|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   90d dieta
30.10.2005 13:24:38   
zi&mm
Pozdravljene,

berem, berem in se čudim kako ste vse pridne user posted image  glede te 90dnevne diete in sem se odločila, da začnem tudi sama to zadevico.
Med user posted image  sem pridobila kar 20kg, v 3t po porodu sem zgubila približno 13kg, sedaj pa namesto da sem kak kg zgubila sem ga pridobilauser posted image , ker enostavno jem kadarkoli in karkoli. Žiga je zelo živahen in razigran user posted image  , še vedno se dojiva,zaenkrat ima en obrok sadja, zvečer rizolino v mleku + dojenje pred spanjem ampak mislim, da dieta ne bi škodla mlekecu.

No, kaj me pravzaprav zanima je sledeče:
1. kako je z kavo med 90d dieto? namreč pri meni se dan ne začne brez kavice. kaj pijete razen vode?
2. kam skuta, kisla smetana, jogurti?
3. palačinke, petit keksi, marmelada, eurokrem?
4. vse pišete o testeninah z omakicami, kakšne omakice si pripravite?
5. a telovadite kaj?
 
Mislim, da so to vsa vprašanja; če pa ima kakšna kakšen nasvet v zvezi z dieto, naj kr pripiše.
 
Hvala in lep danuser posted image

Lp z user posted image

Miliuser posted image

_____________________________

Mili & Žiga
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 90d dieta
30.10.2005 13:38:37   
Anonimen
Bom odgovorila, kar vem:
1. kako je z kavo med 90d dieto? namreč pri meni se dan ne začne brez kavice. kaj pijete razen vode?
- kavo lahko piješ, le da brez mleka in sladkorja (jaz jo sladkam z umetnim sladilom); razen vode lahko piješ sok, stisnjen iz svežega sadja, pač namesto sadnih obrokov, ali pa mineralno vodo s CO2, to tudi jaz včasih pijem, malo za spremembo (čeprav gazirane pijače menda itak niso priporočljive), ter mogoče donat, če se ti zdi, da si zaprta.
2. kam skuta, kisla smetana, jogurti?
- kar se mlečnih izdelkov tiče, v navodilih piše, da ni priporčljivo uživati kravjega mleka in mlečnih izdelkov, razen masla in kisle smetane. Logično da to dvoje lahko uporabiš pri beljakovinskem dnevu.
3. palačinke, petit keksi, marmelada, eurokrem?
- palačinke namesto sladice na OH dan, prav tako kekse z marmelado, za eurokrem pa piše, da naj se ga ne bi - čeprav to je zopet eden izmed nelogičnih pojmov - če se lahko je čokoladne torte ...
4. vse pišete o testeninah z omakicami, kakšne omakice si pripravite?
- omake se lahko je paradižnikove z raznimi dodatki, pač po želji
5. a telovadite kaj?
- jaz ne telovadim
Lahko pa računaš na to, da boš izgubila mleko. Ene punce so že poskusile hujšati med dojenjem, pa so preložile vso stvar v zvezi s hujšanjem, ker se je pokazalo, da oboje naenkrat ne bo šlo. Morda je kateri tudi ratalo, tega ne vem, bodo povedale.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 90d dieta
30.10.2005 13:55:04   
zi&mm
Splišni,
kako pa naj se drugače zredim kilogramčkovuser posted image ? Ker mi gredo prav na živce te odvečne kilice, bi rada tudi kaj od prej obleklauser posted image

_____________________________

Mili & Žiga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 90d dieta
30.10.2005 13:56:48   
zi&mm
POPRAVEK:
kako pa naj se drugače ZNEBIM kilogramčkovuser posted image ?popravek:

_____________________________

Mili & Žiga

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 90d dieta
30.10.2005 14:05:55   
Anonimen
Ne vem, nimam pojma, kako je z dojenjem in hujšanjem. Sama nisem nikoli dojila. Koliko je pa staro dete?

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 90d dieta
30.10.2005 14:27:28   
zi&mm
Žiga je bil 27/10 star 5mesecev;
naš dan zgleda takole:
7:oo dojenje,
9:3o sadna kašica,
12:oo dojenje,
15:oo dojenje,
18:oo dojenje
19:3o 120ml gresa
21:oo adaptirano mleko z rižolinotom (120-150ml) in dojenje (zelo malo) pred spanjem.

Drugi teden oz. jutri pa začneva z uvajanjem zelenjavice tako da bo čez par dni spustil eno dojenje.

_____________________________

Mili & Žiga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 90d dieta
30.10.2005 14:34:15   
Anonimen
Aja, ja potem se pa še kar v glavnem dojite. Lahko poskusiš z dieto, pa boš videla. Samo če se ti bo takoj zdelo, da je mleka manj, potem hitro nehaj. Mislim, da je Jančika pisala o tem, da se ji je takoj poznalo pri mleku in je imela potem kar nekaj dni probleme, da se ji je povrnilo. Ne vem, če je ločevalna dieta primerna za dojenje. Kar veliko si lačen, pa ne ješ prav pretirano raznovrstne hrane. V glavnem bolj eno in isto, razen če nimaš res ogromno časa, da si pripravljaš ne vem kaj vse po tistih receptih iz knjižice. Jaz si ne.
Kaj pa če poskusila samo z ločevanjem živil ob posameznem obroku? Če ješ beljakovine, mora med naslednjim obrokom preteči 4 ure, sicer pa po 2. Najbrž bi bilo to bolje, kot če bi ločevala po dnevih.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 90d dieta
31.10.2005 6:13:57   
Anonimen
Raje počakaj še par mesecev, da se nehata dojiti vsaj v glavnem, brez veze se nekaj igrat, če ne veš, kaj te lahko doleti. Sicer pa je o tej dieti in dojenju nekaj napisanega tudi par postov nižje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 90d dieta
31.10.2005 13:04:50   
smrka
Jest mam bejbo 3,5 mescev staro, pa hujsam po 90 d dijeti. Zaenkrat je mleka dosti.. sem pa 12 dan sele..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 90d dieta
4.11.2005 17:09:55   
brbra
Ja jaz sem tudi med dojenjem hujšala ampak mi v 2.5 m niso šle več kot 3 kg dol in sem nehalauser posted image
Na dojenje mi ni nič vplivalo- zglada da telo samo zadrži vse kar rabi zato pa mi nišlo doluser posted image
Bo treba it zdaj še eno rundo da se malo stanjšamuser posted image

lp


_____________________________

Je ni stvari, ki me ne gane, sploh pa ne hrane

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?