|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABC design zoom
7.4.2011 10:21:30   
mamipikapoka
Pozdravljene.
Prosila bi vas za pomoč.
Zanimajo me izkušnje z vozičkom ABC design zoom.

Kako se kaj odnese pri manjši starostni razliki?

Sem, ga hotela iti gledat v živo ampak ga sploh nimajo na zalogi, pa tudi na prve občutke se ne zanesem najbolj. Je boljše izvedet mnenje od tistih, ki že nekaj časa uporabljajo voziček, kot pa tistih nekaj krogov z novim vozičkom po trgovini...

Ali je možno sprednju (športni) sedež poležat če je zadaj košara?
Kako pa je kaj z vožnjo vozička, če se prevaža samo en otrok? Je pomembno ali ga vozima na prednjem ali zadnem delu?

...in seveda vodljivost, so zavore zanesljive, kako se odziva na različnem terenu, v kateri kombinaciji je največ težav in kateri najmanj...?

voziček mi je namreč zelo všeč ampak po izkušnjah vem, da to ni dovolj.

Ali pa ima katera kakšen drug predlog glede vozička - pogoj je, da je zaporedni, da se prednji sedež čisto poleži in da se lahko kožarica oz. zadnji del obrne.





_____________________________

http://www.facebook.com/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABC design zoom
13.5.2011 11:22:37   
bambina23
pozdravljena.

jaz sem imela ta voziček za starostno razliko, košaro in dve sportna dela, ker sta bila otroka rezlike 1,5 leta in se je odlične obnesel. res je super. košaro lahko namontiraš spredi ali adaj, enako športne dele in jih obračaš kakor želiš. šp.del se da kljub temu poležati tako da ni panike. vodljivost odlična, glede da zivimo v posočju, kjer je tud kamenje in gre super.

NO JAZ ga trenutno prodajam in če ga želiš ti ga komot prodam.
lah ppišes tud na email.leskovarana@gmail.com lep dan

_____________________________

21.09.2009 ob 19.16 je na svet prikulal moj največji zakladek... in seveda atijev :)

21.09.2009 3750 g 53 cm og 34
5.11.2009 4950 g 56 cm og 38

(odgovor članu mamipikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABC design zoom
1.8.2011 10:30:29   
majecka
Živjo,
tudi midva se zanimava za nakup ABC design zoom vozicka. Zanima pa me ali se v primeru dveh sportnih sedezev da oba poležati (ce dvojcka med voznjo zaspita)?

Hvala. Lp!

(odgovor članu bambina23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?