|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 15:53:04   
kapica
... in ali ga res rabite.

Ne vem, moj dragi si ga tako zeli imeti, meni se pa ne zdi ravno dobra ideja. Skoraj vsak ki to rec ima, ima tudi neprestano probleme z njim. Imamo jih v sluzbi, pa tudi skoz nekaj steka, tista "miska", ko s prstom sem in tja prestavljas, ze slabo deluje, pa jih imamo komaj nekaj mesecev.

Se mi zdi da je to zelo obcutljiva stvar, ali se motim?
Poleg tega pa ne vem zakaj bi ga rabila, saj nisva poslovneza, ne rabiva ga nikjer zraven nosit, racunalnik imam jaz za ringarajo in posto, on pa za igrce in internet. Torej nic kaj posebnega.

Pa se to me zanima. Ko ste ga kupli, a ste drugi navadni racunalnik prodali ali imate sedaj dva? In ali ste z njim zadovoljni?

Rabim vasa mnenja prosim, da ne bom brezveze nasprotovala ali pa se pustila hitro prepricat user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 15:54:40   
Minkaa
ja ga imam in ga res nujno potrebujem user posted image Pišem razne stvari in članke in si ne morem privoščit da ga ne bi imela user posted image

zaenkrat imamo enega in razmišljamo o nakupu še enega. Rabimo vsaj 2 user posted image


< Sporočilo je popravil Minkaa -- 14.7.2006 15:56:12 >


_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 16:04:12   
Bubamaraa
Midva imava vsak svojega.....user posted image ....Njegov je nov in eden močnejših računalnikov, meni je pa kupil za valentinovo rabljenega in ga imam za šolo, e-pošto, RR in MSN... Imam pa zato svojega, ker on svojega včasih s sabo vzame v službo in jaz ne morem biti po en teden(ko ga ni doma) brez računalnika.....

Glede okvare pa lahk rečem, da nama se ni še nobeden pokvaril in tudi sva kupila za oba prenosnika miško, ki jo lepo uporabljam, ker da bi morala s prstom klikat bi se mi zmešalo, ker nimam živcev za to.....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 16:12:14   
soncece24
Ga nimam in nočem met, čeprav vem, da ga bom počasi morala kupit. Mam tako delo, da bulim dan in noč v računalnik in mi samo to še mnajka, da ga bom še povsod zraven vlečt morala user posted image user posted image kaj čemo, tehnika nas je povozila.

Imava pa doma vsak svoj fiksni računalnik. Če ga ne rabiš na terenu, je boljše fiksni, ker se prenosnika ne da nadgrajevat. Jaz pa mam 3 diske user posted image user posted image user posted image user posted image na prenosniku je pa samo eden


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 17:13:52   
mammy26
Tudi jaz ga imam. Mi prav pride tako za službo kot privat. Mi ni treba čakati na vrsto za računalnik, enostavno greva z mojim user posted image  vsak na svojega.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 17:35:44   
marcela
Ja mož ga ima in ga bomo tudi poleg na morje vlekli. Uh! prejšnj je tudi nagajal, ta paq je pol leta star in zaenkrat super deluje.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 19:56:16   
tinica
Mi dva sma ga imela, ker si je moj namislil da ga kao rabima, potem pa sma ga čez eno leto prodala. Iz hiše sma ga nesla samo dvakrat ko sma šla na dopust. Tako, da gledano z mojega stališča je full brez veze imeti prenosni računalnik poleg stacionarnega, če ga seveda ne potrebuješ za službo. Za igrice in pa interneta ga pa po mojem res ne potrebujeta, samo vstran vržen denar, potem pa ko bosta po kakšnem letu ugotovila, da ga ne potrebujeta in ga bosta hotela prodati pa bosta izgubila veliko denarja, ker ne bo nič več vreden.

Lp, Tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 21:15:15   
puncica
Ga imamo za risanke gledat, da imava potem midva na računalniku mir, smo ga že hotl prodat, pa si je moj premislil, mislim pa da je sam ena šara več user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 21:16:58   
KIRA
ne, ga nimam, pa ga ne rabim. mava z možem vsak svojega (moj je novejši). moževega bojo itak "herbale" punce, ko bodo dovolj velike, da se naučijo delat z njim.user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 21:25:15   
kapica
Super punce hvala za mnenja.

Tako kot sem si mislila. Ce ga rabis za sluzbo, ali da dva vec na njem delata, da rabita vsak svojega, potem je v redu.

Ampak pri nama pa mislim da res ni potrebe. Ker ce ga kupiva, ga bo hotu povsod zraven vlect, se na dopust, tega pa nocem. Ni nama pa , kot ze receno, nujno potreben.
Edino kaj je , oni ta veliki porabi tudi veliko prostora, to je edina pozitivna stvar, ki jo vidim v prenosnem racunalniku.

Hvala punce, super ste.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 21:27:15   
kapica
Aja, se to sem hotla vprasat.

Torej bi bila mogoce boljsa ideja, tega malo obnovit, ali izboljsat, mogoce nov monitor, tipkovnico, pa te stvari. V glavnem da se raje v tega vlaga kot pa onega kupuje, a ne?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 21:40:34   
cmokec
Midva ga pa kupujeva, ker bova mogla fiksnega odstraniti iz kabineta, da bova naredila še eno otroško sobico za Pio. In ker nimava fiksnega kam dat na stalno mesto, razmišljava o prenosnem, da ga pač postaviš, ko ga potrebuješ. Samo obstaja varianta, da bo stalno nekje vklopljen, kot je ta stari (ki ni tako star in slab tudi ne) in bo tako dobil stalno mesto in ležal, kjer ne bo prostor zanj. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 22:20:21   
turbo
Imava vsak svojega, da se ne kregava. Stari računalnik je izdihnil, to je bil tudi razlog, da sva kupila vsak svoj lap top. Zdi se mi pripraven, ker ne zajema veliko prostora in ga lahko povsod neseš s sabo. Včasih se mi je zdelo brez veze, sedaj ko ga imam, ne morem brez njega.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 22:31:25   
Mavrična zvezdica
Jaz ga imam in sem zelo zadovoljna. Ga nosim na tečaje (kjer pač nimam rač. v učilnici, pa tudi v šolo včasih). Pa tudi doma mi odgovarja, ker ga lahko nesem ven in medtem ko se mali igra vokrog hiše, kaj napišem v senčki pod trto. Pa tudi po stanovanju ga non stop prenašam - včasih delam v spalnici, drugič v dnevni ali pa jedilnici - kakor pride. Imam pa tisto malo optično miško - ploščica me spravi ob živce.

Poleg vsega pa mi odgovarja, ker tudi na pisalni mizi ne zavzame veliko prostora - jaz ga namreč rabim za cele gore odprtih knjig, učbenikov ....

Ga ne zamenjam za ta veliko škatlo za noben denar.

(odgovor članu turbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 22:48:06   
NRMM
Tudi jaz imam prenosnika in ga ne zamenjam za nobeno kišto z monitorjem. Zasede mi ravno prostora na mizi za A4 list,dela ok imam ga pa že od kar sem začela delat. Super stvar, ker sem lahko vzela notesnik vsepovsod na objekte in so bile stvari vedno pri roki.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Mavrična zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 22:55:07   
Klarissa
imam ga že leto in pol in ne znam več živeti brez njegauser posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A imate prenosni racunalnik..
14.7.2006 23:24:03   
Anonimen
Ja, ga imamo (ni moj, ampak od vseh). Vecinoma (v 95%) je lepo priklopljen v moji sobi na mizi, pa misko imamo vklopljeno, ker una ploscica men vse zivce pozre, je full zamudna za moje pojme.

Jst sm si pac zelela laptopa, da ga lahko tut okol prenasam, pa un comp bi mi prevec placa zasedel na ze itak majhni mizi, zdaj pa ce se ucim, mam se vedno dovolj prostora.

Men ja fajn, na morje gre pa letos tut z mano!! Ceprov brez neta mi ne korsit dost, bom pa delala Luni webpageuser posted image  Ce bo cajt ..

LP

(odgovor članu Klarissa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A imate prenosni racunalnik..
15.7.2006 10:27:32   
SašaR
Ga nimava in ga trenutno nimava namena nabavit. Bomo videli, kaj bo šlužba prinesla, saj če jo dobim v svoji stroki, ga bom potrebovala in povsod s seboj vlačila.

Sem ga pa mislila v času študija kupiti, in bi mi ful prav prišel, ker sem delala tak faks, da brez računalnika ne prideš nikamor. Sem pa dobila enega navadnega starega, ki je bil zelo počasen, vendar dovolj dober da sem v Lj delala nanj, doma pa na enemu orenk.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A imate prenosni racunalnik..
16.7.2006 18:50:20   
Anonimen
Ja, imava ga oba. user posted image  DA bi imela kišto v dnevni sobi na mizi, si ne predstavljamuser posted image

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A imate prenosni racunalnik..
16.7.2006 19:24:16   
janjja
Ja seveda zaradi službe, kaj hočem moram delo nosit domov.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A imate prenosni racunalnik..
16.7.2006 22:55:26   
gaja*
Jaz sem si ga nabavla preden sem začela pisat diplomo. Malo je bil to tudi izgovor, zakaj ga tako nujno rabimuser posted image , samo zdaj ne znam več brez njega. Zraven imam še miško, tako da se ne za***avam s prsti user posted image user posted image . In od takrat naprej ni nikoli gužve za računalnikom. Vsak lahko ima svojega in tale je res super, ker ne zavzame prostora.
Sicer pa ga nesem tudi v službo, tako da dela s polno paro. Najljubše je delat doma na postelji ali pa v dnevni, ko dam vse štiri od sebe in brskaaaaaaaam user posted image user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A imate prenosni racunalnik..
17.7.2006 8:23:00   
Nixxon
Žena ga ima, uporablja za enostavne stvari, poleg tega je že prav prišlo da je bil ravno prenosni, jaz pa imam raje namiznega, ga je lažje dograjevat, tipkovnic na laptopih ne maram, bolj enostavno ga je popravit. Če bom rabil prenosnik, ga bom kupil, do takrat pa ne.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A imate prenosni racunalnik..
17.7.2006 8:34:49   
Anonimen
ja itak. kako nej pa iz kavča srfam?

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A imate prenosni racunalnik..
17.7.2006 9:41:02   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ja itak. kako nej pa iz kavča srfam?


Brezžična tipkovnica ter miška in veeeelik monitor?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?