|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   90 dnevna dieta
14.7.2014 11:23:06   
PPLP
Lep pozdrav!

Prosim, da mi odgovorite tiste, ki imata enako izkusnjo:

sem na 90 dnevni locevalni dieti, shujsati moram 5 kg. Po enem mesecu sem izgubila 2 kg.

Vpraasanje: ce ste imele za izgubit malo kg koliko casa je trajalo, da ste prisle do zeljenega rezultata s to dieto? Seveda telovadba pase zraven.

Hvala,

Tanja

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 14.7.2014 21:36:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 90 dnevna dieta
15.7.2014 9:49:36   
Balerina
Mislim da boš na to zelo težko dobila odgovor.
Namreč to je odvisno od posameznika eni izgubijo kg zelo hitro drugi pač ne.
Če gledam seda sedaj pri 38 in po 3 otrocih nikakor ne morem izgubiti kg, včasih mojemu rečm da imam občutek da se jaz redim če on je user posted image

No pred cca 4 leti sva imela dieto po Montingnacu. Oba sva morala izgubiti po cca 10 kg, jaz malo manj on malo več. Prvih 3 mesece naj bi imeli 1. stopnjo, tista strožja kjer hujšaš potem pa 2. stopnjo da vzdržuješ težo. V bistvu je potem samo način prehranjevanja.
On je po dobrem mesecu moral prekiniti s 1. stopnjo ker če bi nadeljeval bi sheral user posted image , jaz pa sem izgubila komaj 2 ali 3 kg. Zaostavilo se je pri vsakem kg in potem bilo potedne na isti teži, komaj sem prišla na željeno težo. Pa sva isto delala jedla isto hrano, jaz manjšo količino saj sem tudi manjša, isto telovadila.
Ampak on ima tako telo kak dan manj je pa izgubi tisto kilo jaz pa bi bila lahko skoraj cel teden brez pa ne gre nikamor.

Zato mislim da je težko vnaprej napovedati kako dolgo boš potrebovala da izgubiš tistih 5kg.

Bolj se mi zdi pomembno da spremeniš način prehranjevanja in gibanja in da potem obdržiš željeno težo

Pe veliko sreče

(odgovor članu PPLP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 90 dnevna dieta
15.7.2014 16:51:47   
robista
Te diete so res odvisne od vsakega posameznika. Nekateri drastično in hitro shujšajo, drugi pa spet ne. Pri meni se ni obrestovala nobena dieta, vsaj ne za dolgo. Manj kilogramov sem dosegel šele, ko sem spremenil način prehranjevanja in telesne aktivnosti. Se pravi bel kruh in testenine sem zamenjal s polnozrnatimi. Odpovedal sem se sladkorju in delno tudi alkoholu user posted image
Sedaj imam 7 kg manj kot pred dvemi leti.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 90 dnevna dieta
23.7.2014 13:24:39   
majkeljanuar
Vsako telo je nekaj posebnega, zato tudi nikjer ni nobenega pisanega pravila, katera dieta je res dobra. Vse so dobre, vendar pa ene nucajo nekaterim ljudem, druge drugim, spet tretji pa morajo najti še bolj poseben način življenja. Osebno sem se kar precej zamislil, ko sem prebral tole tukaj: http://www.wellneo.si/dieta/, saj v dokaj kratkem besedilu piše o tistih osnovnih napakah, ki jih delamo in o tem, kako zelo napačno razmišljamo. Verjetno se razlikujejo le tisti, ki imajo znanje iz nitricionistike in poznajo prav čisto vse pasti vsake hrane. Zato ti tudi nihče ne more dati nobenega odgovora o tem, kako hitro boš izgubila teh 5 kg. Načeloma sicer ljudje menijo, da bližje kot si idealni teži, počasneje gre vse skupaj, ampak to ni čisto res, saj je lahko kdaj tudi obratno.

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 90 dnevna dieta
22.7.2015 16:36:42   
KlaraPD
tukaj imaš en dober članek glede prehrane nosečnice:

http://www.planet-diet.si/bio-prehrana/213-kaksna-je-zdrava-prehrana-nosecnice

kar zadeva zakaj je nekdo zgubil več oz manj kg. vsako telo je drugačno, glede nato da je on zgubil več kg, je verjetno imel tudi več kg kot ti

lp

(odgovor članu majkeljanuar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 90 dnevna dieta
11.9.2015 13:43:31   
Danval
Izguba teže je kombinacija procesa in ravnotežno pravilno prehrano in redno vadbo. No dober rezultat brez redne vadbe.

(odgovor članu KlaraPD)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?