|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 11:35:09   
*Karmen*
Punce, na straneh foruma "upajmo skupaj" sem zasledila, da majo ženske veliko smisla za humor. Saj vem, da prav vse udeleženke foruma skačemo po čisto vseh straneh. Ampak, dajmo poživit še tele strani pod skupnim imenom "težave z zanositvijo". Smeh pa res nikoli  ne škoduje. Upam, da me ne boste zaradi tega potolkle in da boste vse skupaj sprejele vsaj s strpnostjo, če me že ne boste sprejele dobro. Upam, da se tudi v vseh vas skriva delček humorista in pesnika, da bomo vse skupaj malce lažje začenjale dneve polne pričakovanj. Pa še kakšno hudo debato bi lahko odprle na teh straneh.
 
IZLIV HUMORJA
 
Jožica je šla k spovedi in ko je šla mimo zakristije, je zaslišala, da nekdo moli. Pozneje je vprašala župnika:
- Ko pa je v zakristiji?
- To sta moji dve papigi, ki sta zelo pobožni in ves čas samo molita.
- Tudi jaz imam doma papagaja, ki pa ves čas samo preklinja...
- Prinesite ga k meni in dal jih bom skupaj. Morda se bo vaš ptič navadil moliti...
Jožica res prinese svojega papagaja k župniku in ta ga da k svojima dvema papigama. Papagaj se razšopiri in reče:
- Jaz sem papagaj Koko, prišel sem iz Španije in vse papige pokavsam...
Papigi pa se spogledata in ena reče:
-Ali si slišala? Pa le nisva zastonj molili...
 
Učiteljica v šoli pokliče Petrčka k tabli.
- No, fantič, povej mi koliko je dva plus dva?
- Štiri.
- Dobro. Koliko pa je tri plus tri?
- Šest.
- Odlično.
Učiteljica pa pri tem opazi, da Petrček neprestano za pomoč uporablja svoje prste. Zato mu reče:
- Petrček, sedaj pa skrij roke v žep in mi povej koliko je pet plus pet.
- Enajst...
Učiteljica znori in reče Petrčku:
- Reci mami, da ti mora zašiti žepe...
 
ČVEKALNI IZLIV
 
Punce, na tem forumu kar naprej govorimo o nas. Kaj pa naši dragi? Dejte napisat kako se pa vaši dragi počutijo in obnašajo zdaj, ko ste resno zabredle v postopek pričakovanja. A se vama dogaja kaj smešnega, nenavadnega? Napišite, da skupaj delimo vesele trenutke.
 
PESNIŠKI IZLIV
 
Imela sem dva lepa zajca,
lepa bela zajca dva.
Skupaj sta bila vse dneve,
skupaj tudi spala sta.
 
Živela v pravi sta idili.
Hrana, spanje in pa ljubi mir.
Posluš'te kaj se je zgodilo
na nek junijski večer.
 
Zaspat nikakor nisem mogla,
ker zajca ropotala sta.
Kaj hudiča pa počneta?
Sem vstala in ju gledat šla.
 
Zajca kot dva angela
nedolžno gledala sta me.
Takoj ko v posteljo sem legla
ropot nadaljeval se je...
 
Nista lačna, nista žejna
kaj hudiča vama je?
Ropot se je nadaljeval
ure, dneve, tedne vse.
 
Jutro julijsko je vstalo.
Grem pogledat zajca dva.
V kotu tiho sta sedela
za hrbtom nekaj skrivala.
 
Odrinem zajca stran in gledam
skoraj bi mi sapo vzelo...
V kotu obloženem z dlako
kar sedem zajčkov je sedelo.
 
Nauk pesmi je preprost.
Popotajte čimveč v tem letu!
Da že v zimskih mesecih
čimveč dojenčkov bo na svetu.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 13:05:55   
tasha23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 18:20:41   
emaa
dobro si se spomnila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 18:30:07   
Skorpija
user posted image user posted image user posted image  Fino, da je spet malo obujen humor na našem forumu! user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 18:44:13   
Massa26
Ful dobr, posebej pesmica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 19:01:44   
*Karmen*
Punce, pridružite se. Privlečte kakšen vic iz rokava, da se skupaj nasmejemo. Prav gotovo ima čisto vsaka od vas kakšnega na zalogi. Humoristi, pokažite se user posted image ! Pa kakšen verz napište, da se ga bomo skupaj veselile. No, pa mal povejte kako kej vaši dragi preživljajo vso to zmedo okoli OBMP.

LP in pogumno izlijte na forum vse svoje talente!

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ART IZLIVI - 1.
7.2.2006 23:51:15   
KODA
user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ART IZLIVI - 1.
8.2.2006 18:07:07   
ANA_P
prvouser posted image user posted image user posted image za vice.

No, bom pa jaz prva, ki bom napisala kako se počuti moj dragi ob vsem tem.
ko sva se odločila za user posted image , aprila 2005 in sem potem konec aprila imela res bolečo m, ki je bila kot prava poplava, sva se odločila da bova štela od maja 2005. Ko je junija M prišla sem bila razočarana ampak ne tako kot moj dragi. Je mislil, da to kar ratauser posted image  - no saj jaz tudi. V glavnem velika optimista sva bila. Potem sva se še dalje trudila, seveda ampak mi ni do danes niti enkrat pokazal, da bi bil žalostn. Moški ego, pač.
Ko se pogovarjama, mi reče saj enkrat bo tudi nama uspelo, opazila pa sem, da je postal dosti bolj pozoren do dojenčkov in otrok nasploh, zapomni si vsa imena otrok njegovih sodelavk, govori mi o njih in zraven uživa in se smeji...saj prej je tudi govoril o njih ampak ni vedel imen, v glavnem ni mu še ta vrednota toliko pomenila.
Drugače je glede čustev kar zaprt tip moškega in tisto kar ga muči ne pove takoj. No, enkrat me je presenetil tako da mi je šlo prav na jok. jaz sem brala cajtnge on pa je bil na računalniku, bila sva tiho in vsak svoje delala. No in naenkrat izstreli kot iz topa: '' Če bova imela sina bo Nejc'', kar zabolelo me je, ker sem pač mislila da se on ne obremenjuje s tem preveč ampak očitno sem se motila.
da sem si začela natančno šteti plodne dni mi je svetoval on. Vem da mu ni vseeno in si želi, da  bi nama čimprej ratalo.
Eh, saj veste, močki niso ženske in nikoli ne bodo bili. jaz sem povedala vsem kolegicam, da delava na user posted image , če so vprašale kaj čakava, moj dragi pa je povedal samo enemu kolegu in še to ko ga je gnjavil.
Ja, takšen je moj, težko je kaj iz njega dobiti, ko ga kaj muči. vedno morem počakati in mu dati čas, da se on sam odpre potem pa se izpove in se pogovarjama tudi do treh zjutraj, kjub službi zjutraj.
Ampak ded ne bi bil ded, če ne bi že iskal kakšen avto bomo vozili, ko bomo trije.user posted image

Torej, punce, razpišite se še ve.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ART IZLIVI - 1.
8.2.2006 18:33:38   
*Karmen*
Ana_P!

Ti čist verjamem, da je tvoj lubi bolj tiho glede tega kar čuti. A mi verjameš, da ni nič posebnega? Tud moj je isti... In marsikateri drug tudi. Prej se nisva nič kej dost pogovarjala o otrocih. Zdaj, ko pa sva v postopku, se pa včasih mal razgovori. Ampak res mal. Moram jaz kakšno temo začet, da kej pove.

Prvič ga je verjetno mal kap zadela, ko sva šla k G na razgovor in mi je G naredil prvi UZ. In to kar pred mojim. Po moje  ni vedu kam naj gleda user posted image , jaz pa tud ne user posted image ...

Je pa tok bolj zanimivo zdaj, ko mi daje injekcije. Čist ta pravi doktor je. Kar uživa, ko sodeluje v postopku tudi on. Zjutraj prinese vse tiste ampule in razkužilo in vato in injekcije in... na mizo v dnevni sobi in potem začne prav po doktorsko vse sortirat... In ko mi da injekcijo, se res potrudi, da me nič ne boli.

Veš, meni se zdi, da tud moj preveč pričakuje od prvega poskusa IVF. Vsaj sodeč po pogovorih, ki sva jih dala skoz. Jaz pa sem raje bolj skeptična. No ampak bo, kar bo.

V glavnem, tud moj je bolj tihe sorte, ko gre za kakšne občutljive reči. Nič kaj rad ne govori o svojih čustvih, še bolj oddaljen pa je od tega, da bi jih pokazal user posted image . Kar se pa tiče nečustvenih tem je pa prava klepetulja, pravi user posted image  med čvekami. Ampak, veš kaj mi je v veliko tolažbo? To, da so zgleda kar vsi tam nekje... a, ne? Glavno je, da jih imamo rade in da majo oni radi nas, pa se da vse potrpet.

LP in hvala, ker si se prva opogumila in odpisala user posted image !

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ART IZLIVI - 1.
9.2.2006 7:07:39   
Massa26
Hm, kako se moj user posted image  odziva na ta najin problem..

Prvo, kar mi pride na misel je, da se preveč zanaša na umetno. Kot da samo do tja moraš prideti, potem pa je. Drugače pa, na začetku (pred ca dvemi leti) sva bila oba optimistična, jaz sem že skoraj morje 2004 odpovedala, ker bom sigurno noseča, pa mi je rekel, naj le malo počakam.... No, potem sva poskušala od sproščenosti do user posted image  ob točno določenih dnevih, pa nič. Brez problema je šel na spermiogram, celo hotel je iti po enem letu. Ko sem jaz začela s klomifenom, je bil spet optimizem v zraku, sedaj, ko pa že po osmih mesecih kllomifena ni nič, kljub vsem dokaj ugodnim izvidom preiskav, mu je pa kar dol padlo in vidi možnost bolj kot ne samo še z epruvetko. Tako nekako na hitro.

Psihično zgleda bolj trden kot jaz, vendar saj veste, pač ne pokažejo.  


(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ART IZLIVI - 1.
9.2.2006 8:20:07   
tasha23

user posted image Pride prva riba in eče "glup".
Pride druga riba in reče "glup".
Pride tretja riba in reče "glup glup".
Pa ji drugi dve rečeta: "Pa kaj kompliciraš?"user posted image

Kaj je neumnost?
Če kdo dobi opremo za smučanje na vodi in začne
iskati jezero z nagibom.user posted image

Kakšna je razlika med policajem in župnikom?
Župnik reče: Gospod z vami.
Policaj pa: Gospod, z nami.user posted image

Kaj je na zadnjih petih straneh priročnika za yugota?
Avtobusni vozni red.user posted image

Kako telovadijo moški na plaži?
Noter povlečejo trebuh vsakič, ko zagledajo dekle v bikiniju.user posted image

Kako izgleda črnogorski fitness?
Ležiš tako dolgo, da te začnejo boleti vse mišice.user posted image

Kaj je ekstrem?
Če se poročita blondinka in policaj.user posted image user posted image






_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ART IZLIVI - 1.
9.2.2006 9:21:18   
*Karmen*
Tasha, super user posted image  user posted image !

Sm se že ustrašla, da nobena ni za hece. No pa vidim, da je v vas še veliko humorja. Tele tvoje vrstice so super in upam, da so odprle pot še kateri ženski, da bo ustrelila kakšnega kozla na teh straneh user posted image .
LP

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ART IZLIVI - 1.
9.2.2006 16:02:42   
ANA_P
Že naprej se opravičujem vsem blondinkam, sem tudi sama blonduser posted image

Blondinka izsili tovornjakarja. Jezen tovornjakar ji sledi  do parkirisca,
izstopi, s kredo narise krog in rece: "Stoj tukaj notri  in se ne premakni
iz njega dokler ti jaz tega ne recem!" Potem vzame  kljuc, in ji spraska z
njenega BMW-ja ves lak, pogleda blondinko in  vidi, da se smeji. Ves jezen
vzame kij in na avtu razbije vse sipe. Zopet  pogleda blondinko, ki pa se
samo se bolj rezi. Se bolj jezen tovornjakar vzame noz in ji na avtu prereze

vse gume. Ko pogleda blondinko,  je ta ze vsa rdeca od smejanja. Tovornjakar

jo ima zadost, gre do nje in  jo
vprasa:
"Kva se tolk butast rezis??????" Blondinka pa odvrne: "Vsakic,  ko nisi
gledal sem majckeno iz kroga stopila!"

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ART IZLIVI - 1.
9.2.2006 18:22:01   
*Karmen*
Punce, zakon ste user posted image . Vidim, da je prav v vsaki od nas en čist majhen user posted image .

Evo, eno vzpodbudo za tisti dan, ko boste šle na punkcijo. Mene čaka že v soboto in sem čist tečna, najraje bi kar grizla, ker ne vem kaj me čaka...

PESNIŠKI IZLIV

Če kdo ti včasih
reče grdega kaj,
jasno in glasno
zalajaj nazaj.

Če kdo ti v življenju
kaj slab'ga želi,
zaželi mu še slabše
naj še on trpi.

Če kdo te udari
nasmej se lepo,
nazaj udari trikrat
in spet ti bo lepo.

Jaz pa v soboto
na punkcijo grem.
Kaj vse bo tam
tud' pomislit ne smem.

Tam nihče mi ne bo slabo želel,
nihče me udaril ne bo,
le pikali me bodo
in bolelo bo zelo.

Udarit ga nazaj ne smem
mi bo kaj drugega spunktiral.
Če mu kaj slab'ga zaželim
moj IVF bo sabotiral.

Da rekla bi mu kakšno težko
mi tud' na misel pride ne
Mu igla lahko po "pomoti"
skoz' cel jajčnik ugre...

Kaj naj naredim,
če bolelo bo hudo?!
Ostane mi le,
da gledam grdo!

Pa, da ne boste mislile, da sem res tak user posted image . Ampak zdaj "pet minut pred dvanajsto" me pa mal žlehnoba seka. Ponavadi se tako ubranim strahu. Upam, da bo tudi tokrat ta metoda uspešna.

LP in poskusite s kakšno takole mal "tečno pesmico" tudi ve iz sebe odvrečt odvečno breme. Vse vas imam rada user posted image !!


(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ART IZLIVI - 1.
9.2.2006 23:52:59   
Massa26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Obljubim, da bom tudi sama kaj prispevala, ampak sedajle mi ne gre...

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ART IZLIVI - 1.
11.2.2006 12:36:10   
*Karmen*
IZLIV HUMORJA

A veste tist'ga?

Je šel Mujo k vojakom. Doma je pustil mamo in ženo. Ko je bila za njim že polovica vojaškega služenja se spomni, da bi lahko ženi in mami poslal kakšno svojo sliko. In se je šel slikat - popolnoma nag. Ko je prišel v vojašnico je vzel v roke škarje in sliko prerezal. In potem si je rekel:
- Del slike od pasu navzgor bom poslal mami, da bo videla, da sem dobil kar nekaj mišic, del slike od pasu navzdol pa bom poslal ženi, da bo lahko videla moj zaklad in da ji ne bo dolgčas.
Mujo pa kot mujo, je vse zabrklal. Zgornji del slike je poslal ženi, spodnjega pa mami. Žena seveda ni imela pripomb na sliko, saj je bila vesela, da je videla svojega moža. Mama pa je bila malce slabovidna in ko si je ogledovala del slike od pasu navzdol je prijavila:
- Oh, Mujo, ti si čisti fotr! Dolg nos in brada do popka!


Janezek je hodil v tretji razred. Pri uri slovenščine so se učili kaj je to rima. In vsak je moral med uro napisati v zvezek vsaj eno rimo.
Petrčkova rima: Jaz sem vesel, Jurca je debel.
Jurca: Janezek nič ne zna, Janezek bolhe ima.
In Janezkova rima: V vodi stoji Jurca, voda mu sega do kolen user posted image  .
Tovarišica se razjezi in vpraša Janezka kje je tu rima. Janezek pa veselo nazaj: "Tovarišica, tukaj bo rima, ko pride plima user posted image !"
(Zdaj pa preberite Janezkovo rimo še enkrat in si zamislite plimo. Voda sedaj ne bo segala samo do kolen ampak višje, do...)


Lp in veliko smeha user posted image !

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ART IZLIVI - 1.
12.2.2006 19:39:34   
*Karmen*
ČVEKALNI IZZIV
 
Drage punce! Ker imamo toliko problemov z zanositvijo smo čisto pozabile na tiste najlepše stvari, ki nas še čakajo. Rada bi vam zastavila nekaj vprašanj:
 
- kako bi dale ime user posted image  v primeru, če bi bila punčka in kako v primeru, če bi bil fantek?
- za kakšna imena pa bi se odločili vaši dragi?
- ali so vam všeč takšna bolj abstraktna imena kot so Luna, Pankracija, Roža...?

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ART IZLIVI - 1.
12.2.2006 19:54:55   
Sisy
ojla!

šele danes sem pogledala tole temo in se ob vaših vicih nasmejala do solz! user posted image  Super ideja tole z vici,čeprav jih sama ne poznam kaj dosti ampak berem jih pa srčno rada user posted image  Sem rabila malo smeha....Ker sem danes bolj na tleh....In so me vaši vici spravili v takooo dobro voljo user posted image  superca res....

No,glede tega kako bi otročku dala ime:

-za punčko bi dala ime Sara ali Zoja (moj sicer pravi da ga ime Zoja spominja na čarovnico,meni pa je to ime čudovito)
-za fantka pa nimam popolnoma nobenih idej...mogoče zato ker sem se že od nekdaj bolj nagibala k punčki....saj mi je vseeno samo da bo ampak ideje za ime pa res nimava user posted image sicer pa že itak skoz sanjam o dvojčkih če bi bil parček pa sploh super user posted image

Glede abstraktnih imen..glasujem proti....ampak to je pač le moje mnenje...Všeč so mi posebna imena,abstraktna ne....

pa ve punce,že kaj razmišljate o imenih?

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ART IZLIVI - 1.
12.2.2006 20:02:06   
*Karmen*
Če bi bila punčka, bi po moje bila Maja, Lili ali Nina. Za fantka pa tudi jaz bolj malo razmišljam. Mogoče isti vzrok kot pri tebi, Sisy user posted image ? Ampak verjetno bi bil Maj, Tim ali Peter. Moj se pa čisto strinja, samo tale Peter ga mal ob živce spravlja.
Glede abstraktnih imen pa: Všeč so mi taka bolj vsakdanja. Ravno preveč abstraktna pa ne, saj si ne želim, da bi moj otrok skozi življenje hodil zaradi kakšnega smešnega imena ves osramočen in ponižan. Torej Lune in Pankracije odpadejo.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ART IZLIVI - 1.
12.2.2006 22:07:10   
tasha23
Kar se tiče imen, sem si že od nekdaj želela punčko Gaio, če pa bi bil fantek Tian.

Moj si pa želi Eriko za punčko, za fantka pa pravi, da nima ideje user posted image .
Nimam pa nič proti abstraktnim imenom, v primeru nekega točnega pomena.
Npr. Tian (v kitajskih stari verovanjih je bil Bog neba)user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ART IZLIVI - 1.
13.2.2006 17:27:34   
*Karmen*
NO KAJ JE ZDAJ, PUNCE? A res nobena ne razmišlja o tem kako bi dala ime svojemu zakladku?
 
No, bomo pa en vic o imenih povedal, da bo lažje.
 
Dva Indijanca, žena in mož sedita zvečer ob ognju. Ob njiju pa vsi njuni trije otroci. Kar naenkrat se prvi porodi vprašanje, od kod je dobila svoje ime:
- Mami, od kod moje ime "Jutranja zarja"?
- Spočela sva te zgodaj zjutraj, še preden je Sonce vzšlo in ime si dobila po najlepšem jutranjem pojavu...
Tedaj se oglasi tudi drugi, nekoliko mlajši:
- Mami, od kod sem pa jaz dobil ime?
- Tebi je ime "Večerni drozg", ker si bil spočet v večrnih urah pod drevesom, na katerem je žgolel drozg.
In potem je hotel izvedeti za izvor svojega imena še najmlajši:
- Mami, od kod pa sem jaz dobil svoje ime?
- Ti pa tih bod "Počen kondom!"

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ART IZLIVI - 1.
13.2.2006 18:10:28   
emaa
Glede imen se kar oba strinjava, da sva za bolj običajna. Bojo pa imeli vsi najini user posted image  dve imeni, eno slovensko in eno valižansko. Jaz imam izbrana imena za fanta Simon Bryn ali pa David Terfel. Za punčko pa res ne vem, čeprav bi rajši punčko. Sem mojga določila, pa še ni nič pametnega povedal. Čeprav Karolina mi je kar všeč.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ART IZLIVI - 1.
14.2.2006 9:42:32   
tasha23
Še malo za smeh:


VOLK
"Tako," sklene učiteljica razlago, "danes smo izvedeli marsikaj o volku. Ali bi kdo rad še kaj vprašal ali povedal?"
"Moj dedek pa zna oponašati volkovo tuljenje, " reče Janezek.
"Krasno!" reče učiteljica, "jutri bomo imeli športni dan in bomo šli mimo vaše hiše, pa bomo dedka prosili, naj to stori."
Naslednji dan se učiteljica in učenci ustavijo pred Janezkovo hišo in učiteljica prosi dedka, naj učencem oponaša volkovo tuljenje.
"Volkovo tuljenje?" se začudi dedek, "saj nisem v vsem življenju nikoli volka niti videl niti slišal!"
Učiteljica strogo pogleda Janezka in zahteva pojasnilo.
"Gospa učiteljica," se izgovarja Janezek, "narobe ste vprašali."
Nato se obrne k dedku in ga vpraša: "Dedek, kdaj si nazadnje spal pri dekletu?"
Tedaj dedek pogleda kvišku in začne zavijati: "Uuuu- u- hu- hu- uuuu!"

SPOLNI ODNOSI
"Kaj je potrebno za spolne odnose?"
"Moški in ženska!" reče Janezek.
"Točno! Zelo dobro!" reče učitelj.
"No, ja, pa tudi ženska in ženska!"
"Ja, tudi, toda to ni normalno."
"Ali moški in moški."
"Tudi to ni normalno. No, s tem smo izčrpali vse možnosti."
"Ne, gospod učitelj! Še ena možnost je: jaz in jaz!"


DRUŽINA
Janezek mora za domačo nalogo napisati nekaj o svoji družini.
"Mami, kako sem prišel na svet?"
"Štorklja te je prinesla."
"Pa ti?"
"Tudi mene je prinesla štorklja."
"Pa staro mamo?"
"Tudi."
Janezek začne nalogo s stavkom: "V naši družini že tri generacije niso imeli spolnih odnosov."


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ART IZLIVI - 1.
14.2.2006 10:19:30   
Monika79
Da še malo jaz prispevam k lepšemu dnevu user posted image user posted image user posted image user posted image



TEŽAVE
"Kako si kaj Mihec?" vpraša dedek.
"Še kar, samo s tvojim sinom imam težave."


ZAPELJIVEC
Policist je pri nočnem patruljiranju srečal lepo dekle. Povabil jo je na sprehod skozi park, kmalu pa se je opogumil, jo objel okoli ramen in jo poljubljati.
"Ne, ne smeš!" mu je reklo dekle. "Menstruacijo imam!"
"To me pa res nič ne moti. Jaz imam pa kadetsko šolo!"


PREMALO GA JE
Stari profesor pride domov ves pobruhan. Pred vrati ga je sprejela gospodinja in ga zgroženo vprašala:
"Ja, gospod profesor, kaj pa je z vami?"
"Srečal sem pijanca, ki me je vsega pobruhal, zato sem ga krepko okoli ušes!" je povedal profesor. Ko se je slekel je odšel spat, zjutraj, ko je prišel na zajtrk pa mu je rekla gospodinja:
"Gospod profesor, to da ste tistega pijanca sinoči enkrat okoli ušes je bilo premalo. Tudi v hlače se vam je podelal, zato bi ga lahko še enkrat!"


SPREMEMBA
Blondinka je na cesti srečala žensko in ji rekla:
"Mateja, ali si to ti? Joj, kako si se spremenila od osnovne šole!"
"Oprostite, toda meni sploh ni ime Mateja!" ji je ženska začudeno odgovorila.
"Saj je to je super!" je odgovorila blondinka. "Torej si spremenila tudi ime!?"


UNIČENO ŽIVLJENJE
Na prigovarjanje prijateljev sta se poročila mravlja in slon. Toda že na poročno noč je slona zadel srčni infarkt.
"To življenje je pa res kruto!" je zavzdihnila mravljica. Pet minut zabave in zdaj naj celo življenje kopljem grob za moža!"


ZLOBA
Skozi gozd se je premikala resnično zlobna divja svinja in naletela na dobro vilo, ki ji je rekla:
"Ne bodi tako hudobna. Izpolnila ti bom eno željo, da te razvedrim!"
"Crkni!" je rekla svinja.

 
BERE V OČEH
Milan je šel prvič v življenju na zmenek z dekletom.
"V tvojih očeh lahko preberem kaj si želiš" ji je rekel, ko sta sedela v parku na klopci.
"In kaj si prebral?"
"Sanjaš o tem, da bi šla z menoj v kino."
"Ti si pa res nepismen!"


_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ART IZLIVI - 1.
15.2.2006 8:54:32   
*Karmen*
SREDINA JUTRANJA KAVICA

Punce, a ste si že skuhale kavo in zakaj ne? Skuhajte jo in jo prinesite k računalniku. Bomo odprle tiskovno konferenco. Ker ne moremo it na kavo v bife, bomo pa mal počvekale tukaj. Dejte povedat iz kje ste in malo zreklamirajte vaš kraj. Če bi prišla na obisk v vaše kraje, v kateri dober bife bi me poslale na kavo, kaj bi si nujno morala ogledat in katere izletniške točke ne bi smela zamudit? NO, čvek, čvek, čvek... user posted image  

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?