|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je delala katera ovulacijski test testforless?
11.10.2007 19:11:05   
Anonimen
Jaz sem jih naročila in danes dobila. Prvi dan moje menstruacije je bil 1. oktober, cikel pa je od 25 do 27 dni. Pa sem naredila prej test in glej ga zlomka, dve črtici. Druga sicer malo manj izrazita, vendar zelo dobro vidna. Upam, da ne pokažejo vsi ovulacijski testi dveh črtic....user posted image user posted image user posted image

Koliko so torej zanesljivi?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
11.10.2007 19:14:00   
Anonimen
Kaj zdej? Si noseča? a tile testi pokažejo nosečnost?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
11.10.2007 19:32:43   
Anonimen
Neeee, ovulacijski test je to. Naj bi imela ovulacijo...v kratkem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
11.10.2007 19:33:40   
Anonimen
Aha. To ti bo pa kakšna izkušena o tem povedala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
11.10.2007 22:12:51   
pin
Delala sem drug test. Ampak to ni niti pomembno.

Testiraj tudi naslednje dni. Ko bo crtica za ovulacijo močnejša od črtice, ki se zmeraj pojavi (testna črtica), šele takrat si dan pred ovulacijo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
11.10.2007 22:33:29   
hmm
Če ti je test pokazal dve črtici, morata zdaj fejst pridna bituser posted image user posted image user posted image . Jaz sem sicer delala ene druge teste, pa črtice za O nikoli nisem imela bolj močne od testne, pa sem dokazano imela Ouser posted image , test pa je dan po O že pokazal samo eno črtico. Je pa res, da ti testi kažejo, da O bo, nosp pa neki dokaz, da do O v resnici tudi pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
15.10.2007 12:29:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pin

Ko bo crtica za ovulacijo močnejša od črtice, ki se zmeraj pojavi (testna črtica), šele takrat si dan pred ovulacijo.



Kaj sedaj to pomeni? 11. in 12. oktobra sta se mi pokazali obe črtici, dokaj močni, črtica za ovulacijo pa ni bila nikoli bolj močna od testne. user posted image 13. in 14. oktobra pa nič več ovulacijskih črtic, oziroma zelo, zelo rahlo vidni.

Kdaj bi naj torej nastopila ovulacija?

(odgovor članu pin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
15.10.2007 16:48:11   
pin
Težko vprašanje, raje vprašaj ginekologa.

Ni nujno, da je ovulacija nastopila. Morda si s testiranjem zamudila oziroma si test opravljala ob nepravem času. Pravega časa pa tako ali tako ne veš. Predlagam ti, da natančno prebereš navodila, ki so bila priložena tem testom, prav tako lahko v lekarni postaviš dodatna vprašanja.

Tudi meni testi nekoč niso pokazali močnejše ovulacijske črtice, v tem ciklusu je črtica močnejša. Nič od tega pa ni zagotovilo, da bom noseča. Menim, da je na ovulacijske teste potrebno gledati kot na pomoč pri ugotavljanju ovulacije, nikakor pa ne kot na edino verodostojni dokaz, da je spočetje mogoče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
15.10.2007 16:58:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pin

Menim, da je na ovulacijske teste potrebno gledati kot na pomoč pri ugotavljanju ovulacije, nikakor pa ne kot na edino verodostojni dokaz, da je spočetje mogoče.



Hvala pin.  No, glede na to, da imam že dvoletnega otroka mislim, da je spočetje možno. To me niti ne skrbi.  Bom še kak mesec spremljala ovulacijo, da bom vedela, kdaj približno jo imam.

LP


(odgovor članu pin)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je delala katera ovulacijski test testf...
15.10.2007 18:51:05   
hmm
Anonimen, jaz mislim, da si O imela 12. oktobra. Tudi na mojem testu je pisalo, da bi O črtica morala biti močnejša, pa ob času O ni bila (sem si merila tudi BT), pa sem zanosilauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?