol si z enima dvema povprečnima plačema v istem razredu k razni direktorji z 20.000€ mesečnega dohodkauser posted image
Po tej logiki anonimni k bo mela dva otroka recimo v 7.razredu, se ji ne bo splačal v šiht hodit. Sej bo celo plačo za vrtec vrgla....user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 19:44:52   
Muklla
Anonimna, a nisi ti mal tole narobe zračunala. 8. plačilni razreduser posted image ? Zato, ker jst mam neto plačo 1200 EUR, mož 1000 EUR, pa pride po izračunu 6. plačilni razred. Ne vem, no.
Ne vem, al pa jst ne znam vnest podatkovuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 19:48:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Anonimna, a nisi ti mal tole narobe zračunala. 8. plačilni razreduser posted image ? Zato, ker jst mam neto plačo 1200 EUR, mož 1000 EUR, pa pride po izračunu 6. plačilni razred. Ne vem, no.
Ne vem, al pa jst ne znam vnest podatkovuser posted image .


Ja men je tud čudno. Ker sem šla zdej prav računat in je tud men 6.razred vn vrglo.

(odgovor članu Muklla)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 19:56:26   
mojcaziga
Kot prvo navajaš neto plačo, za izračun pa je važna bruto plača. Kot drugo dala si približne dohodke, kjer se ne ve koliko je plača in koliko zneseta prevoz in prehrana.

Ampak tako na oko, bi rekla, da pridete v 6. (848,97 - 1091,52€ bruto na člana) ali 7. razred(1091,53 - 1334,0€)

LP, MOjca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 21:35:11   
trnuljčica
Kaj pa lastniško stanovanje, a se ne vnese tudi to notri? Mogoče zato višji razredi? Samo vprašam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
8.2.2008 23:44:36   
Anonimen
Midva z možem sva si zračunala vrtec, s plačami padeva v 6.razred...ker pa imava še dva stanovanja, v enem živiva, v drugem pa ne, lepo padeva v 8.razred...oba stanovanja sva podedovala, ampak zaradi tega bova očitno hočeš-nočeš plačevala vrtec toliko kot nekdo ki ima 10x višjo plačo od naju.
Edino to meni ni fer, da bo nekdo plačeval enak znesek vrtca kot nekdo ki ima 10x, 20x ali večkrat višjo plačo. Ali pa nekdo ki je bogat ko sam satan in nima nič prijavljeno nase in tko lepo furajo...sam to na žalost tko je.

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
9.2.2008 19:32:14   
Pauline
Jaz imam 1400 plače, mož cca 2000, pa ne padeva v 8. razred. Lansko leto sva bila v 7., za letos pa ne vem ( so šle plače malo gor ).
A si to dobila že novo odločbo ?  

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
11.2.2008 12:50:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Anonimna, a nisi ti mal tole narobe zračunala. 8. plačilni razreduser posted image ? Zato, ker jst mam neto plačo 1200 EUR, mož 1000 EUR, pa pride po izračunu 6. plačilni razred. Ne vem, no.
Ne vem, al pa jst ne znam vnest podatkovuser posted image .


Tako mi piše na odločbi. Nisem sama računala.

(odgovor članu Muklla)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
11.2.2008 13:31:11   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Vesnyca

Midva z možem sva si zračunala vrtec, s plačami padeva v 6.razred...ker pa imava še dva stanovanja, v enem živiva, v drugem pa ne, lepo padeva v 8.razred...oba stanovanja sva podedovala, ampak zaradi tega bova očitno hočeš-nočeš plačevala vrtec toliko kot nekdo ki ima 10x višjo plačo od naju.



Ni fer, vendar vaju pride razlika med 6. in 8. razredom največ 100 eurov (odvisno od starosti in kraja kjer živite), medtem, ko lahko prazno stanovanje oddajata za vsaj 300 eurov najemnine ali več. Torej je ena računica, a ne?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
11.2.2008 19:33:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Vesnyca

Midva z možem sva si zračunala vrtec, s plačami padeva v 6.razred...ker pa imava še dva stanovanja, v enem živiva, v drugem pa ne, lepo padeva v 8.razred...oba stanovanja sva podedovala, ampak zaradi tega bova očitno hočeš-nočeš plačevala vrtec toliko kot nekdo ki ima 10x višjo plačo od naju.



Ni fer, vendar vaju pride razlika med 6. in 8. razredom največ 100 eurov (odvisno od starosti in kraja kjer živite), medtem, ko lahko prazno stanovanje oddajata za vsaj 300 eurov najemnine ali več. Torej je ena računica, a ne?


Tu ne gre za nikakršno računico, sploh pa ni računice da mešaš najemnino z vrtcem, prosim lepo. Da ne bo pomote, hvala do smrti staršem za oba stanovanja...jaz sem samo rekla, da ni fer, glede na najino plačo da bova plačevala toliko kot nekdo, ki ima 10x višjo plačo od naju, pa živi v vili, hudi hiši, dobri avtomobili in podobno. Najina oba stara stanovanja pa sta vredna veliiiiiiiiiiiko manj.
Pa da me ne bo katera narobe razumela, nič ne jamram...sam res je to velik denarja za vrtec na najino plačo, sva se ravno z možem pogovarjala, da je to full velik.

< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 11.2.2008 19:38:15 >

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
11.2.2008 20:20:54   
CatJa
Tu ne gre za nikakršno računico, sploh pa ni računice da mešaš najemnino z vrtcem, prosim lepo.


Sori, pa je. Sicer ne vem, v čem je smisel, da moraš na vlogi prikazovat, koliko vredno premoženje poseduješ. Tolk neumni pa niso, da smatrajo, da nekdo, ki ima dva stanovanja, tudi dejansko živi v obeh. In kaj je najemnina drugega kot tvoj dohodek? Če ga ne oddajaš, je pač tvoj problem. Pa ne mislim zdaj osebno vaju, da ne bo spet kake zamere.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
11.2.2008 20:23:53   
CatJa
...jaz sem samo rekla, da ni fer, glede na najino plačo da bova plačevala toliko kot nekdo, ki ima 10x višjo plačo od naju, pa živi v vili, hudi hiši, dobri avtomobili in podobno. Najina oba stara stanovanja pa sta vredna veliiiiiiiiiiiko manj.
Pa da me ne bo katera narobe razumela, nič ne jamram...sam res je to velik denarja za vrtec na najino plačo, sva se ravno z možem pogovarjala, da je to full velik.


Je velik, ja, pač neke meje postavijo. Jaz si kot s.p. plačujem minimalne prispevke (baraba), moj ima plačo mal nad povprečjem, pa sva v 6. plačilnem razredu. A to je pa fer? Pa se nikomur ne pritožujem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 8.plačilni razred za vrtec
11.2.2008 22:10:30   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: Vesnyca

Midva z možem sva si zračunala vrtec, s plačami padeva v 6.razred...ker pa imava še dva stanovanja, v enem živiva, v drugem pa ne, lepo padeva v 8.razred...oba stanovanja sva podedovala, ampak zaradi tega bova očitno hočeš-nočeš plačevala vrtec toliko kot nekdo ki ima 10x višjo plačo od naju.
Edino to meni ni fer, da bo nekdo plačeval enak znesek vrtca kot nekdo ki ima 10x, 20x ali večkrat višjo plačo. Ali pa nekdo ki je bogat ko sam satan in nima nič prijavljeno nase in tko lepo furajo...sam to na žalost tko je.



Meni se pa ne zdi fer, da privatniki prikazujejo najnijžo plačo in padejo v najnižji plačilni razred (da ne govorimo še o otroških dodatkih). V vrtec se pripelje z mercedezom, BMW ali pa Audijem, plača pa skoraj nič. Moja mami, ki dela v vrtcu, je rekla, ko so včasih še one talale položnice, da so samohranilke več plačale kot tisti, ki je bil privatnik. user posted image user posted image Ne mi zamerit, ampak taki ljudej so za mene podli.


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?