|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 11:32:13   
Seven*
Ima katera? Kako se obnese? Prednosti, slabosti? Razmisljam o nakupu tistega z velikimi kolesi..

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 11:41:04   
Marogica
Jaz nimam tega vozička, me pa zanima, zakaj ga rabiš? Bolje je kupiti "nastavek" za voziček, kjer ta drugi otrok lahko stoji na njem. Ne vem, kako se imenuje. Vse skupaj boš potebovala maksimalno pol leta, kaj pa potem?
Mi smo našega, ko je shodil, vozili, kakšne pol leta, na koncu v mareli, potem pa smo si raje izbrali krajšo pot za sprehod. Dvigovali ga pa po rokah tudi nismo, je parkrat probal, potem pa je lepo hodil z nami.
Razen, če je tvoj razlog kaj drugega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 11:50:45   
Seven*
Marogica, tudi jaz nisem razmisljala o nakupu. Do sedaj. Jakob se namrec zelo rad vozi v vozicku. Tam se lepo umiri, igra.. Ko hodi zbezlja prakticno vsepovsod in ni govora o kaksnem sprehodu. Ce bom sla kdaj sama z obema na sprehod, se mi zdi to najboljsa varianta. Ne predstavljam si namrec, da bi Jakob stal na oni rolki vec kot 5 minut. Poleg tega ga v vozicek privezes in ne more nikamor. user posted image user posted image user posted image Pa cena tudi ni strasna, nov za 40 jurjev.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 12:05:44   
Marogica
Kaj pa vem. Imaš po svoje prav, da si "olajšaš" sprehod, po drugi strani pa mu daš za vedeti, da ne rabi hodit, namesto, da ga motiviraš k hoji in "vzgajaš", kako se hodi. Torej rokica, pa gremo. 
Sicer sva pa midve skoraj vedno različnega mnenja, zakaj bi bilo tukaj drugače??? Po drugi strani pa nimam izkušenj z dvema tako malima otrokoma naenkrat. Najbrž je tudi na sprehodu drugače..........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 12:37:20   
Seven*
Marogica, tudi jaz sem mnenja, da je otroka cimprej treba navadit za hojo ob odraslem cloveku. Po drugi strani pa moram malo kompromisov narest, da ima tudi Ema kaj od sprehoda in tudi jaz. Ce greva z Jakobom sama na sprehod pa greva brez vozicka. Nekako tako.. Mors vedet, da je Jakob star 21 mesecev, Ema pa 6. Ob taki starosti je tezko z obema sam na sprehod.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 13:31:02   
Jančika_
Marogica, včasih tudi ne gre samo za sprehod kot sprehod - torej za hojo samo za to, da se hodi. Včasih je treba kaj urediti in biti kje ob pravem času - trenutno si z Vasjo ne morem privoščiti, da bi šla brez vozička počet kaj takega. Kaj bo šele z dvema! Tako da tudi jaz razmišljam o tem, kako bomo reševali tako situacijo, čeprav bo razlika med otrokoma večja kot pri Seven.

Seven, kaj pa kakšna marela za dva, recimo BBY jo ima? Meni se to zdi boljše, ker je vendarle lažja in ožja.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 15:49:20   
Seven*
Ema ne sme biti v mareli. Sedisce in hrbtisce mora biti cimbolj kompaktno. Na splosno odsvetuje marele, tudi pri zdravem otroku.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 15:54:56   
Anonimen
Jančika, a potem tisti "univerzalni dodatni sedež" ni bil uporaben? Tisti iz oglasa na RR? Ker me res prav zanima, kaj je to bilo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 18:13:13   
frutka_
Seven jaz ti ga odsvetujem. Je zelo neokreten in visoko ima postavljene ročaje. Imamo jih v jaslicah in ga tiščiš ko nor. Jaz ti svetujem, da poiščeš eno lažjo izvedbo marele, ki ima dokaj stabilno hrbtišče (ker mora biti primerno za Emico).
Meni se zdi neprimeren. Kaj pa dokupiš za BBY marelo, ki jo imaš za Jakoba in ga skupaj prišraufaš?
PP marele so dokaj stabilne v hrbtišču, tudi Chicco vozički...v bstvu ima veliko marel trdo hrbtišče. Le tiste najbolj navadne so mehke.

Ne vem...malo premisli...prečekiraj BC, ampak ABC Design je voziček s katerim po mojem ne boš zadovoljna.


LPuser posted image


P.S.:pri nakupu bi te samo opouzorila, da pazi na kolesa. Kolesa morajo biti postavljeno po tri v vrsti. Torej na vsaki strani  (logično) in na sredini. Tako voziček veliko lažje potiskaš, ker se sicer pri večji teži otrok, voziček na sredini upogne in ga tiščiš kot zmešan. No, ravno zato mi ABC Design ni všeč.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 18:49:57   
Jančika_
Splišni, tisto sem malo prečekirala, pa je ful hecna zadevauser posted image . Ravno včeraj sem nekaj iskala po eBayu, pa sem našla nekaj podobnega, ampak je še bolj čudno in težko, predvsem pa drago ko pes (bom poskusila potem najti link, zdajle nisem na svojem kompjutru in me malo čas preganja). Ma jaz še vedno mislim, da bom počakala do takrat, ko se rodi drugo bitje (btw, zdaj G meni, da je še en user posted image ) pa bom potem videla, kaj bomo sploh rabili. Računam na napredek pri Vasji, ker tole danes....uf, če ga nisem 100x iz snega pobrala, tudi nič ne rečem. Smer je pa že boljšauser posted image .

Seven, a potem tisti naslon od BBY ni vreduuser posted image . Sem ga par dni nazaj šlatala (saj veš, da imamo enojno tako marelo), pa ima čisto trdo hrbtišče. Pa sem mislila, da je to vredu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 19:03:55   
Anonimen
js bom kupila še en tak vozek kot ga imam, samo rabljenega - peg perego pliko p3 in bom če bom rabila it kam z obema skupej ta dva voza spela z adapterji v vozek za dvojčke. sam še adapterje morm zvohat primerne, če jih ne bom dobila v trgovini jih bomo pa nekak naredl!

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 20:05:25   
Seven*
Hvala vam za odgovore!

Jancika, mislim da je tista marela boljsa. Pomojem je fizioterapevtka odsvetovala tiste marele, ki imajo vrecasto hrbtisce. Vsekakor se bom pa pozanimala! Ona je pristas velikih in tezkih vozickov (ala moj terenc).

Frutka, hvala za idejo.. Morda katera ve, kje se dobijo tisti adapterji za spet skupaj vozicke? Ce je BBY marela ok, potem bo to najcenejsa mozna varianta, kar niti ni tako slabo. Vsekakor moram pa na Emo gledat koliko pac lahko.. user posted image

Bi mi pa to koristilo, ker bi jaz sla po nakupih, BW bi pa po mestu tamaladva fural..user posted image user posted image user posted image To je mog mega plan!! user posted image user posted image user posted image Moram it malo tezit v BabyCenter, ceprav one spelce tam redko kaj dejansko vedo..

Pomojem bom diplomirala iz vozickov, preden bom nasla poceni/kvalitetno/uporabno zadevo.. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 20:29:19   
Jančika_
Seven, po moje bi ta marela morala biti OK, ker ima res trdo hrbtišče, nikjer se ne pogrezne. Baje, da imajo adapterje v BC, vprašanje pa je, če za to firmo.

Splišni, tole sem mislila (zdaj mi bo post raztegnilo čez celo stran...):

http://cgi.ebay.de/Beiwagen-zum-Kinderwagen-KEIN-Versand_W0QQitemZ7393309745QQcategoryZ23628QQrdZ1QQcmdZViewItem

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 20:40:48   
frutka_
Glej kaj sem našla in kako se zloži!
http://www.easywalker.nl/duo.htm


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 20:49:01   
frutka_
Glej še to varianto:

http://www.pushchairs.co.uk/acatalog/urban_double_red.html
http://www.babyworld.co.uk/information/products/product_tests/double_buggies2/default.asp


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 20:51:45   
Seven*
Frutka, od kdaj si pa ti link picka? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 20:54:34   
Seven*
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=155636

Frutka, tega sem mislila! Je sicer zelo velik, ampak se mi zdi kompakten. Kaj mislis?


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 21:11:17   
frutka_
Hehehe...cajt imam pa malo brskam, ker za Filipa avtosedež tudi iščem.

Torej ...ja, ozki so ti vozički. Kar je slabo za primer zime, ker jih noter klačiš v bundicah in glede na to, da prednje kolo ni vrtljivo boš ga obračala težkooo! Prednje varovalo se težko sname, ker je full plastično.Ročaj pa ti bo ziher previsok. Glede na to, da sem jaz večja od tebe in se mi je zdel visok (sploh ko se nagneš nadenj, da ga obrneš) si se moral fajn opret s težo gornjega dela telesa. Upam, da razumeš.
Ni za tebe...Ti bom poiskala eno izi varianto zate in za Emicouser posted image !

Mi imao take v jaslicah, ampak v modri-lepši izvedbi:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=155633


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 21:17:20   
Anonimen
U, Jančika, tole pa je kar nekako glomazna zadeva. Ampak vam pa verjamem, punce, da res rabite oba otroka vozit, če hočeteb kam priti. Daleč najboljša varianta je po moje, če se da ta velikega k nogam posadit, druga pa ta od Lare.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 21:28:35   
frutka_
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=155633


Potem pa klikni na extra options...tam je fajn varianta rdečega modela za dvojčke.

Evoooouser posted image user posted image user posted image http://www.bbyspain.com/mostrafitxa.asp?Id=2&Textes=textes1&Grup=Sobre-Ruedas&NumGrup=1&NomFamilia=Accesorios&IdArticle=6&Menu=1


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 21:29:57   
frutka_
Še enkrat:


http://www.bbyspain.com/mostrafitxa.asp?Id=2&Textes=textes1&Grup=Sobre-Ruedas&NumGrup=1&NomFamilia=Accesorios&IdArticle=6&Menu=1


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 21:30:43   
frutka_
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ABC design za dva otroka - vozicek
5.3.2006 21:32:38   
Seven*
Frutka. Hvala. user posted image user posted image user posted image Moram it zadevo se sprobat. Zgleda cool!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?