|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A obstaja kakšna ovira za IVF?
28.12.2006 15:39:51   
pika74
Jutri naj bi dobila prvo injekcijo dolgega postopka IVF in me zanima, če je kakšna ovira za to? Sem namreč ful prehlajena. No glih vročine zadnja tri dni nimam več, sam se mi pa ful sliš, da sm prehlajena. A mislte, da me bojo vseen vzel v postopek?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
28.12.2006 15:53:00   
Sulfinija
Ojla!

Glih zadnjič sem se menila z eno bivšo sodselvko in njena hči je šla 3x na IVF.Ko je šla tretjič je bila ful prehlajena,ko so ji delali punkcijo in ET in je ravno takrat zanosila.Bolj kritično je,če ma moški vročini,kajti spermiji rabijo dobre tri mesece,da se obnovijo,tkole je meni razložila moja G.Jaz ti stiskam pesti,da bo vse ok in,da nam kaj kmalu sporočiš,da si končno v klubu user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
28.12.2006 16:06:56   
cmokec
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
28.12.2006 19:23:08   
Jančika_
Pika, držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
28.12.2006 20:37:56   
GoYa
Pika, jaz sicer ne vem 100 %, če je prehlad ovira za IVF, mislim pa da ne. Boš vidla, kaj ti bojo tam rekli.

Drgač pa milijon pestk, da dobimo drugo leto še enga člana v klubu motoristov user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
28.12.2006 21:21:43   
pika74
Hvala punceuser posted image user posted image user posted image .

Bom vidla, kva bojo jutr rekl. Sej sama ne bom nič spraševala. Sam spomnim se, da me je na zadnjem IVF una sestra Blanka vprašala, kako sem pa drugač kej zdrava... in takrat je blo itak maja mesca in valjda nobenih prehladov.

Sam upam, da ne bo sama sestra rekla... oopala... takale pa ne greste po taprvo injekcijo.
Ma upam, da ne. Sej je itak pol punkcija šele čez dobr mesec. Do takrat bom pa že zdrava. Ni hudič, da ne. Aneuser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
29.12.2006 10:25:31   
pika74
Doblauser posted image . Je rekla sestra - sej ni nč narobe, če ste prehlajena, sej zdej je itak čas virusov in prehladov in do punkcije boste že dobrauser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
29.12.2006 10:33:42   
Sulfinija
Pika74!

Jaz sem zelo,zelo vesela zate,da se ti bo začelo in ti držim močne in ogromne pesti,da vama sedaj rata ugledati user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
29.12.2006 10:41:12   
pika74
O hvala mojca. Kdaj pa ti spet začneš?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
29.12.2006 19:56:52   
GoYa
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
29.12.2006 20:46:13   
tosja
user posted image Dobla . Je rekla sestra - sej ni nč narobe, če ste prehlajena, sej zdej je itak čas virusov in prehladov in do punkcije boste že dobra . IZVIRNO SPOROČILO: pika74

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

 
Pika bravo zate in za nov začetek user posted image  user posted image  user posted image
Želim, da ti uspe in boste naslednje leto praznovali trije ali štirje!  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Držim pesti in mislim nate user posted image user posted image user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  - ti so za pravo s... srečouser posted image user posted image user posted image
   pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
in velik velik
user posted image user posted image user posted image
tosjauser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
29.12.2006 21:56:31   
Anitka
Pikica zlata, vedi, da sem s tabo in bom držala pestke z vsemi štirimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A obstaja kakšna ovira za IVF?
30.12.2006 16:12:01   
pika74
Teeeeeeeeenx bejbike

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




novo leto
che guevara

Kje pričakat novo leto?

doma z družino (80%)

v tujini (1%)

v mestnem središču (3%)

na privat zabavi (10%)

sam pred tv (2%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!