|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:37:36   
Anonimen
Moja kolegica je včeraj rodila sinka v 22. tednu. Celo nosečnost je imela težave, krvavitve in strogo mirovanje, pa se je vseeno takole končalo.

Več ne vem, ker sem danes od nje dobila sms, pa je ne morem kar takoj klicat in težit, ker kljub vsemu nisva bili tako blizu.

Pa vseeno že cel dan mislim nanjo in se ne morem na nič skoncentrirat. A mislite, da ima kaj šans, mali Urban?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:40:45   
kofetek2010
upajmo, da jih ima in da jih bo odnesel brez posledic - naj ga :angel::angel::angel: čuvajo, da bo vse OK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:43:10   
Anonimen
Najmanjšega otroka kar sem videla je bila deklica rojena v 24.tednu (480 g)! Že uživa boma pri očku in mamici. Na pediatrija je pa bila se mi zdi skoraj pol leta! Je pa od vsakega otroka posebej odvisno. Se pa pri zgodaj rojenih otrocij pojavjaljo težave na katere mamice otrok rojenih v normalnih tednih in primerni teži sploh ne pomislite!

Vsekakor je potrebno fejst držati pesti in družinici poslati veliko :pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs:!

Bojana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:44:58   
aka
Držati je treba samo pesti in upati na najboljše. Je pa to res malo tednov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:45:48   
babylove
Seveda ima šanse! Držim pesti!

Mislim, da bi bilo dobro, če jo pokličeš. Če te je o tem obvestila, potem sta si dovolj blizu, da želi slišati vzpodbudne besede od tebe. V takih trenutkih je po moje najtežje, če te ljudje pustijo na miru in te nočejo motit - lahko da bo imela občutek, da si se 'potuhnila'. Kar pokliči in pač reči, da misliš nanju in želiš vse najboljše, pa boš videla, če potrebuje pogovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:49:16   
Anonimen
Misliš? :zmeden:
Samo je šele včeraj rodila... Jooooj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 10:50:07   
Anonimen
No saj odpisala sem ji res takoj in napisala, da močno močno držim pesti in da sem ji VEDNO na voljo za nasvet ali tolažbo...
Joj še sama ne vem.. :(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 11:10:13   
baguSka
Držim pesti za malega fantka...upam da je dost močan.:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 11:54:59   
nežka71
držim pesti, da bo imel tako srečo kot moja soseda, ki je 24.2 rodila punčko v 25,5 tednu. imeli sta veliko srečo saj sta bili že doma 7.3.
:rozica: za vse otročičke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 12:07:29   
dory
Mocno mocno drzim pesti,da je mali dovolj mocan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 12:30:50   
Anonimen
Tudi jaz močno držim pesti, da bo malemu fantku uspelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 13:23:00   
Minki
Živjo Meta,
vem, da ti je verjetno ful težko poklicat ampak ti bo prijateljica sigurno hvaležna. SMS je dokaj brezoseben, če pa pokličeš te bo pa vesela. Raziskave pa so potrdile, da se dojenček, ki je v inkubatorju in čuti da ga ima nekdo zelo rad veliko bolj bori za življenje.
Samo korajžno,
LP, Minki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 13:32:20   
anajmad
Najbolj pomembnih je prvih 48 ur.Če gre to skozi,potem bo preživel.Upam,da je tvoja prijateljica dobila injekcijo za razvijanje otrokovih pljučk.Če ne....Držim:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:in upam,da se bo dobro izteklo.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 17:13:00   
Janeja
Meta.

Jaz sem rodila malo Leo s 24 tedni in 4/7. Danes je naša mala pikica stara 22 dni in je brez večjih težav. Lepo pridobiva težo, raste in je nasploh zeloooo pridna in močna punčka. Tudi vsi ultrazvoki so do danes pokazali, da je z našo Leo vse v najlepšem redu, samo zrastit še mora.

Je pa res najbolj kritičen prvi teden. Če ni zapletov je veliko možnosti, da bo fantek preživel. A je v LJ ali v MB?

So mi pa na intenzivni v LJ, kjer je moja punčka povedali, da je bila do zdaj najmanjša punčka, ki je pri njih preživela in zrastla v zdravo deklico rojena v 23 tednu, težka 470 gr (če se ne motim). 22 tednov je res zelo zgodaj, pa vendar moramo verjet v čudeže. Eden takih malih čudežev je moja Lea. Danes je medicina že tako napredovala da nikoli ne smemo obupati.

Verjetno pa zdaj tvoja prijateljica preživlja najtežje trenutke v svojem življenju. Vsaj jaz sem jih pred tremi tedni. Nekaj najhujšega je trepetati za življenje svojega otroka. Meni je najbolj pasalo, da sem imela mir in nobenega nisem hotla slišat. Sicer so se vsi trudili in mi pošiljali pozitivne misli in vzpodbudne besede ampak govorila sem lahko samo s svojim dragim, ki mu je bilo v tistih dneh ravno tako ali pa še bolj hudo kot meni.
Smo pa ljudje različni in če ti je prijateljica poslala sms se je verjetno pripravljena s tabo tudi pogovarjati. Jaz vem da en teden nisem nikomur niti povedala - razen družini seveda.

Močno držim pesti in iz vsem srcem upam, da bo mali fantek tako močan kot je moja Lea. Naj družinici pomagajo vsi :angel:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 17:15:47   
Janeja
manca03
skoraj ne verjamen, da je bila punčka rojena s 25,5 tedni in je že doma. Pri tej gastacijski starosti so otroci težki manj kot 1 kg in so vsi še kar nekaj časa v inkubatorjih.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 18:40:04   
buča
Držim pesti.Naj se zgodi še en mali čudež:angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 18:44:17   
ZARA
OOOO ko je majcken :(... srecno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 20:01:05   
petra + zoja
TUDI JAZ DRŽIM PESTI, DA MO Z MALIM FANTKOM VSE OK, SIGURNO JE TO VELIK ŠOK ŠE POSEBEJ ZA MAMICO, JAZ SEM TO PREŽIVLJALA PRED ENIM LETOM, IN NATANKO VEM, KAKŠNI OBČUTKI TE DAJEJO IN KAKO GROZNO JE!!!!!

MALEGA URBANČKA NAJ :angel::angel::angel: ČUVAJO, DA BO VSE VREDU IN BO ZDRAVO RASTEL.

TUDI JAZ SEM HOTELA IMETI MIR, KO SE MI JE TO ZGODILO, KER SEM IMELA OBČUTEK, DA ME TAKO ALI TAKO NOBEN NE RAZUME! RAZEN MAMICE, KI SO ŠLE SKOZI TO, IN DOBRO VEDO, KAKO HUDO JE GLEDATI SVOJEGA OTROČIČKA V TEM INKUBATORJU TAKO NEBOGLJENEGA!

DRŽALI BOMO PESTI!!!!!!!!!!!!!!!
TI PA NAM KAJ SPOROČI, KAKO GRE KAJ URBANČKU.

:angel::angel::angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 22:08:06   
Pupica
Držimo :miska::miska::miska: za malega Urbana in želimo mamici in očiju najboljši možni razplet:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   A mislite, da bo preživel?
18.3.2005 23:09:07   
špelin@
Joooooooooooj, kako močno stiskam pesti :miska::miska::miska:

Svojega :angel: prosim, naj popazi na malega Urbana - naj pokaže, kakšen enkraten mali borec je.

Objemi za njegovo mamico!!!

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   A mislite, da bo preživel?
20.3.2005 9:43:29   
Vrtnica1
Joj, jaz sem v 23t in če pomislim, da bi zdaj našega malega :modri: rodila, me kar solze oblijejo.
Močno, močno upam in držim pesti, da bo Urban zmagal:angel:
V mislih sem z mamico, atijem in malim Urbanom.
V. :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   A mislite, da bo preživel?
20.3.2005 21:40:23   
ZARA
Meta a mas kej novic??
Kako je z malim ??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   A mislite, da bo preživel?
20.3.2005 21:45:36   
Janeja

Ja Meta, tud jaz vsakič ko pridem na RR najprej pogledam če je kaj novic.

Čim prej se oglasi. Še vedno držim pesti za najboljše novice. Kot sem že napisala - naj se zgodi še en čudež!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   A mislite, da bo preživel?
20.3.2005 23:50:30   
sergeja26
tudi jaz želim malemu Urbanu VELIKO VELIKO MOČI, da bi le bilos srčkom malim vse v redu; naj ga varujejo :angel::angel::angel: in veliko moči tudi mamici, ki naj zelo pozitivno razmišlja... upajmo na VSE NAJ NAJ...:pujs::pujs:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   A mislite, da bo preživel?
21.3.2005 8:47:50   
Anonimen
Tako, zbrala sem pogum in jo poklicala. Bila je zelo zelo vesela in mi je podrobno povedala zgodbo.

Jaz sem se malo zapletla pri računanju, v katerem tednu je rodila. Rodila je namreč v 26. tednu. Po tem ko so jo po totalni malomarnosti zdravnikov v kranjski porodnišnici (2 tedna niso ugotovili, da ji odteka plodovnica, ampak so ji zagotavljali, da je njen urin) na njeno zahtevo premestili v LJ, ji je tam začela odtekati krvava plodovnica in so jo poslali takoj rodit. Povedali so ji, da je bil Urban že 3 tedne v trebuhu skoraj brez plodvnice in ima zato zdaj več kot preveč težav. Je pa močan, lep fantek in njegova mama je zelo pozitivna in optimistična.

Tko, prov kamen se mi je od srca odvalil. Kljub temu pa še vedno stiskam pesti za malega, čeprav zdaj, ko vem, da vas je tukaj kar nekaj, ki ste rodile še z manj tedni, pa imate zdrave in lepe otročke, verjamem, da bo z Urbanom še vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?