|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to ovulacija?
6.10.2005 11:33:13   
malicki
Živjo punce.
Jaz bi se rada samo nekaj prepričala. Spremljam debate že nekaj časa, se mi je zdelo da vse vem, sedaj pa prazna glava.
Zdaj prvi mesec delava na user posted image  . Prej sem vedno jemala tabletke in ne vem kako se občuti ovulacija, v 3-mesečni pavzi nisem bila preveč pozorna, se mi pa zdi da sem imela podobne bolečine.
Ta mesec bi naj imela O od 4-9.10, torej ta teden. Večina vas omenja da O občuti z špikanjem v jajčniku. Mogoče sem v torek (4.10.) to čutila ampak čisto čisto rahlo, včeraj pa me je začelo boleti v sredinskem predelu - prav čutila sem bolečino in jo danes še vedno, vendar je mogoče nekoliko manjša. Ne vem - kot da bi se mi v maternici nekaj dogajalo.
Tudi ko sva z dragim user posted image user posted image  sem čutila kot da bi me nekaj notri bolelo, ali pa bilo bolj občutljivo. Ne znam opisati ravno najboljše user posted image  
Sluzi nisem opazila, razen mogoče bel izcedek, podoben belemu toku le malce gostejši.

A je to mogoče O? Ve ste res edine ki jih lahko povprašam, ker nočem da prijateljice in sestra izvejo da delava na user posted image . Bo presenečenje.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:37:20   
Linda25
Pozdravljena,

moje mnenje je, da je to O, pa še z izračunom se ujema. Torej, v akcijo.

Pa veliko sreče.

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:39:22   
Anonimen
Ja, pri meni izgleda podobno, tako da je to verjetno res to.

(odgovor članu Linda25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:40:48   
baguSka
Aja?? Kot jaz vem se tak izcedk pojavi po O, med O pa je izcedk prozorn!?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:43:31   
tinkamiška
Ni nujno, da imaš med O sploh kak izcedek. Tako, da, če je bil bel, ni nujno, da je bil zaradi O. So pa vsi drugi znaki podobni, kot med mojo O, tako, da tudi jst mislim, da si čutila O.

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:45:39   
kapica
Ja, jaz tudi mislim da bi glede na bolecine lahko bila O.

Sluz pa, pri meni je tudi prozorna, po mojem mnenju je tudi takrat O, sedaj ce kaksen dan falim, pa se tolazim s tem , da tako redno delava na tem. Jaz gledam namrec na vec dni skupaj, ne samo po tistem izracunu.

Tako da jaz mislim da je to pravo, glede izcedka pa nisem sigurna user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:48:22   
malicki
Hvala punce, res ste hitre. Hotela sem samo vedet če je to res O, saj drugače sva pa itak redno v akciji  user posted image .
Prozorne sluzi nisem opazila, me je pa ta mesec spet nekaj malega mučil izcedek, ki vedno pride kadar sem malo bolj pod stresom.
Bom boljše vedla naslednji mesec.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:49:01   
KODA
Pri meni se pojavi bolečina podobna menstruaciji.Traja različno in ne čutim jo vsak mesec..Včasih me tako boli,da moram vzeti tableto.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:50:09   
TANTRA
No, tudi jaz sem se tipala v času ovulacije in sem imela tako posebno lepljivo sluz, sedaj pa že bel izcedek. Pa špikalo me je v jajčniku. Me pa že od nedelje boli v maternici.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:53:01   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: KODA

Pri meni se pojavi bolečina podobna menstruaciji.Traja različno in ne čutim jo vsak mesec..Včasih me tako boli,da moram vzeti tableto.


In kolk časa je ta bolečina prisotna??

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 11:53:51   
baguSka
Ups. Sori, sem prehit prebala. Vidm da različno. Ampak cca?? En teden?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 14:39:04   
MetkaR
Malicka, najbolj točno boš vedela, če si boš vsak dan zjutraj, preden vstaneš, merila bazalno temperaturo: s termometrom z živim srebrom (ne digitalnim) 5 min v usta, po možnosti ob isti uri preden vstaneš. Boš videla, ko ti bo temperatura narasla za 0,3 do 05, stopinje, takrat imaš ovulacijo oz. je treba delat na bebici že nekaj dni prej, preden se ti dvigne temperatura. To je najbolj ziher!

Lep pozdrav!

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 19:15:18   
Nely
Tudi jaz bi rekla, da je to ovulacija, vsaj glede na bolečine, ki jih opisuješ.
Mene včasih med ovulacijo tako boli in špika v jajčnikih, da je neznosno.
Boli me pa ene dva-tri dni, potem pa je že ok.

Najbolje pa je, da si meriš BT, tako kot ti je že napisala MetkaR. Na ta način boš najlažje videla, kdaj imaš ovulacijo.

lp,
Nely user posted image

(odgovor članu MetkaR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to ovulacija?
6.10.2005 23:05:41   
KODA
BaguSka.Traja lahko 30 min.1uro,2uri,3 ure,ali 15minut.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Nely)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?