|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:14:22   
dolenjka

Punce drage, ne čakam je 1.7. in potem, ko že cel dan razmišljam da bi šla kupit BC mini, me je začel šraufat! Zgleda da bo nemarnica :hudicek: spet prišla in to kar predčasno! Očitno imam neko škrtico, ki bi mi rada pišparala jurja za test! :)

Men se bo zmešalo :grrr:! Ene ste tako vzrajne, jaz pa po slabih treh mesecih že pripravljam puško, da jo zabrišem v koruzo...!!!
Sem mal :zmeden2:, a ne??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:18:30   
baguSka
NE JOKCAT!!!!!!!!!!!!! Bom huda!:hudicek:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:21:25   
pika74
dolenjka, rajš dva deci cvička rukn - boš mela več od tega 8)8)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:22:40   
svizc
ne se sekirat malo pozabi in se sprosti. midva se trudiva že od februarja 2004 pa še kar vztrajamo.zdej sem prvi mesec na klomifenu in je jaz tudi ne čakam če pa že mora prit naj pride se bomo pa prihodnji mesec meli ful spet radi:bravo::bravo::bravo:
tko da res se ne sikerat pejdi malo ven s kolegicami ali pa se kako zaposli čim manj premišljuj o tem boš videla da ti bo lažje
zate:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:26:28   
*AnaL*
Oj! Nikar prehitro ne obupej! Pri meni se to vleče že dve leti, pa še kar nisem nehala upat. Sicer me ob prihodu :hudicek: vse jezi, ampak se potem hitro skuliram in začnem na novo upati, da naslednji mesec bo pa ratal. Tud jaz je ne pričakujem okrog 1.7. Če je ne bom dobila, bo to najlepše darilo za :love: 30. rojstni dan (ga ima ravno 1.7.)

Puško kar lepo na rame in koruzo požet, da ti nebi še kdaj kaj podobnega prišlo na misel.:)-:)-:)-

Držim :miska: da ti čimprej rata!!!
LP Ana


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:32:07   
Anonimen
Ah, meni že tri tedne zamuja, testi kažejo samo eno črtico namesto dveh, šraufa in špika me pa skozi. Pred tremi dnevi me je tolk, da sem stalno bila na WC, če bo kaj priteklo, pa do danes ni še nič. Saj bo, ne obupat, gotovo boš zagledala :modri::roza:.

(odgovor članu dolenjka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 15:36:15   
dolenjka

Hvaaaala punce!! Sem bolj nepotrpežljive narave! Tudi jaz sem si želela, da bi mojmu dala najlepše darilo za RD, ki ga ima 9.7., pa zgleda ne bo nič in sem se odločila da grem takoj po službi v šoping - mu bom kupila mini DV kamero, ki si jo že dooolgo želi! Škoda samo, da mu ne morem "servirati" še BC-ja z mašnico! :)

Do sedaj je bila redna na 28 dni in bi mogla prit 1.7. (zdaj še ni, sem šla glih čekirat, sam buši buba), sem pa v četrtek skor 1l refoška popila, v soboto sva bila pa na :morje: in vajo ponovila in zgleda, da jo bo to zbezalo mal prej na dan :(( !

Kako že ve pravite? Upanje umre zadnje, a ne??

hvala še enkrat in veliko :sloncek::sloncek: in naj vas :angel: :angel: čuvajo!

Lp

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A bo spet jok, al kaj????
27.6.2005 20:00:49   
BaGSi
bo pa naslednji mesec ;)
vidva kar veselo:sloncek::sloncek::sloncek:

pri meni je uspelo po letu in pol, v 4. mesecu klomifena in ravno ta mesec sem se naročala na nadaljnje preiskave in nisem niti mislila, da bo uspelo... izgleda da drži, da se moraš izklopit ;)

držim pesti za naslednji mesec :bravo::bravo::bravo:

LP :miska::miska::miska:

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A bo spet jok, al kaj????
28.6.2005 8:11:28   
dolenjka

No punce, packa :hudicek: še ni prišla, tako da je še malo upanja! 1.7. je sicer še daleč, nekaj špika na desni strani.... Upam, da bo vsaj točna, če že mora prit! Če je v petek zjutraj ni, bom med malico kupila BC mini in ga v soboto zlorabila!
Bom enga oče naš zrecitirala, mogoče pa prime (nisem verna, ampak probat pa ni greh, a ne??)!

Lp

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?