|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A kaj prakticirate
12.9.2007 9:26:17   
Anonimen
Da po slončkanju držite noge v luft? user posted image user posted image user posted image Prvič nama je tako uspelo, svakinja, ki je po dolgem času zanosila mi je pa tudi rekla, da jima je to pomagalo.

Kaj pa ve? Mislite, da je res kaj na tem?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 9:29:16   
Anonimen
Ne ne prakticiram k mi je smešnouser posted image .

K tist k bo pršu na cilj bo v vsakem primeru pa tud če jst pol na maraton letim.

Pa pr nas seksamo in ne "delamo otroka". Je bolj zabavnouser posted image

A pol sam čakate da konča da lahko čim prej sveče delatiuser posted image
Kaj pa vaši moški na to pravjo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.9.2007 9:30:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 9:31:58   
Anonimen
Naši moški nas podpirajo. Mi tudi seksamo, ker nam je fajn, prav tako pa imamo v zavesti, da ni potrebno pazit, tko kot smo imeli prej, ko nismo delali otroka, da je potrebno pazit.
Seks je pa še vedno užitek! Noge na steno dam pa tudi vsake toliko časa zaradi prekrvavitve. Preberi kak zdravstveni članek, da je to tudi dobro za zdravje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 9:32:53   
murkica
No jaz dam včasih res noge v luft. Kako moj dragi na to reagira: Smeji se mi.
Ampak sam pravi, da če bo zaradi tega uspelo, da se je pač treba potruditi.



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 9:38:18   
KAHLO
Jaz tud delam svečo, pa če pomaga kaj al pa ne, je pa najino user posted image full zabavno in polno smeha, saj poskušava vse variante k so nama jih prišepnili na uho sam da bi ratalo!!!
Saj pa user posted image pa ja mora bit zabavno ne le strastno in polo ljubezni!! sicer pa vsakemu svojeuser posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 10:34:40   
spelka12
Ko sem slišala,da ima sperma potovalno hitrost 45km/huser posted image sem se kar malo zamislilauser posted image .Če je to res pol vsa kolobocija okol takih stvari odpade a ne?Seveda razen v primeru če imajo policaji pred našimi jajčniki postavljen radaruser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 10:53:48   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naši moški nas podpirajo. Mi tudi seksamo, ker nam je fajn, prav tako pa imamo v zavesti, da ni potrebno pazit, tko kot smo imeli prej, ko nismo delali otroka, da je potrebno pazit.
Seks je pa še vedno užitek! Noge na steno dam pa tudi vsake toliko časa zaradi prekrvavitve. Preberi kak zdravstveni članek, da je to tudi dobro za zdravje.



Ja, ampak to piše za na splošno - noge v luft za zdravje-ne pa za zanositev! Itak pa sex požene kri po celem telesu, al kak? user posted image  Delanje stoj in sveč in ne vem še kaj.... user posted image Punce tak kot sta predhodnici napisali, če si močn pa hiter prideš do želenega cilja zlepa al zgrda.... user posted image  Tak velja tud za te migitalčke... Če pa vam je izvajanje joge po seksu v sprostitev pa kar...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 10:54:56   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Ko sem slišala,da ima sperma potovalno hitrost 45km/huser posted image sem se kar malo zamislilauser posted image .Če je to res pol vsa kolobocija okol takih stvari odpade a ne?Seveda razen v primeru če imajo policaji pred našimi jajčniki postavljen radaruser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pol ne pomagajo nobene akrobacije.....

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 11:15:07   
pikica36
user posted image  jaz ne dajem nog v luftuser posted image  poskušam par minut poležat, če je možno , drgač pa še to ne.
mi je moj user posted image  povedal , da ko sta z bivšo ženo hodila skupaj oz. sta bila tretjič skupaj na zmenku in stauser posted image , je ona rekla, jaz hočem metuser posted image , dala noge v luft (v svečo) in zanosila jeuser posted image
tako da....je res ali pa naključjeuser posted image user posted image

js glih ne verjamem da kaj pomagauser posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 12:30:17   
piščanc
ja, prvič sva to prakticirala, je bilo prav zabavno. in uspelo v prvo. drugič pa nisva, pa je nekaj časa trajalo da se prime.

po želji

Karin, a ni vseeno ali daš cuno med noge, letiš na WC, ali pa pač malo dvigneš rit in še malo poležiš

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 12:36:05   
ledenka
user posted image  akrobacije s svečo ne pomagajo, je dovolj par minut poležat na hrbtu. itak grejo plavalčki naprej takoj, za njih med ležanjem na hrbtu in svečo ni razlike

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 12:42:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

Karin, a ni vseeno ali daš cuno med noge, letiš na WC, ali pa pač malo dvigneš rit in še malo poležiš


Jaz nič od tega ne delamuser posted image

No sej mene nč ne moti da drugi to delate, pač po želji. Sam smešno mi jeuser posted image . Tko k mi je smešno k pravjo da treba v škornjih seksat da bo punčkauser posted image .


(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 12:46:30   
Muca83
Jaz pa sem junija za foro vedno po user posted image dala povšter pod rit in je res ravno tisti mesec ratalo user posted image

Ne verjamem pa, da je kaj veliko na tem. Pomoje zgolj naključje.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 18:05:10   
vita80
Oj jaz sem pa začela ta mesec to prakticirat (noge v luft seveda)user posted image  pouser posted image , pa bomo videli čez čas kako je bilo uspešno. user posted image user posted image

Če ne pa nadaljujemo v naslednji bitki, pa ni vrag, da ne rata enkrat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 18:11:20   
kodrana
prvič sem zanosila tako, da sem poležavala še lep čas po odnosu.
sedaj spet prakticirava, celo noge sem dala v luft parkrat.. meni pa ni trapasto. bom vsaj vedela, da sem naredila vse kar je v moji moči, da dobiva user posted image . če bojo pa rezultati, pa sporočim..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A kaj prakticirate
12.9.2007 18:48:18   
macka27
Eh, jest po user posted image nič ne držim nog v luft, ker se mi ne da....mi je tako fino, da se mi tudi ne da razmišljat o temuser posted image user posted image user posted image . No, priznam pa da sem jih ene 2x dala, pa se mi je moj ful režal ..groza.... user posted image user posted image Rekel mi je ... kaj a te kr obisem za noge, pa boš celo noč tako visela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Joj, joj joj

_____________________________

Nushy

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A kaj prakticirate
13.9.2007 9:32:22   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: macka27

Rekel mi je ... kaj a te kr obisem za noge, pa boš celo noč tako visela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Joj, joj joj


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A kaj prakticirate
13.9.2007 10:32:30   
slovenka
jaz jih tudi ne držim v luft, samo se pa en cajt ne vstanem, v glavnem tudi zato, ker sem običajno preveč izmučena po user posted image Se mi zdi pa luškano, katere to delate. Bote prave mamice user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A kaj prakticirate
13.9.2007 20:56:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Jaz tud delam svečo, pa če pomaga kaj al pa ne, je pa najino user posted image full zabavno in polno smeha, saj poskušava vse variante k so nama jih prišepnili na uho sam da bi ratalo!!!
Saj pa user posted image pa ja mora bit zabavno ne le strastno in polo ljubezni!! sicer pa vsakemu svojeuser posted image



KAHLO daj povej kaj še prakticirata da bomo tudi mi ostali.

(odgovor članu KAHLO)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?