|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AKUPUNKTURA, AKUPRESURA
13.9.2006 23:07:05   
PIŠKICA
Zanima me, če mi katera lahko pomaga z izkušnjami z akupunkturo ali akupresuro pri težavah z zanositvijo. Ta mesec grem na drugi IVF postopek in bi se rada čimbolje pripravila. Baje naj bi pomagalo pri premagovanju stresa in pa da ti izboljša pretok energije v telesu. Če katera ve za kakega dobrega zdravilca, jo prosim za podatke- tel., naslov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AKUPUNKTURA, AKUPRESURA
19.9.2006 5:57:07   
Anonimen
Slišala sem, da punce hodijo k bioenergetiku, na refleksno masažo, pijejo čajčke, vitamine, maco, kapljice jemljejo....... vsega i svašta, za kaj takega pa nisem zasledila. Probaj v iskalnik vtipkat, če ti bo kaj ven vrglo. Drgač ti pa ne znam pomagat, želim ti pa da čim prej ugledašuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AKUPUNKTURA, AKUPRESURA
21.9.2006 21:04:01   
PIŠKICA
Mišek 1, hvaaalaaa. Tudi jaz sem že slišala za refleksno masažo stopal, čajčki pomirjevalni so pa pri meni tudi že kar atraktivni.Tudi glede mace sem že slišala kaj, čeprav v bistvu ne vem, pri čem ti pomaga. Še enkrat hvala in tudi tebi veliko sreče.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AKUPUNKTURA, AKUPRESURA
22.9.2006 5:36:51   
Anonimen
Piškica, jaz mislim, da vse to hasne samo ob sočasni stimulaciji, se pravi, če si v postopku z OBMP. Če nisi, potem pa je tako zdravljenje mal daljše, vendar me prej obupamo. Poleg tega, enim bo pomagalo, drugim pa ne. Čudežev pa noben astvar ne dela. Za sebe lahk trdim, da mi je refleksna masaža pripravila jajčnike, da so se pojavili folikli. Moj levi jajčnik je čist spal in na prvem UZ ni bilo nobenga folikla videt. Takoj sem začela z masažo in že na drugem UZ (čez 2 dni) so bili folikli, vse do punkcije so zrasli do velikosti, kot so bili na desni strani. Še G ni mogel verjet, kaj se je to zgodilo. Ampka kot pravim, za vsakega se nekja najde, kar pomaga, samo verjet mora in mora bit vztrajen. Tudi tebi želim hiter user posted image  

(odgovor članu PIŠKICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AKUPUNKTURA, AKUPRESURA
27.9.2006 20:57:13   
PIŠKICA
Mišek 13 upam, da bo res vsaka od nas našla nekaj, kar nam bo pomagalo pri naših bojih, da čimprej ugledamo user posted image . Vsekakor je zelo pomemben optimizem in vera, da tudi za nas enkrat posije sonce. 

(odgovor članu PIŠKICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?