|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je kaj novega...
8.3.2005 10:06:03   
tinadvojčica
.obroka na dan..zdaj ko RR ni delal?Mi se že smejimo na ves glas tako da se še jaz nasmejem do solz.Najči je ful aktivna tako da tudi sedi ne več pri miru ampak jo je treba non stop premetavat.Nika je tudi živa ampak ona je srečna samo če je pri mamici v naročju.Zdi se mi je da ful scartanka.A pri vas so že kaj razvajeni?
Aja po tanovem že jemo kašice in to že kar dva obroka na dan.Ampak smo pa že ugotovili da korenčkova ni dobra.Ha ha ha.

No to je zaenkrat vse pa se še kaj beremo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A je kaj novega...
8.3.2005 11:09:39   
Vera*
Tile tvoji dve pikici sta pa res zlati.:rozica::rozica:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A je kaj novega...
8.3.2005 16:54:12   
marta2
Tudi pri nas se že smejimo:):) na ves glas in cel dan se nekaj pogovarjamo (gu gu), potem pa jokamo, ker nas nihče na razume. Grizemo pesti in opazujemo svoje male prstke. Obe sta ful aktivni in kar naprej nekaj migata,ko je previjam se upreta na nogici in se odrineta iz plenic, potem pa smejeta. Drugače ju imam sama čez dan tja do petih, pol šestih, in res mislim, da ju nisem razvadila (pripravnica za taščo se s tem ne strinja).

Jemo pa Aptamil PRE pomešan z Aptamilom 1. Tina, a vi jeste še Aptamil 1 ali Aptamil 2 glede na to, da ste tri tedne starejše? Za kašice nam je pediater rekel, da naj počakamo do šestega meseca, ker ima njun ati alergijsko astmo in če je katera to slučajno podedovala je dobro, da čim dalj ostaneta na mleku.

Drug teden pa gremo na morje in smo kupili že dvoje mičkene kopalkice:metulj::metulj: (baje so obvezne v bazenih???).

LP ME3:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A je kaj novega...
8.3.2005 18:42:38   
bucka1
Ojla Tina in vsi ostali?
Mi se tudi že smejimo, če je treba tudi ob dveh ponoči. Drugače smo pa tudi že precej aktivni. Se je treba skoz nekaj z njimi pogovarjat (gu gu), ker ni dovolj, da samo ležita v stolčku.
Aja Tina, zanimal te je kdaj smo bile rojene. 14.decembra (5 tednov prezgodaj) in bomo v poned. stare že 3 mesece.
Zdej je že prov fletn, ko je dan že nekoliko daljši in smo lahko dalj časa zunaj.
Skratka s punčicami je sedaj prov pestro.
Lep pozdrav

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A je kaj novega...
8.3.2005 20:08:21   
tinadvojčica
Marta2 mi smo že na Aptamilu2 ampak že uvajamo kašice tako da imamo za zajtrk in kosilo kašico ostale obroke pa mlekec.Je prav zanimivo ker se že "bašeta" z kašicami ima pa tudi pralni stroj več dela.A vi greste pa kar na morje?Tudi mi smo bili in sem vam prav fouš ker je res sijajno.
Bucka1 lepo da se imate fino sem pogledala slikce in ste prav fletne.

Lep pozdrav pa tudi jaz že komaj čakam pomlad da bomo lahko malo dalj zunaj in da bomo kam šli.Ne samo po tej naši vasici!

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A je kaj novega...
11.3.2005 21:09:31   
SISI25
Pri nas je tudi pestro. Se moramo z njima ves čas ukvarjati in ne moreta biti skoraj minute sama.
Je pa tudi pri nas tako, da bi eden bil ves čas na rokah, drugi pa je zadovoljen kjerkoli samo da gakdo ogovarja ali pa ko gleda most.

Drugače sta pa res pridna. Jočet anikoli ne , razen ko sta že res zaspana in nočeta spati.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Oblačila
Raho

Ali kupujete otrokom rabljena oblačila (second hand)?

da (11%)

ne (76%)

pogojno, če je ugodna cena (13%)


Število vseh glasov: 332

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!