|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD 3
17.9.2004 9:42:35   
Blink1
Zdravo

Eno vprašanje...se mi zdi da je bilo o teh kapljicah že nekaj napisanega, pa iskalnik ne dela :zmeden::zmeden:

Kakšne so vaše izkušnje s temi kapljicami (AD3)?? Mi smo jih danes začeli jesti... po 5 kapljic. Je res da otročke bolj dajejo krčki po njih??

Lp
Nina & Neja:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   AD 3
17.9.2004 9:47:05   
MINEJA
Našega pikeca so, zato smo šli po zamenjavo: Plivit D3. Saj to tudi piše kot stranski učinek ...

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   AD 3
17.9.2004 9:56:06   
Lenny
Našega pikca je tudi zvijalo po njih, pomagalo pa je, če smo dnevno dozo razdelili na dva ali tri dele.1
Lp in čimmanj krčkov!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   AD 3
17.9.2004 9:58:18   
ZARA
oj ninika11...

...mojo detko so dajali krcki po AD3 kapljicah, zato jih Zari dajem zvecer,ker zelo trdno spi da prespi krcke,tko da zj ne vem al jo se kej daje al nic :zmeden::ups:...baje se v Avstriji dobijo podobne kapljice...

papa:sloncek:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   AD 3
17.9.2004 10:38:10   
dory
Nas mali je imel ze po dveh kapljicah D3 take krce, da sem z njimi prekinila..sem pa v avstriji kupila oleovit, po katerih ni niti sledu o krcih.


papa,teja

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   AD 3
17.9.2004 10:42:49   
Mandarin
Nika je po kaplicah zbruhala vse kar je pojedla - obup!!!
Potem sem pa uvedla 1m - 1 kapljica, 2m - 2 kapljici, ... in dosti smo bili zunaj!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   AD 3
17.9.2004 10:44:05   
SILVA
Mi nismo imeli nobenih krčkov po teh kapljicah.Smo jih dajali pa po obroku,ne pred
lp

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   AD 3
17.9.2004 10:54:30   
Anonimen
Jaz sem mu jih zaradi krčkov sploh nehala dajat... bomo poskusili kasneje!

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   AD 3
17.9.2004 11:29:20   
Ro-La
Lanej nima nobenih težavic zaradi AD3 kapljic, sva pa začela prvi teden z 1 kapljico, naslednji 2 in tako naprej.

Lp R&L

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   AD 3
17.9.2004 12:00:53   
Pupica
eno vprašanje;zakaj so kapljice AD3? Kdo jih predpiše? zdravnik? Pri kateri starosti?

LP

pupica :miska:Tia

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   AD 3
17.9.2004 12:05:24   
Jančika_
Pediater, na prvi posvetovalnici.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   AD 3
17.9.2004 13:07:28   
malika
Vita je po njih ful zvijalo, pa sem mu jih nehala dajat za 10 dni. Potem pa sem mu jih čez 10 dni dala poskusno in je bilo vse ok. V nasprotnem primeru bi jih vrgla stran, tako so me razjezile, ko ga je zvijalo.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   AD 3
17.9.2004 13:44:03   
Blink1
hmmm...nič kaj spodbudno...

Bomo videli kako bo. Danes jih je prvič dobila. Pa kar 5 kapljic...Upam, da noč nebo dolga:zmeden:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   AD 3
17.9.2004 13:45:36   
malika
Našega je zvijalo uro do dve po tistem ko sem jih dala. dala pa sem jih vedno zjutraj. Pomoje je zvečer ne bi smelo več zvijat zaradi kapljic.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   AD 3
17.9.2004 13:53:11   
Blink1
Aha...Neja jih je pojedla ob sedmih in ob enajstih ko sem jo pustila pri babici še ni bilo nič narobe:) Mogoče pa je ne bo zvijalo9nebesa Upam, da res ne, ker še jaz umiram zraven od žalosti...:((

Malika, upam da je Vito že bolje...:rozica:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   AD 3
17.9.2004 13:58:22   
malika
Vročine več nima, zoba tudi ni, je pa dobil drisko in je tak bolj sitko. Tega pa nisem navajena, ker je čez dan drugače ful priden.
Upam, da se bo tudi to porihtalo.

Lp

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?