
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: 9 mesečnik noče več nič jesti 12.2.2009 21:35:19
|
|
|
|
Jančika_
|
Jah, nimaš kaj veliko za naredit. Ponujaj mu, ne se pa preveč sekirat, če ne bo hotel. Eni otroci so pač taki (verjemi, da vem, o čem govorim - imam enega takega 4,5-letnika doma ). Na silo pitat ga ne moreš; če se ti bo pa zdelo, da je tako neješč, da to ogroža njegovo zdravje, potem ga pelji pokazat. Če gre pa za zavračanje hrane samo zadnjih nekaj dni, je pa za pomislit tudi na vneto grlo.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiVIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
katero ime vam je bolj všečlajlaLarisa (
76%)

Anais (
14%)

Latisa (
10%)
Število vseh glasov: 305Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!