|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 19:55:02   
triša
Smo tik pred tem, da kupimo avtosedež. Ampak ne vem katerega naj vzamem glede na to da ima naša pikica zdaj pri 7m že 9 kg (rodila se je 4.5 kg to se pravi da je v sedmih mesecih težo podvojila in če bo šlo s tem tempom naprej bo mela pri letu in pol že 18 kg )se bojim, da ji bo ta 9-18kg prehito premajhen. V drugi kategoriji 9-36 pa nenajdem nič pametnega oz. takega da bi jo že zdaj lahko dala noter.

Kaj mislite do katere starosti otrok doseže teh 18 kg, glede na to da je že zdaj ful dolga in težka??
Ker se mi ne zdi smiselno kupovati sedež za cca 1 leto.

Enostavno ne vem kako se naj odločimuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 20:06:52   
Petraa
Ne sekiraj se,teža ne bo več tako napredovala.Kupi avtosedež od 9-18 kg,mi sicer ga imamo smo dobili podarjenega,ampak bomo kupili kar avtosedež do 36 kg

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 20:47:27   
viv_
100x prežvečena tema, pa vseeno...

Teža ne narašča kar linearno.

Sedeži 9-18 zdržijo kar nekaj časa. Moja hčer ima pri 3 letih 18 kg, pa je med težjimi.

Vsi bi vse najboljše za svoje otroke, a pri avtosedežih, ki so res pomembni, bi pa vsi nekaj šparali in kombinirali...

Moje mnenje, kupi 9-18. Ker v njem super sedi, lahko se kar precej poleže, tako da je dober tudi za spat.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 20:49:40   
ona
jaz,če bi se sedaj odločala bi vzela do 36 kg!naša ima sedaj kmalu 2 leti in jo ne spravim več v tega do 18 kg,tako,da mi je prav žal,da ga je tako hitro prerastla.Imela ga je od ene 9 meseca,če ne še prej in smo sedaj morali nabavit novega.user posted image
ima pa sedaj pri 2 letih 15 kg in že pri 13 kg jo nismo spravli več noter!
Ti raje malo še preglej,če najdeš kakšnega fajn do 36 kg,pa bouser posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 21:51:11   
darja72
Kaj pa, če bi še nekaj časa (dva meseca recimo) uporabljala lupinico in potem kupila sedež 9-36 kg.  Npr.  Concordovega Trimaxa. lp

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 21:56:02   
triša
Ja sem razmišljala o Concordu, pa mi je žal da ga nisem v Šparu vzela ko je bil v akciji. Lupinice pa skoraj ne mormo več met ker ji nogice že krepko čez visijo. Bom šla jutri v BC pa jo bom dala v ene par sedežev, pol bomo pa vidli.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 22:15:44   
NIN@
Mi tud kupujemo concorda trimaxa, če kira ve za kako akcijo naj javiuser posted image

lp
nin@

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
18.12.2006 22:46:06   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: viv

100x prežvečena tema, pa vseeno...

Teža ne narašča kar linearno.

Sedeži 9-18 zdržijo kar nekaj časa. Moja hčer ima pri 3 letih 18 kg, pa je med težjimi.

Vsi bi vse najboljše za svoje otroke, a pri avtosedežih, ki so res pomembni, bi pa vsi nekaj šparali in kombinirali...

Moje mnenje, kupi 9-18. Ker v njem super sedi, lahko se kar precej poleže, tako da je dober tudi za spat.


točno tako user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
19.12.2006 7:10:56   
anajmad
Mi bomo kupili od 9-18kg rommerja. Pri Sončku jih ful ugodno prodajajo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 9-18 ali 9-36 kg
19.12.2006 10:03:30   
golobvalerija
Lep pozdrav!
Moj sin je imel 3590 g ko se je rodil. Pri 4.5 mesecih je imel že 9 kg, zato smo zamenjali jajčko z avtosedežem 9-36 kg. Kupila sem avtosedež Concord v sparu, takrat, ko je bila akcija. Z njim sem zelo zadovoljna. tudi prevleka gre lepo dol in jo je zelo lahko dati nazaj. Predlagam, da kupiš onega do 36 kg, saj se da kasneje hrbtni del vzeti stran, do 18 kg pa ne in boš morala spet kupiti novega.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?