|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 21.5.2010 18:46:24
|
|
|
|
Fargesia
|
ja, mene je kr dobro položilo na kavč...
_____________________________
Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.
|
|
|
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 21.5.2010 18:48:36
|
|
|
|
Taddy78
|
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia ja, mene je kr dobro položilo na kavč... In kakšen je bil rezultat, če smem vprašat oz. ali se je vseeno prijelo?
|
|
|
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 21.5.2010 18:50:02
|
|
|
|
Fargesia
|
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78 IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia ja, mene je kr dobro položilo na kavč... In kakšen je bil rezultat, če smem vprašat oz. ali se je vseeno prijelo? poglej moj tickerček.
_____________________________
Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.
|
|
|
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 21.5.2010 19:10:27
|
|
|
|
Taddy78
|
hmmm...zdaj pa res ne vem ali sem slepa, ali pa nimam vredu nastavitev, ker ga ne vidim...
|
|
|
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 21.5.2010 20:27:28
|
|
|
|
Fargesia
|
na moje ime se postavi.
_____________________________
Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.
|
|
|
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 21.5.2010 23:10:46
|
|
|
|
Goldy
|
Mene je vedno zdelalo - tudi takrat, ko je ratalo.
_____________________________
Pa smo 4!!!
|
|
|
|
|
RE: A je kateri po ET padla odpornost? 26.5.2010 13:59:21
|
|
|
|
Urshy78
|
tudi jaz sem rahlo zbolela par dni po ET, prej pa nisem bila bolna skoraj 10 let. za rezultat pa isto kot pri Fargesii pokukaj na moj tikerček
_____________________________
TIAN 05.11.2010
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
spanje v vrtcufrufruAli imajo vaši otroci leto pred vstopom v šolo možnost spanja v vrtcu?po kosilu ima celotna skupina počitek (
45%)

Po kosilu se umirijo na ležalnikih, kdor ne želi se lahko potiho igra (
22%)

V skupini imajo ležalnike za otroke, ki si želijo počitka (
16%)

spanje ni predvideno (
17%)
Število vseh glasov: 77Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!